קניית מסך gsync דרך ebay - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מסך gsync דרך ebay

naki

Recommended Posts

שלום אני מתלבט בין שני מסכים. נקודת ההתלבטות העיקרית היא ברזולוציה שלהם.. יש לי 970g1 בודד, וחושב שהוא לא יסחב fps גבוה מעל fhd.

אם אקח את האסוס ובגלל הרזולוציה הוא לא יסחב אין טעם בgsync..

אם אני הולך על ירוץ חלק..

שתי שאלות.. 1) אם למפרט שלי (בצד) האסוס מומלץ

2) לגבי המחירים שלהם.. איך אדע כמה המסך יעלה אחרי המכס והמשלוח? תודה רבה

attachment.php?attachmentid=8362&stc=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אלו המחירים של שניהם :

ה2460 מUK כולל מיסים ומשלוח לארץ ( יוצא יותר זול ממה שבEBAY ושם זה לא כולל מיסים בכלל )

הPG278Q מUS כולל מיסים ומשלוח לארץ ( הרבה יותר זול מהלינק שמצאת בEBAY )

שים לב למחיר שהוא בדולרים ובפאונד בUK .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של בעיה, מה תעדיף, שחברה גדולה תעמוד מאחוריך? או סוחר קטן באיביי? מנסיון עם מוכרים באיביי כשתהיה להם האפשרות הם ינפנפו אותך. בסכומים כאלה גדולים פשוט לא כדאי לקחת סיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המסך הראשון (הנוכחי) שלי הזמנתי דרכם, זה היה לפני שאמזון התחילו לעשות משלוחים לישראל. הגיע עם שליח עד הבית תוך מס' ימים ללא שריטה. אז כן הקניה דרכם בטוחה.

תבדוק מה יוצא יותר זול, ישירות מאמזון או דרכם.

בקשר לכרטיס מסך, תהיה מוכן להתפשר בהגדרות כי לא תרצה לרדת מ100 פריימים לשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדרות זה פילטרים? כי ברזולוציה כזאת לא צריך מעל fxaa

- - - תגובה אוחדה: - - -

ווהבנתי שאמזון לא שולחים מעבר לספרים דיסקים וכאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדרות זה לא רק פילטרים. זה בעיקר רמת פירוט, צללים וכזה.

AA זה בכלל די מיותר ברזולוציה הזו. AF עוזר במצבים מסוימים, אך באחרים תרומתו אפסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והבנתי שאמזון לא שולחים מעבר לספרים דיסקים וכאלה

כבר לא נכון להיום, למרות שלא לכל פריט יש משלוח לארץ.

תירשם לאמזון עם כתובת, ותוכל לראות בדף המוצר אם הוא נשלח לכתובתך או לא. ניתן גם לסנן לפי משלוח לארץ.

אני בדרך כלל קונה ב com אבל תציץ גם ב co.uk יש מבחר \ מחיר אחר.

בכדי לראות מחיר סופי, כנס נגיד למוצר הזה (Acer Gsync) שבדקתי כי נשלח לארץ: http://www.amazon.com/gp/product/B00QS0AK6U/

הוסף אותו לעגלת קניות ואז כנס אליה, מצד ימין מתחת ל-checkout לחץ על estimate shipping and tax ותראה מחיר סופי.

מחירים בד"כ יצאו זולים יותר במשלוח מאמזון, אולם עבור מוצרים שלא נשלחים לארץ אפשר לבדוק מחירים דרך buy2usa או buyamerica, שמתממשקים לאמזון ומציגים מחיר סופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ 144Hz. את ה-AOC אני לא רואה כרגע עם משלוח לארץ מאמזון. יש את ה-BenQ אבל לא זול (איזה 3200ש"ח כולל משלוח\מיסים) - http://www.amazon.com/gp/product/B00MUT6SLE/

לגבי ה-ASUS ROG Swift לא בטוח ששווה להזמין מחו"ל כשאפשר להזמין מפלונטר במחיר דומה.

בכל אופן מחירים וזמינות משתנים פשוט צריך לעקוב... אם אתה חם על ה- אולי עדיף להזמין מ- לכתובת buy2usa.

buy2usa לא מתממשק לאתר אבל אתה פחות או יותר יכול לאמוד את המחיר הסופי אם תשווה למחיר סופי של buy2usa עבור מסך אחר מאמזון בעלות דומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...