חייב דחוף מסך מחשב לגיימינג - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב דחוף מסך מחשב לגיימינג

kvodi

Recommended Posts

רוב האנשים יעדיפו (ובצדק) מאשר

GSync.

כל עוד אין את שניהם במחיר הגיוני הIPS בהחלט עדיף.

אני לא מסכים. לבדו לא תמיד מהווה שדרוג למסכים עם פאנל TN באותו סכום. לפעמים המסך לוקה בבעיות (IPS GLOW) ולפעמים פשוט עדיף TN. במיוחד אם 2 המסכים הם 6bit.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני מסכים, אחד ips' אחד tn ואני לא מרגיש ממש הבדל... המסך gsync שאני רוצה לקנות הוא tn וזה ממש לא מפריע לי

אני חושב שאתה כל כך רוצה מסך 144Hz שכבר שכנעת את עצמך שאין הבדל :smiley1:

אני כבר שנתיים+ עם המסך שלי ותאמת? ממש מתחשק לי לעבור לאיזה מסך איכותי. לצערי העין כבר רגילה ל144 ונורא קשה לחזור ל60.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולפעמים פשוט עדיף TN

?

אם יש בינהם הבדלים במ''הרץ וכו' אז יש עדיפות מסויימת לTN אבל אם לא והם עלים אותו דבר??? איכות הצבעים והתמונה לא ניתנת להשוואה בכלל.

יש לי שני מסכים, אחד ips' אחד tn ואני לא מרגיש ממש הבדל

אז קח דחוף לתיקון את הIPS או פנה לרופא עיניים.

ניסוי פשוט: חבר את שני המסכים לאותו מחשב תגדיר 'הרחב את שולחן העבודה' תצמיד אותם, פתח תמונה עם רקע די אחיד (ים,מדבר, שקיעה-תמונת הפרופיל שלך וכו') אם תמצא לי TN שמציג את הצבעים נכון אני קונה אותו כאן ועכשיו!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

?

אם יש בינהם הבדלים במ''הרץ וכו' אז יש עדיפות מסויימת לTN אבל אם לא והם עלים אותו דבר??? איכות הצבעים והתמונה לא ניתנת להשוואה בכלל.

ניסוי פשוט: חבר את שני המסכים לאותו מחשב תגדיר 'הרחב את שולחן העבודה' תצמיד אותם, פתח תמונה עם רקע די אחיד (ים,מדבר, שקיעה-תמונת הפרופיל שלך וכו') אם תמצא לי TN שמציג את הצבעים נכון אני קונה אותו כאן ועכשיו!!

איזה הגזמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

?

1. אפשר להמהיר מסכים עם פאנל IPS כדי להגיע להרץ גבוה, ואת החסרונות של זה אפשר לפתור עם פרופילי icc.

2. למסכים עם פאנל IPS יש יתרונות וחסרונות, ולפעמים TN פשוט עדיף. זה תלוי בשימוש.

3. מסך 10BIT עם פאנל TN, כמו ה4k של סמסונג, יציג את הצבעים "נכון". ומה עוד, ש6BIT עם IPS יוכל להיות לוקה באיכות התצוגה שלו. הסיבה שאני מציע לאנשים את המסכים עם פאנל הIPS של היא בגלל שיש להם גם INPUT LAG נמוך מאוד. אחרת, הייתי ישר מציע את מסכי הIPS של סמסונג, או מסכי TN ישנים בחצי המחיר, ולא את הIPS של . וגם אז, יש מסכים עם פאנל VA שעדיפים, וזה תלוי בשימוש כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...