מחפש ספק כח חדש - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ספק כח חדש

grich

Recommended Posts

אהלן חבר'ה,

לצערי, לאחר שירות מכובד, נשרף לי ספק הכח.

אשמח להמלצה לספק חדש :)

קצת בקשות לפני כן:

1. אני לאט לאט קונה חלקים למחשב חדש ולכן צריך לקחת בחשבון שאשמח לקנות ספק שאוכל להעביר גם למחשב החדש:

1. לא צפוי לעשות מערך
    2. צפוי להישאר כרגע עם הכרטיס מסך הנוכחי (7870xt).. בעוד כחצי שנה - שנה בטח אחליף אותו (אז צריך לחשוב גם קדימה עם הספק במידת הצורך)
    3. צפוי לקנות i7 חדש
    4. מארז חדש, מאווררים חדשים וכו'.
    5. OC
    6. צפוי להחליף את הקירור בקירור מים ולכן חשובה התמיכה גם בזה מבחינת הספק :)
    7. hddים וSSD אני העביר מהמחשב הנוכחי

8. אשמח להצעה גם לספק מודולרי וגם ללא מודולרי (אלא אם אין הבדל במחיר כמובן)
    9. אמינות ושמירה על המחשב מבחינתי זה הכי חשוב
    10. 80 plus bronze לפחות (במידה ויש תקנים חדשים שאיני מכיר אז אשמח לפירוט
    11. להשאיר מרווח נשימה לשידרוגים עתידיים

בנוגע לחומרה הנוכחית (כמו שכתבתי - לאט לאט אני קונה מחשב חדש):
      intel i7 920
      GA-EX58-UD4P
      3X CORSAIR DDR3 2GB 1600 TRIPLE CHANNEL CL8
      3x hdd
      ssd
      sapphire hd 7870xt - tahiti (same as 79xx

כמו כן מארז haf 932 עם כל המאוורים שלו ( 3 מאווררים גדולים)
      3 מאווררי s-flex 1900
      פאנל שליטה למאווררים Scythe Kaze Master Pro KM03-BK
      כמו כן אני OC גם לכרטיס מסך וגם למעבד.
      עד עכשיו היה לי ss-650HT של seasonic.. לא גנרי כמובן (80plus bronze)
      אז אני אשמח לא לרדת מזה ליתר ביטחון ולהעלות כמובן במידה והצרכים מצריכים את זה
      בנוגע לתקציב קצת קשה לי להגיד במיוחד לאור העובדה שביקשתי הצעה לאחד מודולרי ולאחד לא מודולרי..
      הייתי אומר עד 600 שקל. אפשר לחרוג במידה וצריך וכמובן שאם ניתן לחסוך קצת אז זה מעולה.
      אשמח גם לדעת כיצד אתם מחשבים כמה הספק דרוש :)
      תודה רבה על העזרה!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב? לא יודע.. בוא נגיד עד 600 שקל.. כמובן שאם ניתן לחסוך אז לחסוך ואם שווה להוסיף עוד קצת אז זה גם בסדר..

כמו שכתבתי אשמח ל2 הצעות, אחת מודולרי והשניה לא (מודולרי לפי מה שראיתי יקר יותר..)

עד עכשיו היה לי ss-650HT של seasonic.. לא גנרי כמובן (80plus bronze)

אז אני אשמח לא לרדת מזה ליתר ביטחון ולהעלות כמובן במידה והצרכים מצריכים את זה

שחכתי גם לציין שאני עושה OC. אערוך גם את ההודעה הראשית בהתאם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, תוכל בבקשה לכוון אותי לאיזה מהם אתה הכי ממליץ?

וכמה אני צריך 650 או 750 (בהתאם לצרכים הנוכחיים והעתידיים שכתבתי)?

שוב תודה על כל העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשב לבד, תוסיף המהרה, בראשון שים לב להתיישנות קבלים

http://www.extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

https://docs.google.com/spreadsheets/d/t2VWzHD9YO5WV1j6P52hxzA/htmlview?pli=1#gid=0

גם 550 מספיק.

אם יש תקציב x-650

בעקרון ספק איכותי יכול לספק מה שרשום עליו לאורך זמן בלי מקדם בטחון, אני ממליץ עם מקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשב לבד, תוסיף המהרה, בראשון שים לב להתיישנות קבלים

http://www.extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

https://docs.google.com/spreadsheets/d/t2VWzHD9YO5WV1j6P52hxzA/htmlview?pli=1#gid=0

גם 550 מספיק.

אם יש תקציב x-650

בעקרון ספק איכותי יכול לספק מה שרשום עליו לאורך זמן בלי מקדם בטחון, אני ממליץ עם מקדם.

יש תקציב, אין בעיה מהבחינה הזו. מעדיף להשקיע במשהו שיחזיק לי לאורך זמן ויספק ביטחון למחשב.

דווקא עליו קראתי 2 חבר'ה שהתלוננו בזמן האחרון בפורום.. מכיר בעיה כללית או שזה היה סתם "מזל רע"?

אז אתה אומר ש650-750 יספק לי עם מקדם ביטחון? או שה650 זה בלי המקדם?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מידע למי שבעתיד מעוניין לרכוש + התלבטות שאשמח לדעתכם על השאלה בסוף :)

אז ככה, לספק הזה יש 2 גירסאות:

1. החדשה - ss-650km3 active PFC F3

2. הישנה - ss-650km3 active PFC

מבחינת ביקורות, אני קראתי רק ביקורות על הגירסא החדשה... רוב הביקורות היו חיוביות (ממה שאני ראיתי לפחות).

לאחר בדיקה בכמה אתרים, נראה כי אף אחד לא מציין איזה גירסא של הספק הוא מוכר. לכן פניתי לחנויות. בנוסף לספק יש 7 שנות אחריות עפ"י היצרן ובחלק מהאתרים כתוב 5 שנות אחריות ובחלק 7.

מה שאני כותב מפה והלאה הוא דעתי האישית ואיני לוקח אחריות.

1. KSP, לאחר בירור מולם, מסתבר שהם מוכרים את הגירסא הישנה. בנוסף לפי הבנתי הם לא הביאו את זה דרך היבואן הרישמי אלא בעצם ולכן האחריות היא רק דרכם. הוא מוכרים את גירסאת הretail. לא קניתי היות ואני מעדיף לקנות את הגירסא החדשה כמובן :)

2. ivory, לאחר בירור מולם, הם מוכרים את הגירסא החדשה. (לקח להם יום חצי לחזור אלי אבל זה לגיטימי בסה"כ). הם שינו באתר את התיאור ל7 שנות אחריות אחרי שהראתי להם שהיצרן מספק 7. גם הם מוכרים את גירסאת הretail. האחריות היא דרכם בלבד למיטב הבנתי.

3. plonter - לאחר בירור מולם הם מוכרים את הגירסא החדשה. החנות היחידה שהצלחתי למצוא שמספקת את הספק מהיבואן. היבואן בארץ החליט לתת רק 5 שנות אחריות ולכן הם נותנים רק 5 שנות אחריות. הם מוכרים את גירסאת הbulk ולא ניתן להזמין את גירסאת הretail (היבואן לא מיבא את הספק בretail).

ועכשיו הדילמה היא בין פלונטר (שענו לי תוך 5 דקות למיילים ויש לי ניסיון מצויין איתם) אשר מספקים רק 5 שנות אחריות וגירסאת הbulk (ואני מעדיף retail כמובן.. כל החוברות והקופסא.. זה נחמד אבל לא חובה כמובן) לבין ivory שלמיטב זכרוני בעבר הועלו טענות ע"י הרבה אנשים שאינם מצטיינים במימוש אחריות והאחריות היא רק דרכם אבל מספקים 7 שנות אחריות ואת גירסאת הretail.

דעות מישהו :)? איך ivory כיום מבחינת מימוש אחריות במידת הצורך? 7 שנים זה חתונה עם חנות...

פשוט אני רואה 2 טרדים עם אנשים אשר היו צריכים לממש אחריות לספק הזה.. לפי מה שראיתי זה כנראה סתם חוסר מזל, אבל עם זאת זה רק מדגיש כמה חשובה האחריות

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...