עם איזה ציוד אפשר להטעין סוללה פנימית של נגן מדיה? - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עם איזה ציוד אפשר להטעין סוללה פנימית של נגן מדיה?

Mandheling

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצאתי את הספק המתכוונן הזה שעולה 260 ש"ח כולל משלוח לארץ. בהנחה שהמחיר בסדר מבחינתי ושהחלטתי שאני קונה מכשיר כזה ולא בוחר באופציות אחרות, מישהו רואה בעיה כלשהי עם הדגם הספציפי הזה? הנתונים הטכניים שלו נמצאים בחלק התחתון של הדף.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק נחמד ביותר. אם ניתן לכוון את המתח/זרם בטווחים קטנים מספיק (הייתי מצפה שכן) הוא אמור להיות מושלם. השאלה אם הוא משתלם לך על פני פשוט חדשה או כל יתר האפשרויות שהעלינו כאן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

עדכון: החדשות הטובות הן שהצלחתי להחיות את הנגן ע"י פירוק של החלק האחורי וקיצור הפלוס והמינוס לזמן קצר בזמן שהנגן מחובר למטען. החדשות הרעות הן שבהרכבה בחזרה לא הייתי מספיק זהיר ושברתי את המיקרוסוויצ' של כפתור הנמכת הווליום. זו התוצאה:

R0011016.jpg

להשוואה, מימין המיקרוסוויצ' (השלם) של כפתור הגברת הווליום.

בינתיים אני שולט על הווליום באמצעות מגבר של FiiO. התוצאה מבחינת מעולה, אבל הכל מאוד מסורבל.

יש דרך להחליף את המיקרוסוויצ' השבור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט אפשר להחליף. הבעיה היא למצוא אחד שיתאים.

אני מציע לך לחפש באינטרנט לגבי מישהו עם בעיה דומה, יתכן שתמצא מקור להזמין ממנו לחצן מתאים.

לחלופין, לחפש באיביי או אצל הספקים הגדולים כמו mouser, digikey, farnell. קרוב לוודאי שלא תמצא את אותו הלחצן אלא משהו מספיק דומה שיתאים.

תרשום פה את המידות של הלחצן, אולי נוכל לעזור בחיפושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

קיבלתי את ה-X3 והוא אחלה נגן. איכות בניה טובה, נוח מאוד לתפעול בכיס, מגבר חזק שמסוגל להזיז את ה-DT990 250 Ohm שלי בלי בעיה. איכות הסאונד אמורה להיות יותר טובה מה-Cowon אבל בינתיים אני לא מרגיש את זה וקצת חסרות לי אפשרויות ה-DSP של הנגן הקודם. הבעיה הכי גדולה היא שיש מגבלה של 5800 שירים כרגע (אמור להתפתר עם עדכון קושחה). זה בעייתי אפילו עם כרטיס 64GB. בכל מקרה, את ה-Cowon אפרסם בקרוב למכירה. ה-X3 הופך אותו למיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...