מתלבט האם להתקין את ה 7 או את ה 8. - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט האם להתקין את ה 7 או את ה 8.

ha

Recommended Posts

wut

הדיווחים הראשוניים שקראתי דיברו על פיראטים בסין בלבד! אם זה ככה עולמי אז הזדמנות פז לכולם לקבל מקורי בחינם.

עריכה,

קראתי עכשיו שזה רק שדרוג למערכת ההפעלה ולא יהיה כל שינוי באקטיבציה אז עדיין יהיה פיראטי פשוט מעודכן ל10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^כמו שאמרת

Windows 10 upgrades will remain 'non-genuine' for pirates, Microsoft says - PCWorld

“With Windows 10, although non-Genuine PCs may be able to upgrade to Windows 10, the upgrade will not change the genuine state of the license,” said. “If a device was considered non-genuine or mislicensed prior to the upgrade, that device will continue to be considered non-genuine or mislicensed after the upgrade.”
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

נראה לי שזה בגלל חוסר ההצלחה של 8 ולמי שקנה כבר את 7 או 8/8.1 יקבל את 10 חינם ומי שלא קנה עדיין כנראה יהיה עדיף לו לקנות את 10 כבר לאחר שהיא תצא כדי שבמקרה שהוא עושה התקנה נקייה הוא יכול ישר להתקין את 10 במקום כמו משתמשי 7 שצריכים קודם כל לעדכן לSP1 או משתמשי 8 שקודם כל צריכים לעדכן ל8.1 ורק אז לעדכן ל10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל מה קראתי הבנתי שהשידרוג מ8.1 ל 10 יהיה חלק בלי בעיות תאימות וכאלה... הם עובדים על זה חזק

- - - תגובה אוחדה: - - -

חבר טוב שלי השתמש בגירסת האלפא של 10 ואמר שגם זאת גרסה יחסית יציבה. כנראה שהתוצר הסופי יהיה נהדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בחלונות 10 מאז Build 9879 וכרגע בBuild הנוכחי 10041 ויצא כבר 10049 למי שמשתמש בעדכונים המהירים אבל יכולות להיות לו יותר בעיות בכל מקרה גם לי ולמשתמשים נוספים יש בעיות שונות(קישור לדיון), כשחלונות 8 יצאה רשמית עדיין היה לי Stuttering שתוקן איפשהו רק לאחר העדכון של 8.1 בנוסף לעדכונים של מנהלי ההתקן, וכרגע יש לי Stuttering ב10049 שאמנם פחתו אבל אני מקווה שלא יקרה לי מה שקרה ב8 שזה ישאר למשך תקופה ארוכה גם אחרי שתצא גרסה רשמית כי נראה שהם ממהרים.

מה שהם עשו בעצם עם ההתחל העלימו אותו ב8 ושמו מסך אריחים, החזירו את כפתור ההתחל ב8.1 אבל כאשר לוחצים עדיין מגיעים למסך האריחים וב10 כאשר לוחצים על ההתחל מקבלים מסך אריחים בסגנון קצת שונה שאפשר להקטין ולהגדיל לא לפי בחירה אישית וכשמגדילים זה בעצם כמעט מסך מלא אבל עדיין אפשר לראות את שורת המשימות, בכל מקרה אני עדיין מעדיף התחל של תוכנה צד שלישי שגם יותר קליל ואפילו חיפושים מתבצעים משום מה מהר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאגיד ענק , שכל מטרתו היא הכנסות , לפתע מחלק מוצרים חינם . משהו פה גורם לי לחשוד .

מילא , אם היו מורידים מחירים , אבל חינם ?.

אני בטוח שהם עובדים על מערכת "חינמית" כמו משחקי F2P ואז כמה פיצרים יעלו כסף וללקוחות עסקיים זה לא יהיה חינם אני חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ממש לא בכתבה שקישרתי אליה בתגובה #21

כתוב

After a year? Still free

Woodman clarified for me that if you upgrade your to 10 with the free offer, you won’t be socked with a payment demand after some arbitrary period. Windows 10 isn’t “freemium.” It won’t convert from a free upgrade to a paid or subscription-supported operating system. He told me, clearly, “Once you’re on 10, you’re on 10, and there will be no additional charge.”

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...