עומד לרכוש MSI Z87 MPOWER MAX וi5 4690K ולבצע OC - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עומד לרכוש MSI Z87 MPOWER MAX וi5 4690K ולבצע OC

ha

Recommended Posts

לאחר שהמחשב שלי התפגר (Asus P7P55D ועם i5 מואץ (2.4 ל 3.7)) החלטתי לפרק ממנו את הזיכרונות ואת הקירור ולהחליף אותו ב MSI Z87 MPOWER MAX וi5 4690K ותוך כדי כך עלו לי מספר שאלות.

*הזכרונות הם שני סטיקים של 4 של קרוסאייר מדגם CMX8GX3M2B1600C9 ועוד שני סטיקים של 2 של מדגם AX3U1600GB2G9-AG. סה"כ 12 ג'יגה.

*הקירור הוא קירור אוויר ישן (וגדול, 120 על 120) ששימש אותי מצוין עם i5 מואץ. לא זוכר את השם.

*הספק הוא קרוסאייר 520.

-האם מישהו התנסה כבר עם הלוח הזה? פשוט היא חברה שלא מוכרת לי ועד היום השתמשתי באסוס רוב הזמן.

-האם רק את ה 4690K ניתן להאיץ או גם את שאר המעבדים בסדרה?

-האם ל 4690K ישנו סטפינג שונה?

-טיפים להאצה עם הלוח הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קח בחשבון, שבכדי להתקין מעבדי (Devil's Canyon(4690k/4790k, צריך לבדוק את תאריך ייצור הלוח, ולראות אם גרסאת הביוס שלו מעודכנת. באם לא, צריך לעדכן אותה. פעולה אשר דורשת מעבד נתמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, כבר אמרו לי את זה. בכל מקרה אני כנראה אלך על וורסייה קצת יותר מתקדמת, ה Z87 XPOWER LGA1150 ולפי מה שמופיע באתר וורסיית הביוס המעודכנת האחרונה היא מה- 2014-07-21.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר לא יהיה ניתן להשתמש בסלוט הראשון? (PCI_E1 הסלוט העליון הכי קרוב למעבד) עדיין, זה זניח מבחינתי, אני עומד להשתמש בסלוט אחד (PCI_E2) לכרטיס הווידאו ואולי ב PCI_E6 שהוא PCIe*1 לכרטיס SATA נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי אצלי שלושה מזרקים עם משחות טרמיות שהם כנראה בני כ 4 שנים. יש לי MX1, MX2 ועוד משהו לא מזוהה.

-האם המשחה הטרמית ניתנת לשימוש אחרי 4 שנים?

-איזה מהמשחות שיש לי היא הכי מומלצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מוזר, בחיפוש בזאפ מצאתי רק את ה i5 4690 ולא את ה i5 4690K. הבנתי כי רק ה-K הוא בעל מכפלה פתוחה. האם אני חייב את ה-K?

אשמח לקבל תשובה בהקדם כי אני עומד לרכוש את המערכת מחר בבוקר...

עריכה: מצאתי אותו ב TMS אבל שם הוא 3.5 ולא 3.9 ועולה ₪1252 ולא ₪1038. יש חנות נוספת המוכרת אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין באוברקלוק אתה חייב את ה-K שזה אומר מכפלה פתוחה המיועד להמהרה.

התדר הוא 3.5 אך יש לו טורבו בוסט שמביא אותו ל-3.9.

ה- MX2 היא היותר טובה ואתה יכול להשתמש בה כל עוד היא לא התקשתה או הפכה לאבקה.

יש לך את המעבד גם באייבורי וגם ב-KSP :

http://ksp.co.il/?uin=23685

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=13502

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, פשוט מוזר לי כי הוא אינו מופיע ב"זאפ". ב TMS הוא יקר יותר בכ 100 ש"ח, האם כדאי לבצע קנייה נפרדת של לוח האם והמעבד בחנויות שונות או שבטוח יותר לרכוש את הכל במקום אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...