Pebble Time: השעון החכם ששובר את כל השיאים ברשת - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pebble Time: השעון החכם ששובר את כל השיאים ברשת

taltarablus

Recommended Posts

החברה שהביאה לשוק השעונים החכמים מתחרה המגובה על ידי יותר מ-68 אלף אנשים משחזרת את ההצלחה שלה בשנית, הפעם עם מסך צבעוני, ממשק ידידותי והרבה לקחים

לכתבה: http://hwzone.co.il/pebble-time-%d7%94%d7%a9%d7%a2%d7%95%d7%9f-%d7%94%d7%97%d7%9b%d7%9d-%d7%a9%d7%a9%d7%95%d7%91%d7%a8-%d7%90%d7%aa-%d7%9b%d7%9c-%d7%94%d7%a9%d7%99%d7%90%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%a8%d7%a9%d7%aa/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר כמו כל הדברים שאתה קורא להיום מיותרים. סמארטפונים, שעונים, מעבדים, כרטיסי מסך, מחשבים שלמים, הכל מיותר לחלוטין. בואו נכנס לאתר ונקרא לכל פיסת חדשנות "מיותר".

בואו ונחיה כמו אנשי מערות כי הכל מיותר. גישה מאוסה עד בחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בזה משהו חצוף בצורה לא נורמלית. החברה מכרה מעל מיליון שעונים, למיטב ידיעתי זה מוגדר בתור הצלחה, ובכל זאת כשהגיע הזמן ל"דור הבא" הם באים לקבץ נדבות בקיקסטארטר שוב. ולא רק זה, תכלס הם משתמשים בקיקסטארטר בתור מערכת Pre-order.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנימציות המצויירות "המצחיקות בצורתן" זו הצורה הכי גאונית שניתן להעלות על הדעת להתמודדות עם מגבלות הפריים לשניה של מסכי דיו אלקטרוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

סלחו לי על ההקפצה היחסית, אבל לאחר חודשים של התלבטויות רבות, הזמנתי השבוע את Pebbel time דרך איביי.

עזבו את זה שאני צריך למצוא דרך להביא את זה לארץ דרך החבר מוושינגטון שרשמתי את הכתובת שלו למשלוח כי בארץ יזיינו אותי עם מע״מ ומס קניה, מה עושים אם חלילה זה מתקלקל? יש מקום בארץ שיכול לתקן שעוני Pebbel?

מתישהו השעון יעשה עליה ומישהו ייבא אותו ארצה? עצוב לומר זאת בהתחשב בכך ש-2 מהמנהלים של החברה הם ישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ זה גם מע״מ וגם מס קניה.

הוא עלה לי איזה 800 שקל, אז אצטרך להוסיף 300 שקל לפחות.

ברור לי שזה לא תומך בעברית, ואין לי בעיה עם זה למרות שהייתי מעדיף שזה כן יתמוך בעתיד.

עובדה שאנשים פה קונים את זה (לא המון) כי השעון מצא חן בעינם, ובין השאר כי לא בא להם שעון שצריך להטעין אותו כל כמה שעות, יהיה משוכלל אשר יהיה.

אני אוהב אל השעון הזה, ומה שאני רק רוצה בשלב זה זה שיגיע ארצה, שאהנה ממנו ואם חס וחלילה יתקלקל, שיהיה מקום שיתקן.ברור לי שהמשאלה השלישית כרגע לא ריאלית, אבל לקוות מותר.

אני לא רוצה אף שעון חכם אחר.גם לא של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם מוכרים באיביי אנשים שהשתתפו בפרויקט בקיקסטארטר וכבר קיבלו את השעונים.

זכיתי שם במכרז.שילמתי משהו כמו 15 דולר יותר מהמחיר הרשמי של השעון שמהיום הוא בסטטוס של

pre order.

רק שיגיע לארץ כמה שיותר מהר.עם זה שאין עברית אסתדר, ואם חס וחלילה יתקלקל, יש לי גיסה ואח בלונדון.שם יש לשעון אבא ואמא.במקרה הגרוע אשלח להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...