הכרטיס הטוב ביותר שניתן לשים לגיימינג למפרט הנ"ל - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרטיס הטוב ביותר שניתן לשים לגיימינג למפרט הנ"ל

Iv0ry

Recommended Posts

ספק הכח הזה, ה-RS460 של קולרמאסטר הוא רחוק מלהיות מוצלח. הוא גם לא היה מוצלח כשיצא לפני +- 6 שנים.

פותח הדיון, תן בבקשה תקציב. אם הוא עומד על סביב 1000 שקלים, אז אפשר לפחות עד לשדרוג הבא לשים ספק סיסוניק 520W עם איזה R9 280X משומש באחריות.

בקשר למעבד, אני ממש לא אוהב השוואות מהסוג הזה. זה לא i7 920. לא בארכיטקטורה, לא בתעבורת הזיכרון, ולא במספר הנימים. מה שזה כן זה Q9650. אם הבאת אותו ל-3.6-3.8 אז זה בהחלט עוזר מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע המעבד ב-3.6

תקציב 1000 ש"ח

אתם חושבים שיסכימו להרכיב לי בחנות את הספק אם אני קונה אצלם את הכרטיס עם הספק?

וכמה אני ארגיש שיפור בביצועים?

לפי האתר זה שיפור של 125%!

http://www.hwcompare.com/15903/radeon-hd-6850-vs-radeon-r9-280x/

תודה לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכור שהשיפור תלוי גם בצוואר הבקבוק שהמעבד שלך יציב לך.

זה עלול להסתכם בשיפור של 50% (שזה עדיין סבבה לגמריי).

אתה גם יכול לעבור עם הכרטיס למערכת הבאה שלך ואז תוכל למצות אותו באופן מלא יותר, אבל בינתיים זה שיפור מעולה (לדעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת כרטיס מסך במעבדה עולה 50ש"ח בין אם רכשת אותו במקום או לא.

כ"נל הספק רק סביר שהמחיר יהיה קצת שונה, 70 ~ 80 ש"ח להערכתי הגסה.

אם שניהם ביחד בעת ובעונה אחת אני מאמין שלא יידרשו ממך כפל מחיר אלה יסתפקו ב80 ש"ח בלבד.

ולעניינינו: R9 280X הוא בראש ובראשונה שדרוג עצום בהשוואה לכרטיס הנוכחי למרות צוואר הבקבוק של המעבד

ואם זה לא מספיק אז נוסיף גם את מחיריי היד שנייה שלו שמעלים חיוך ביחס לתמורה הנהדרת.

כל זה היה יכול להיות טוב עבורך אילו לא היית צריך להוציא כספים נוספים עבור . מה שלא קורה כאן...

לכן אני חושב שכדאי לך ללכת על מקביל ירוק וחסכוני במחיר זהה שיעזור להימנע מהחלפת ספק.

כך תחסוך עליות ספק חדש, אלה אם אתה מתכוון להשקיע בספק כוח שישרת אותך גם בעתיד (במחשב הבא) כך שזה ישנה את כל התמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת כרטיס מסך במעבדה עולה 50ש"ח בין אם רכשת אותו במקום או לא.

כ"נל הספק רק סביר שהמחיר יהיה קצת שונה, 70 ~ 80 ש"ח להערכתי הגסה.

אם שניהם ביחד בעת ובעונה אחת אני מאמין שלא יידרשו ממך כפל מחיר אלה יסתפקו ב80 ש"ח בלבד.

ולעניינינו: R9 280X הוא בראש ובראשונה שדרוג עצום בהשוואה לכרטיס הנוכחי למרות צוואר הבקבוק של המעבד

ואם זה לא מספיק אז נוסיף גם את מחיריי היד שנייה שלו שמעלים חיוך ביחס לתמורה הנהדרת.

כל זה היה יכול להיות טוב עבורך אילו לא היית צריך להוציא כספים נוספים עבור . מה שלא קורה כאן...

לכן אני חושב שכדאי לך ללכת על מקביל ירוק וחסכוני במחיר זהה שיעזור להימנע מהחלפת ספק.

כך תחסוך עליות ספק חדש, אלה אם אתה מתכוון להשקיע בספק כוח שישרת אותך גם בעתיד (במחשב הבא) כך שזה ישנה את כל התמונה.

תודה,

על איזה כרטיס חסכוני חשבת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאלץ לבדוק אותי במחשבון מתח אבל לכרטיסים של נווידיה יש יתרון משמעותי בתצרוכת החשמל,

יתרון כלכך משמעותי שתוכל לחסוך ספק חדש אך הסיפור הזה משתנה מדגם לדגם.

בתקציב שלך תוכל להתארגן על 660\750 חדש או אם תחרוג קצת תוכל לקחת 960 חדש.

אם אתה בקטע של משומשים אז אולי כדאי באמת ללכת על משהו בסגנון של 660TI/760 משומש ולסגור את הפינה בוצעה של כמה מאות שקלים.

*שוב הכל תלוי ומשתנה בגמישות שלך לחדש או ישן וכמובן שצריך לאמת את כל הנתונים מול מחשבון מתח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במצב דומה. מעבד X5460 תדר בסיס 3.16, לוח P5QD Turbo, זכרון 8GB וSSD.

אבל מתכנן לשחק רק ב V.

האם ההמלצה ל 280X תופסת גם עבורי? כמה צריך לעלות יד 2 כזה?

מתוכנן גם OC לסביבות 3.8. ואצטרך המלצה לקירור ולספק מתאים, אבל זה כבר לפורום אחר.

הרזולוציה 1080p

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...