כרטיס מסך למחשב משרדי רב תכליתי - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך למחשב משרדי רב תכליתי

naki

Recommended Posts

אני קונה מחשב חדש למשרד שלי, יש לי מחשב גיימניג בבית.. וקונה עכשיו מחשב למשרד שרוב השימוש יהיה אינטרנט, אופיס.. ולפעמים גיימניג קל. טיפה משחקי אסאסטרטגיה כמו company of heroes 2 ולא יותר מזה. בכללי אני לא קןנה מחשב בלי כרטיס מסך. לא רוצה להוציא אלפי שקלים על המחשב הזה. מעבד i5 כונן וכרטיס מסך סביבות 800 ש"ח. חשבתי על 750/ti איך הכרטיס הזה? תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ספק כח יש לך שם?

HD 7850 OC שנמכר שם ב-520~ שקל הוא למעשה R7 265 אם תרצה. שקול ל-GTX 660, מעט חזק מ-GTX 750 TI סטנדרטי.

מגיע עם 920MHZ , מניח שאפשר בשקט למתוח מעל קו ה-1050 אם יתאפשר תוכנתית. לא צריכה להיות סיבה שלא תוכל לשחק גם משחקים מתקדמים יותר על הגדרות בינוני-גבוה איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קניתי עדיין. אני אלך לtms הם ירכיבו לי מפרט מבחינת תאימות חומרה, הכל.. כמה אמור לעלות לי מחשב עם i5, ssd, הכרטיס הזה, 8גיגה ראם, והכרטיס מסך הזה?

- - - תגובה אוחדה: - - -

שמעתי שהדרייברים שלהם מזעזעים... אני משתמש במחשב שלי בבית ב experience והכל מעולה.. איך זב ב amd?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצתם לי עליו בעבר.. אצלי זה פחות עניין של 150 ש"ח פחות, זה עניין של ביצועים בהתחשב בזה שזה מחשב משרדי ולא גיימינג. רוצה לשים 800 ש"ח ולקבל את שיא הביצועים במחיר הזה לכרטיס חדש, nividia או amd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...