Assassin's Creed Rogue מגיע ל-PC: דרישות מערכת, תאריך השקה והפתעות נוספות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed Rogue מגיע ל-PC: דרישות מערכת, תאריך השקה והפתעות נוספות

taltarablus

Recommended Posts

עם מעט מידע לגבי משחק ההמשך לסדרת משחקי ה-Assassin\'s Creed המפורסמת, פרטים חדשים מתגלים כעת בנוגע לזמינות המשחק ודרישות המערכת לגרסה השולחנית שכל אוהד של המשחק חייב לדעת

לכתבה: http://hwzone.co.il/assassins-creed-rogue-%d7%9e%d7%92%d7%99%d7%a2-%d7%9c-pc-%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%a9%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%a2%d7%a8%d7%9b%d7%aa-%d7%aa%d7%90%d7%a8%d7%99%d7%9a-%d7%94%d7%a9%d7%a7%d7%94-%d7%95%d7%94/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק תגובה מעליי

בכלל שקיימת מציאות כזאת שהם יוצאים עם משחק נוסף בזמן שהקיים שבור זה מעליב

הייתי רוצה לראות את הנתונים כמה באמת יקנו את זה

בכלל כבר נהיה פה מסחטת כספים דלוקס בונים צוותים בכל עיר מרכזית מפילים עלייה כותר אססין קריד ובונים על זה שהמותג יעשה את שלו וימכור

אני מניח שבכל זאת העובדות בשטח יעשו את שלהם אנשים יקנו פחות ויוביסופט תהיה חייבת להתמודד עם ההשלכות של המעשים שלהם

זה שהם משחררים את המשחק הזה כנראה כבר היה בתכנון ועובדים עליו הרבה זמן וזה מה שקורה שיש מספר פרוייקטים במקביל האיכות הכללית יורדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל שקיימת מציאות כזאת שהם יוצאים עם משחק נוסף בזמן שהקיים שבור זה מעליב

אתה לא אמור להתייחס לזה כ"משחק קיים" ו"משחק נוסף", אלו משחקים שיצאו לקונסולות באותו תאריך. כל ההבדל הוא שהמשחק הזה יועד לקונסולות שהחומרה שלהן לא תואמת , ולכן לקח זמן לעשות את הפורט למחשב. מה רצית, שלא יוציאו למחשב בכלל? שיחכו שנתיים?

גם העובדה ש"הקודם שבור" לא ממש קשורה. מדובר באולפני שונים, ממילא אתה לא מצפה מאולפן אחד לתקן את המשחק השבור של האולפן השני, אין שום רע בזה שמוציאים עוד משחק במקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים גרועים.

המשחק הטוב ביותר שהיה עד היום הוא השני בסדרה.

מאז הם רק מתדרדרים...

- - - תגובה אוחדה: - - -

משחקים גרועים.

המשחק הטוב ביותר שהיה עד היום הוא השני בסדרה.

מאז הם רק מתדרדרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך הכל לפי ביקורת שראיתי המישחק מרגיש כמו חבילת הרחבה לAC4

זה בגדול דור קודם שמקבל פורט לPC

בעניין AC-U ,כן המישחק מלא בעיות

בכללי מעצבן אותי שהם זוריקים מישחק כל שנה

בחלק מהמישחקים שלהם יש גם "העתק הדבק" ,רציני ,כניראה למדו מEA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא'נה... איזה סלט!!

**** RAVEN CRY *****

ראיתם את RAVEN CRY?

זה BLACK FLAG או ROGUE ... איך שלא תקראו את זה!!!

אני ממש אבל ממש כבר בא לי להקיא מכל הסלט הזה!

רק סיימתי את FARCRY4 לפני כחודש _ (אני נמצאת המון ב TRIBES ASCEND אז כרגע משחקים חדשים לא יוצא לי להתחיל). _ אבל את UNITY עדיין לא נגעתי בו בכלל. (וגם את RAVEN CRY לא נגעתי)

מה לעזאזל הולך כאן...

אייה JUST CAUSE 3?

Hos..til... Spott..DA... Atta..CK ATTa..CK!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...