קושי בהרצת משחקים AMD R9 290X - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קושי בהרצת משחקים AMD R9 290X

bar2319

Recommended Posts

שמע, כעקרון לא עשית OC לכרטיס בשום צורה.

רק שינית את פרופיל המאוורר כדי שהוא יסתובב יותר מהר.

אתה יכול להזכיר את העניין בכנות, ואם ישאלו אותך על OC תאמר את האמת - שאתה לא מתעסק במה שאתה לא מבין.

האפשרות השנייה היא לא להזכיר בכלל את את השינוי בפרופיל, מכיוון שהדרייברים העדכניים של אמורים לכלול שינויים בפרופיל הקירור (שהם הוסיפו עוד ב2013) שהיו אמורים להתגבר על הבעיה.

פשוט תראה להם מה קורה במשחקים, אם זה באמת נראה לעין, זה ידבר בעד עצמו.

אתה ממש לא צריך להתבייש לדרוש שביעות רצון ממוצר שקנית ב1800 שקל.

חנויות ממשיכות לשווק את הכרטיסים עם הקירור הזה כפאר היצירה רק כדי להיפטר מהסטוקים.

הם מודעים לחלוטין לבעיה של הקירור הזה.

אז ככה, חזרתי עכשיו מksp

הטכנאי שם פתח את המחשב וראה שיש שם דברים שלא חיברתי טוב, וכל מיני דברים שלא חיברתי כנראה ... (פעם ראשונה ואחרונה שאני מרכיב מחשב לבד)

אז העדפתי להשאיר שם את המחשב, בדיקה עולה 100 שקל, עדיף שיעבור על כל המחשב יאתר בעיות/דברים שלא היו צריכים לחבר וזהו...

וגם יבדוק את הכרטיס...

מהרושם הראשני הטכנאי נראה מבין בנושא... אז אני מקווה שיטפל בבעיות והמחשב יחזור ויריץ בצורה טובה....

אני אחזור עם מסקנות כשהוא יחזור אליי

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרטיס מסך צריך להיות מחובר ל-3 דברים: ספק כוח, , ולמסך.

אם הכרטיס לא מחובר כראוי (או לא מחובר בכלל) לאחד מהשלושה, לא תהיה לך תמונה המסך. אין חוכמות.

לא נראה לי שזאת הסיבה לבעיה.

אבל סבבה, שיבדוק בעצמו.

אל תהיה מופתע אם הוא מתקשר אליך ואומר שהכל בסדר.

אם זה קורה, תבקש לחבר את המחשב שלך למסך בחנות ותפעיל שוב את המשחק. אם זה עדיין עושה בעיות - תתעקש לקבל פיתרון רציני. אל תהיה תמים.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך צריך להיות מחובר ל-3 דברים: ספק כוח, , ולמסך.

אם הכרטיס לא מחובר כראוי (או לא מחובר בכלל) לאחד מהשלושה, לא תהיה לך תמונה המסך. אין חוכמות.

לא נראה לי שזאת הסיבה לבעיה.

אבל סבבה, שיבדוק בעצמו.

אל תהיה מופתע אם הוא מתקשר אליך ואומר שהכל בסדר.

אם זה קורה, תבקש לחבר את המחשב שלך למסך בחנות ותפעיל שוב את המשחק. אם זה עדיין עושה בעיות - תתעקש לקבל פיתרון רציני. אל תהיה תמים.

בהצלחה.

לא מדובר רק בכרטיס מסך, חיברתי בלוח אם כבל אחד מהספק שלא היה אמור להתחבר לשם.

הבאתי בקופסא את כל השאריות מהבנייה של המחשב, הוא הסתכל שם והראה לי מעין גומי כזה שאמור להיות בין המעבד ללוח אם לצורך בידוד שלא שמתי (אני דיי בטוח ששמתי כזה אבל לא משנה )

השארתי לו את הקופסא שיבדוק אם יש עוד דברים כאלה..

בכל מקרה רציתי לקחת את המחשב לבדיקה כבר בהתחלה כדי שמישהוא יבדוק אם זה המחשב מחובר כמו שצריך

עדיף לי ה100 שקל האלה מאשר שבעוד שנה ישרף לי המעבד או משהוא והלך לי המחשב...

כמובן ברגע שאני מקבל את המחשב אני אחבר ב*חנות* את המחשב כדי לבדוק אם הבעיה טופלה

טוב אז אני אצטרך להעביר את השבת במשהוא אחר .... :)

מודה לך מאוד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...