קושי בהרצת משחקים AMD R9 290X - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קושי בהרצת משחקים AMD R9 290X

bar2319

Recommended Posts

אני הולך להציע לך פעולות שעלולות לגרום לנזק לכרטיס ואני לא לוקח שום אחריות.

אם אתה בוחר לנסות, אתה עושה את זה באחריותך בלבד.

אלה לא דברים מהפכניים או חדשים.

אנשים שעושים OC לכרטיסי מסך מתחילים בצעדים הבסיסיים האלה, שנועדו לנטרל הגבלות תוכנה ש-AMD/Nvidia הוסיפה לדרייבר של הכרטיס, כדי למנוע התחממות יתר וצריכת חשמל מוגזמת.

אם תיכנס לתפריט ההגדרות של afterburner, תחת הלשונית "general" בתחתית העמוד יש שתי הגדרות:

1. extend unofficial overclocking limits

2. disable ULPS (עם תפריט נוסף מימין שבו את צריך לבחור: without powerplay support)

אם אני לא טועה אתה צריך לשנות הגדרות דומות גם בתפריט הOC של ה-CCC (הדרייבר)

אחריי זה תנסה לחזור על הבדיקות ותבדוק אילו תוצאות תקבל.

מן הסתם תגדיר פרופיל מאוורר עם RPM גבוה ותסתכל על הטמפ' כל הזמן.

אם זה עוזר - מגניב.

אם זה עוזר חלקית - אתה יכול לנסות להגדיר לו בעמוד הראשי של afterburner ערך power limit יותר גבוה ולבדוק שוב.

אם זה לא עוזר - מצטער.

אם הכרטיס נפגם בכל דרך - אני לא אחראי ואתה עושה את הכל בידיעה צלולה וברורה שזה עלול לגרום לנזק.

זהו... סיימתי לכסות את התחת.

שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני הולך להציע לך פעולות שעלולות לגרום לנזק לכרטיס ואני לא לוקח שום אחריות.

אם אתה בוחר לנסות, אתה עושה את זה באחריותך בלבד.

אלה לא דברים מהפכניים או חדשים.

אנשים שעושים OC לכרטיסי מסך מתחילים בצעדים הבסיסיים האלה, שנועדו לנטרל הגבלות תוכנה ש-AMD/Nvidia הוסיפה לדרייבר של הכרטיס, כדי למנוע התחממות יתר וצריכת חשמל מוגזמת.

אם תיכנס לתפריט ההגדרות של afterburner, תחת הלשונית "general" בתחתית העמוד יש שתי הגדרות:

1. extend unofficial overclocking limits

2. disable ULPS (עם תפריט נוסף מימין שבו את צריך לבחור: without powerplay support)

אם אני לא טועה אתה צריך לשנות הגדרות דומות גם בתפריט הOC של ה-CCC (הדרייבר)

אחריי זה תנסה לחזור על הבדיקות ותבדוק אילו תוצאות תקבל.

מן הסתם תגדיר פרופיל מאוורר עם RPM גבוה ותסתכל על הטמפ' כל הזמן.

אם זה עוזר - מגניב.

אם זה עוזר חלקית - אתה יכול לנסות להגדיר לו בעמוד הראשי של afterburner ערך power limit יותר גבוה ולבדוק שוב.

אם זה לא עוזר - מצטער.

אם הכרטיס נפגם בכל דרך - אני לא אחראי ואתה עושה את הכל בידיעה צלולה וברורה שזה עלול לגרום לנזק.

זהו... סיימתי לכסות את התחת.

שיהיה בהצלחה.

קודם כל, אני מודה לך על הנסיון לעזור

כרגע בשבילי לעשות OC לכרטיס לא אופציה מהסיבה הפשוטה שלא סתם השקעתי 2000 שקל על כרטיס שבשביל שיריץ משחקים בצורה טובה אני צריך לעשות OC , במיוחד לסכן את הכרטיס בגלל זה

בכל מקרה תודה רבה לך

אשמח לשמוע מאנשים אחרים איך אצלהם רצים המשחקים מהשנה/שנתיים אחרונות על המחשב וכמובן שבבקשה יציינו מה המפרט של המחשב ואיזה משחקים

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא OC עדיין.

OC נעשה ע"י הגבהת תדר הפעולה של המעבד/זכרון מעל לתדרי הפעולה המקוריים.

מה שהצעתי זה צעדים מקדימים ל-OC, שהמטרה שלהם (בהקשר שלנו) היא לבדוק אם הכרטיס מנמיך את הפעילות שלו כי הוא מגיע למגבלות צריכת החשמל שמוגדרות בדרייבר, או שפשוט יש באג בדרייבר שגורם לו להתנהג ככה.

התבססתי על המקרה הזה, שבו הצעד הזה תיקן את הבעיה : http://forums.overclockers.co.uk/showthread.php?t=18573623

אבל אם אתה לא מעוניין זה בסדר גמור.

ועדיין - הצעדים האלה עלולים ליצור נזק שאני לא לוקח עליו אחריות :)

אולי תנסה פשוט לממש אחריות מול החנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא OC עדיין.

OC נעשה ע"י הגבהת תדר הפעולה של המעבד/זכרון מעל לתדרי הפעולה המקוריים.

מה שהצעתי זה צעדים מקדימים ל-OC, שהמטרה שלהם (בהקשר שלנו) היא לבדוק אם הכרטיס מנמיך את הפעילות שלו כי הוא מגיע למגבלות צריכת החשמל שמוגדרות בדרייבר, או שפשוט יש באג בדרייבר שגורם לו להתנהג ככה.

התבססתי על המקרה הזה, שבו הצעד הזה תיקן את הבעיה : http://forums.overclockers.co.uk/showthread.php?t=18573623

אבל אם אתה לא מעוניין זה בסדר גמור.

ועדיין - הצעדים האלה עלולים ליצור נזק שאני לא לוקח עליו אחריות :)

אולי תנסה פשוט לממש אחריות מול החנות...

אני מעדיף שלא להסתכן כרגע, אולי בעתיד, תודה.

מה יכולה לעזור האחריות פה?

לגשת לחנות ופשוט להציג בפניהם את הבעיה? לקחת את הכרטיס לבדיקה אצלהם ? או שכדאי לקחת את כל המחשב לבדיקה?

אני הייתי שמח עכשיו למכור את הכרטיס ולעבור לנוידיה :s07:, הלוואי שהיה אפשר להחזיר לחנות...

אם המחשב נקנה לפני שלושה חודשים וקניתי את הכרטיס מסך במחיר של 1850 שקל (קניתי באילת ) כמה אני יכול לבקש עליו ביד 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי אותו מפורסם בסביבות ה 1200-1500 ש"ח אבל הקירור המקורי של ידוע כבעייתי מאוד, והכרטיס ידוע כחם וזולל חשמל. לכן אני חושב שיהיה לך קשה למכור אותו אלא אם תרד באופן קיצוני או תחכה למשיח...

עדיין, הוא נחשב כרטיס חזק מאוד, ובביקורות שכללו OC הוא מצליח להתחרות לפעמים עם ה-GTX 780TI.

אני הייתי מנסה קודם כל לממש אחריות. קח את הכרטיס אליהם (אולי עדיף עם המחשב כדי שלא יאמרו לך שהם צריכים להכניס את זה למעבדה קודם) ותבקש מהם לבדוק את זה מולך תוך כדי ניטור פרמטרים של % שימוש, תדר וטמפ'.

הבעיה בזה היא שהכרטיס (לפי מה שכתבת) עובד נורמאלי לחלוטין בבנצ'ים... ומתוך נוחות - סביר להניח שבחנות ייבדקו את זה בבנצ'ים...לכן המלצתי לך לקחת את המחשב...למרות שזה קצת טרחני.

בכל אופן, תסביר את הבעיה על בורייה ונקווה שזה יתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה את הגרף של תדר הליבה(בזמן משחק).

תמונה ראשונה - תדר הליבה עם הקרור החדש

תמונה שנייה - תדר הליבה ללא הקרור החדש

תמונה שלישית - טמפרטורה/שימוש/מהירות המאוור ללא פרופיל חדש

כל התמונות צילמתי במהלך משחק ( Middle Earth Shadow of Mordor )

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע...

אין לי מושג מה העניין עם הכרטיס הזה.

שמעתי על עניינים שעלולים לצוץ עם הדרייברים החדשים (omega 14.2).

אולי תנסה להתקין את הישנים (14.9) ולראות מה קורה...

מעבר לזה אני אזרוק ניחוש פרוע - אולי המערך של המסכים שלך יוצר איזושהי בעיה.

תנסה לנתק אחד מהם ולוודא שהווינדוס מראה רק מסך אחד ואז תנסה להפעיל את המשחקים...

מעבר לזה...עזוב להסתבך. קח אותו לחנות עם המחשב ותפעיל את המשחקים כדי שיראו את הבעיה ותראה מה יש להם לאמר..

אם הם מסכימים להחליף, תשאל אם אפשר לקבל כרטיס אחר...אולי gtx 970?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע...

אין לי מושג מה העניין עם הכרטיס הזה.

שמעתי על עניינים שעלולים לצוץ עם הדרייברים החדשים (omega 14.2).

אולי תנסה להתקין את הישנים (14.9) ולראות מה קורה...

מעבר לזה אני אזרוק ניחוש פרוע - אולי המערך של המסכים שלך יוצר איזושהי בעיה.

תנסה לנתק אחד מהם ולוודא שהווינדוס מראה רק מסך אחד ואז תנסה להפעיל את המשחקים...

מעבר לזה...עזוב להסתבך. קח אותו לחנות עם המחשב ותפעיל את המשחקים כדי שיראו את הבעיה ותראה מה יש להם לאמר..

אם הם מסכימים להחליף, תשאל אם אפשר לקבל כרטיס אחר...אולי gtx 970?...

אוקיי, אתמול בדקתי מתי אני אוכל לגשת לKSP (אין בעיר שלי) רק יום חמישי-שישי אני אוכל ..

אני אחזור עם תשובה...

אני אנסה לנתק למרות שלא ניראלי.. אבל לא כואב לנסות :)

מקווה מאוד שיסכימו להחליף את הכרטיס.. הכרטיס הזה כבר לא נמכר ב KSP אז אני מקווה שימצאו בעיה בכרטיס ויחליפו לי לדגם אחר...

אני רוצה באמת להודות לכל מי שעזר/עוזר לי כאן, מעריך את זה מאוד!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם KSP לא יעזרו לך, נסה להוסיף מאווררי חזית למארז (במידה ויש לך אופציה על המארז).

אני בזמנו הצלחתי עם 4 מאווררי חזית לשפר את הקירור של הכרטיס מסך שהיה R9 290 (הורדתי בין 15 ל20 מעלות ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^

אתה צודק, עיצוב הפורם מבלבל ...

ללוח שלך מדגם MSI האם של הלוח מעודכן לגרסה אחרונה ?

אם כן, נסה לאפס את הגדרות שלך לברירת מחדל .

שהזיכרון שלך לא ירוץ על מצב Extreme Memory Profile

בבקשה תציג תוצאות שוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^

אתה צודק, עיצוב הפורם מבלבל ...

ללוח שלך מדגם MSI האם של הלוח מעודכן לגרסה אחרונה ?

אם כן, נסה לאפס את הגדרות שלך לברירת מחדל .

שהזיכרון שלך לא ירוץ על מצב Extreme Memory Profile

בבקשה תציג תוצאות שוב .

תאמת אני דיי מפחד לשחק עם הביוס, אני לא כזה מבין מבחשבים, ידע בסיסי

בדקתי באינטרנט איך מאפסים אותו.. נראה מפחיד:(

http://www.wikihow.com/Reset-Your-BIOS

אני מעדיף לא התעסק כרגע עם המחשב, אני אקח אותו לבדיקה בKSP ואני אראה מה האפשרויות

שאלה קטנה על אחריות המוצר, זה בסדר להשתמש בתוכנה שהיא לא הדריברים של הכרטיס עצמו ולשנות ערכים כמו ששניתי את הפרופיל קרור של הכרטיס עם ה afterburner ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, כעקרון לא עשית OC לכרטיס בשום צורה.

רק שינית את פרופיל המאוורר כדי שהוא יסתובב יותר מהר.

אתה יכול להזכיר את העניין בכנות, ואם ישאלו אותך על OC תאמר את האמת - שאתה לא מתעסק במה שאתה לא מבין.

האפשרות השנייה היא לא להזכיר בכלל את את השינוי בפרופיל, מכיוון שהדרייברים העדכניים של אמורים לכלול שינויים בפרופיל הקירור (שהם הוסיפו עוד ב2013) שהיו אמורים להתגבר על הבעיה.

פשוט תראה להם מה קורה במשחקים, אם זה באמת נראה לעין, זה ידבר בעד עצמו.

אתה ממש לא צריך להתבייש לדרוש שביעות רצון ממוצר שקנית ב1800 שקל.

חנויות ממשיכות לשווק את הכרטיסים עם הקירור הזה כפאר היצירה רק כדי להיפטר מהסטוקים.

הם מודעים לחלוטין לבעיה של הקירור הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...