עזרה בהרכבת מחשב עריכת וידאו - שימוש כבד 8K-10K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהרכבת מחשב עריכת וידאו - שימוש כבד 8K-10K

MrHicUp

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחח המחשבון שלי עמד במשימה

AMDYGij.jpg

- - - תגובה אוחדה: - - -

shkup התבלבלת במחיר

http://www.amazon.com/PNY-DisplayPort-Professional-Graphics-VCQ600-PB/dp/B0046HUK3K

מילא הייתה משווה למשהו אחר, הכרטיס הזה פג תוקף.

השוואה די ישנה

http://ppbm5.com/DB-PPBM5-2.php

http://www.studio1productions.com/Articles/PremiereCS5.htm

Number 15 - Quadro or Video Cards

The only reason to use a Quadro video card with Adobe Premiere is if you are using a 10 bit monitor like the Dreamcolor or similar or you need SDI output. Otherwise, the Quadro’s are under powered and over priced.

Let’s take a look at some of the cards.

The Quadro 2000 - This video card only has 192 cores and a 128bit memory interface. Basically, it is just an GTS 450 with a slower clock speed. In other words, the GTS450 would be slightly fast. Also, the GTX 550 Ti, with it’s 192 cores and 192 bit memory interface would be faster than the 2000, due to the wider memory interface and slightly faster clock speed.

The FX 3800. This card is now 3 generations old and is based on the GTX 260, but with only a 256 bit memory interface. The GTX260 has a wider memory interface at 448 bit and would produce faster results than the FX 3800.

The Quadro 4000 - This video card is based on the same GPU that was used on the GTX 470. However, it performs much slower than the GTX470. In fact, the performance level is like the GTX 460 SE. Even a regular GTX 460 (not the GTX 460 SE version) would give you better performance due to the Quadro 4000 have only 256 cores, while the GTX 460 has 336 cores.

Quadro 5000 - This is based on a GTX 465, with a wider memory interface 320-bit memory bus giving it an edge over the GTX 465. However, it would be slower than a GTX 470 or GTX 570..

Quadro 6000 - This video card is on par with the GTX470, although the 6000 is much more expensive.

I do not recommend a Quadro video card, unless you have a specific program that requires a Quadro video card or if you have the Dreamcolor monitor or similar 10bit monitor or you need SDI output from the video card.

You will get better performance for a lot less money with the cards.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן התבלבלתי אבל לא במחיר אלא בדגם...

http://www.amazon.com/PNY-DisplayPort-Profesional-Graphics-VCQ6000-PB/dp/B0044XUD1U/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1422458404&sr=1-1&keywords=quadro+6000

חשבתי שמדובר ב- QUADRO 6000 .... זה כמובן משנה את המצב.

לגבי נימוק טכני, הנימוק היה בנוגע למספר ליבות ולעובדה כי אתה ככל הנראה לא מודע לכך שבעריכה מקצועית משתמשים בד"כ בתצורת שרת מרובה ליבות. אם היית נכנס לחנות של אפל ומסתכל בתצורה של PRO היית מקבל נקודת התייחסות טובה לגבי תצורה של מכונת עריכה. (ובתצורת שהיא לרוב פחות OPTIMIZED מאפל שיש לה תאימות מלאה בין חומרה לתוכנה לוקחים חומרה יותר חזקה).

אני באופן אישי הייתי בוחר במפרט של AVIDTOR למעט כוננים קשיחים ואולי בודק אפשרות לקחת אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, אני שמח שיצרתי כאן דיון חי ובועט, אך באמת, ברצוני להגיע להצעה סופית, אולי אפשר הצעה יותר תקציבית ואחת עם חריגה כאשר יוסבר מה הייתרון ומה החיסרון בכול אחת מהן.

מה דעתכם?

אני ממש מודה לכם על ההרתמות והעזרה, ישר כוח ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AVIDOR, הייתי רוצה ללכת לכיוון ההצעה שלך, למרות החריגה, אין מה לעשות, פרנסה זאת פרנסה והחריגה תכוסה בהכנסות...עד כמה זה מסוכן ללכת על דיסק 256GB לצורך רינדורים?

על אילו נפחים אנחנו מדברים?

במצב כזה יהיו לנו 4 דיסקים:

128 - .

SSD 256GB - רינדורים

1TB 7200 SATA - אקספורטים

3TB 7200 SATA - למה הוא ישמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3TB - לחומרי העריכה עצמם(כונן המדיות)

לגבי כונן הרנדורים- אם 256GB זה גודל שהיא יכולה להסתדר איתו(ואני חושב שניתן במידה והיאשמה עין ולא נותנת לו להתמלא עד הסוף)ומוחקת את כל הTEMP FILES שהתוכנות מייצרות אז ההשקעה שווה והמהירות תיתן תוצאות טובות יותר בהשוואה לHDD,במידה והגודל הנ"ל לא מספיק גדול עבורה (ועל זה רק היא יכולה לענות לפי גודל הTEMP FILES שהתוכנות מייצרות(אפטר למשל)) או שהתקציב עבר כבר את מה שהוקצב לו מההתחלה,אז לך על 1TB של סיגייט 7200PM בחצי השקעה מהSSD ותסגור את הפינה הזו.

עם שאר הרכיבים שנבנו לך במפרט,כונן הרנדורים שיהיה HDD במקום יהווה את צוואר הבקבוק הקטן ביותר,ועדיף ברמת העדיפויות לקחת מעבד/זכרון/כ.גרפי/כונן מדיות מהירים וגדולים יותר מאשר כונן רנדורים מהיר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3TB - לחומרי העריכה עצמם(כונן המדיות)

לגבי כונן הרנדורים- אם 256GB זה גודל שהיא יכולה להסתדר איתו(ואני חושב שניתן במידה והיאשמה עין ולא נותנת לו להתמלא עד הסוף)ומוחקת את כל הTEMP FILES שהתוכנות מייצרות אז ההשקעה שווה והמהירות תיתן תוצאות טובות יותר בהשוואה לHDD,במידה והגודל הנ"ל לא מספיק גדול עבורה (ועל זה רק היא יכולה לענות לפי גודל הTEMP FILES שהתוכנות מייצרות(אפטר למשל)) או שהתקציב עבר כבר את מה שהוקצב לו מההתחלה,אז לך על 1TB של סיגייט 7200PM בחצי השקעה מהSSD ותסגור את הפינה הזו.

עם שאר הרכיבים שנבנו לך במפרט,כונן הרנדורים שיהיה HDD במקום יהווה את צוואר הבקבוק הקטן ביותר,ועדיף ברמת העדיפויות לקחת מעבד/זכרון/כ.גרפי/כונן מדיות מהירים וגדולים יותר מאשר כונן רנדורים מהיר יותר.

כעיקרון, כול כמה פרויקטים מומלץ לנקות את הTEMPS? איפה התוכנות האלו זורקות טמפים?

שאלה נוספת: כונן ה3TB יוגדר GPT, אין לו בעיה לעבוד בסמביוזה עם כונני MBR? האם מומלץ להגדיר דיסקים שקטנים מ2TB , כGPT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-לנקות TEMP FILES בסיום כל פרוייקט/או שהכונן מתמלא אבל אין כלל קובע,התוכנות זורקות אותם לפי איך שאתה מגדיר בכל תוכנה כשלעצמה(בברית מחדל הן מפנות לכונן המערכת).

-אין בעייה שיוגדר GPT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר האיר את תשומת ליבי לגבי העובדה שהמעבד עם אחריות לשנה....

קצת מטריד.

האם בכול חנות זה כך?

האם יש עוד חנויות שניתן להוציא מהן מפרט כמו של avidor במחירים אטאקטיביים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תחליף לאותו מעבד עם 3 שנים אחריות בתוספת 47 שח,בעיה נפתרה.

http://plonter.co.il/detail.tmpl?sku=BX80648I75820K

אני מרבה להזמין מפלונטר(לא בניתי מערכת שם,אלא רק הזמנת רכיבים) אבל הם די מקצוענים,לעניות דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסק 128 עובר מהמחשב הישן לחדש וישמש למערכת ההפעלה.

כמו כן גם דיסק 1TB 7200 עובר מהישן לחדש.

ההתלבטות הייתה בדיסק לרינדורים בין 256GB שעלול להתפוצץ ו512SSD לא בא בחשבון מבחינת תקציב לבין 1TB 7200 לרינדורים.

קבלתי את דעתו של AVIDOR שדיסק נפרד לרינדורים 1TB יהיה במגבלת התקציב צוואר הבקבוק שהכי פחות צריך להדאיג אותנו.

בהמשך אני מניח שנוכל לרכוש דיסק גדול במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...