הוספת זיכרון ראם ואולי ssd - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת זיכרון ראם ואולי ssd

nimrod342

Recommended Posts

אתה יכול להנות יותר אם תזמין את כונן ה ssd

לדוגמא: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820148791&cm_re=ssd_cricial-_-20-148-791-_-Product

בקשר לזיכרון רוב בסטיקים של 4 gb הם סביבות 200 שח

המלצה לssd יש לי אותו ואני מרוצה

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820233611&cm_re=ssd_corsair-_-20-233-611-_-Product

זה אם כמובן אתה מעוניין לחסוך אבל לפי דעתי לשלם 100 שח בשביך 100 גיגה יותר שווה

לחבר יש את הקרוסיאל ו הוא מרוצה מאוד

לי יש את ה קורסייר וגם אני מרוצה

כך שתוכל להחליט

תקנו אותי אם אני טועה חברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי, וכנראה שגם לא לך, איזו חומרה הייתה לך במקור, מה בדיוק התקלקל (מי קבע שהמעבד התקלקל?) ומי החליט שכדאי להשקיע בלוח לתושבת 1366 במקום לקנות מעבד אחר לחומרה הקיימת. כל מה שהבנתי הוא שקיבלת במתנה מעבד i7-950 לפני 4 שנים, ורק לפני מספר חודשים קניתם עבורו לוח מתאים ב-630 ש"ח.

בקשר לנושא - כבר כתבתי שכונן בנפח של כ 120GB ומודול זיכרון בנפח 4GB יעלו לך כ-600 ש"ח בארץ. אם אתה קונה מחו"ל זה יכול לעלות לך פחות, אבל צריך לקחת בחשבון את עלות המשלוח ואת עניין האחריות. כמו כן, אם כבר קונים כונן , עדיף לקנות אחד בנפח של כ 250GB - זה יותר משתלם מבחינת יחס המחיר ל GB והוא גם כנראה יהיה מהיר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהחלפנו את המעבד החלפנו גם את הלוח (באותו זמן) וזה קרה לפני כמה חודשים. אז שילמנו 630 ש"ח עבור הלוח.

המעבד והלוח נהרסו - הלכנו לחנות מחשבים ואמרו לנו שהם נהרסו. - כל זה קרה לפני בערך חמישה חודשים.

בגלל שלא היה לנו הרבה תקציב ורצינו לעשות שימוש במעבד שקיבלנו (לפני 4 שנים), החלטנו לשים את המעבד (את הi7 950).

חודשיים - שלושה אחרי זה החלפתי את הכרטיס מסך, ספק ומארז.

אני מעדיף לקנות בארץ (בגלל האחריות).

אם אתה יכול לתת לי הצעה לssd של 250 gb אז אין בעיה לחרוג בתקציב.

גם לגבי התקציב הנוכחי עדיף שתיתן לי הצעה חסכונית והצעה יותר יקרה (שתהיה עם מרכיבים יותר איכותיים שיכולה לחרוג אך לא בהרבה). - שתיים בראם ושתיים בssd.

ושכמובן יהיה חיבור לsata 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכונני SSD רצוי שתתייעץ בפורום אמצעי אחסון, אבל בגדול, 2 כונני ה SSD המומלצים כיום הם ה MX100 Series וה Samsung 840 EVO, כאשר ה MX100 בד"כ יותר זול. כמובן שרצוי כונן SSD בעל ממשק SATA3 - זה לא משנה שיש לך כרגע רק ממשק SATA2 בלוח, מכיוון שיש תאימות אחורה, כך שהתקן בעל חיבור SATA3 יעבוד עם לוח (למעשה בקר) עם SATA2.

בקשר לזיכרון - פשוט תקנה את זיכרון ה בנפח הרצוי (במקרה שלך - 4GB) שעובר במתח של 1.5V ובתדר של לפחות 1333MHz של חברה מוכרת ועם אחריות הכי ארוכה שאפשר (בד"כ אחריות לכל החיים) הכי זול שתמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...