מהירות לא תואמת בין ספק לתשתית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות לא תואמת בין ספק לתשתית

MasterDK

Recommended Posts

צהוריים טובים,

אני מחובר ב 40 מגה ספק + תשתית . שחליטו לעדכן מהירות ל100מגה לכל מי שהיה מחובר ל 40.

קיבלתי טלפון מהספק שטוען כי בבזק אני גולש ב 100 מגה ואצלם ב 40 וזה יכול לעשות בעיות ואני צריך לשדרג ל 100 גם אצל הספק.

עד כמה שאני יודע אין שום קשר בין המהירות של הספק למהירות של התשתית, ואני פשוט יגלוש ב 40 (שזה המינימום) ולא אוכל לנצל את ה100 מגה. לעומת זאת הנציג של הספקית טוען שזה לא נכון ושזה יגרום לבעיות.

השאלה שלי האם זה אכן ככה, האם באמת מהירות שהיא לא תואמת (ובואו נתמקד ספציפית על 100 בתשתית ו 40 בספק) יכולה לגרום לבעיות \ אי יציבות \ ניתוקים של האינטרנט או שזה טריק שיווקי מגעיל שהמטרה שלו היא לשדרג ל100 מגה גם אצל הספק (אין לי אינטרס לעשות זאת, ו 40 מגה מספיק לי).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אני מעדיף לעבור ספקית ולא להמשיך לשלם לאחת שהמטרה שלה היא לגרום לי לעדכן חבילה באמצעות שקרים.

בכל מקרה, אשמח לעוד תגובות יותר ענייניות להאם אי תאימות יכולה להיות מקור לבעיות (יש לציין כי בנתיים לא נצפו בעיות יציבות וכבר עברה תקופה מאז שבזק יצאו מבמצע שידרוג הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק שידרגו אותך בכפיה, ונתנו לך את זה "מתנה" לשנה.

זאת אומרת שעוד שנה אתה משלם יותר על תשתית שלא בחרת לשדרג.

הספק זה רק החצי השני של אותו מעשה בכפיה.

אתה צריך לכעוס על בעיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתעלם מהטרולים, גם אני שמעתי על שזה יכול לגרום לבעיות, אבל זה קל... כבר שודרגת, אתה רואה שיש בעיות ?

אם כן, מרבית הספקיות נראה לי נותנות גם ככה עד 100 מגה באותו מחיר, אז תתעקש שיעדכנו לך את המהירות או שתעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי כמה מקרים שבהם היו בעיות כשמהירות התשתית היתה נמוכה יותר.

כשמהירות הספק נמוכה יותר, אין שום השפעה ואם יש תקלה היא לא קשורה להפרשי המהירות.

גם בבזק וגם אצל הספקיות, הנציגים לומדים שמהירות חייבת להיות אותו דבר ומדקלמים את זה בלי לשאול שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהיה משהו אצל הספק. נדיר, אבל קורה שיש באגים כלשהם.

אין סינכרון בין לספקים, ומהירות ספק זה סך הכל שייפר שמגביל את המהירות שלך לאינטרנט וההפך. כלומר, מהירות התעבורה בלבד.

אם אנחנו הולכים לפי התאוריה שקישוריות לעולם בקצב נמוך מהתשתית עלול לגרום לניתוקים, זה אומר שכל רגע שבו אתה לא משתמש במקסימום מהירות עלול לגרום לניתוקים. ברוב המקרים וברוב הזמן זה לא ככה, מה ששולל את התאוריה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...