אייפון 6 פלוס - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפון 6 פלוס

AmitDanan

Recommended Posts

היום בשעה טובה לאחר כ 3 שנים עם 4 שהתחיל לעשות בעיות התקדמתי לאייפון 6 פלוס אמרו לי שלא כדי לעדכן גירסה עם אייטיונס,

רציתי לשמוע דעות שלכם למי שרכש כבר 6 ואייפון 6 פלוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפך, עדיף לעדכן דרך איטיונס ולא דרך המכשיר.

האנשים שמגבים הכל לענן הם מעטים, בתכלס לא קיימים, כי צריך לקנות אצל .

לכן אני מניח שאתה לא אחד מהם.

אם תעדכן דרך המכשיר יש סיכוי לא רע שהעדכון לא יצליח ואז תצטרך לחבר למחשב, לעדכן עם איטיונס ובדרך תאבד את כל הנתונים שלך.

בעדכון דרך המחשב איטיונס עושה גיבוי מלא אוטומטי למחשב ולכן זו הדרך העדיפה.

ומי שאמר לך שעדיף דרך המכשיר קשקשן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר "י

ש סיכוי לא רע שהעדכון לא יצליח ואז תצטרך לחבר למחשב". כמה זה סיכוי לא רע ? 50% ? 80% לכשלון ? אצלי בינתיים 100% מהפעמים שעשיתי עדכון OTA, זה עבד (ועשיתי יותר מפעם פעמיים ויותר ממכשיר אחד או שניים).

וברור שתמיד כדאי שיהיה לך גיבוי של הדברים החשובים, בלי קשר להאם זה , מחשב או לא יודע מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר "י

ש סיכוי לא רע שהעדכון לא יצליח ואז תצטרך לחבר למחשב". כמה זה סיכוי לא רע ? 50% ? 80% לכשלון ? אצלי בינתיים 100% מהפעמים שעשיתי עדכון OTA, זה עבד (ועשיתי יותר מפעם פעמיים ויותר ממכשיר אחד או שניים).

וברור שתמיד כדאי שיהיה לך גיבוי של הדברים החשובים, בלי קשר להאם זה , מחשב או לא יודע מה.

מוזמן להריץ חיפוש באינטרנט ולראות כמה אנשים עדכנו דרך המכשיר, התקעו עם מכשיר שלא עולה, ביקשו עזרה לחלץ את הנתונים וקיבלו תשובה שישכחו מהנתונים. וכן הגיעו אלי אנשים במצב הזה כבר.

ברור שבדרך כלל זה אמור לעבוד, אבל יש לא מעט מקרים שבהם זה לא.

זה שאצלך 100% מהפעמים זה עבד לא אומר כלום.

יש לי שלושה דיסקים קשיחים במחשב שפועלים כבר שנים ללא תקלות, האם זה אומר שדיסק קשיח זה מוצר אמין שלא מתקלקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברה החלטתי כבר להשתמש ב"אייטינס" א.בגלל שזה מהיר יותר ב.זאת לא תרחה כל כך גדולה מכיוון שאתה משתמש בו רק לעיתים רחוקות ג.זה יותר נוח לעבוד מול המחשב

ד. אין דרך אחרת לסנכרן שירים למכשיר,

דבר אחד אני יכול להגיד לכם על "אפל" הם יודעים להכין מ.ניידים, היתלבטתי על מספר מכשירים בינהם ו G3 אני מאוד מרוצה מהאייפון 6 פלוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...