בעיה בביצוע איפוס למחשב מערכת הפעלה ווינדוס 8.1 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בביצוע איפוס למחשב מערכת הפעלה ווינדוס 8.1

Shany

Recommended Posts

היי,

יש לי מחשב נייד של דגם S550C , אני מעוניינת לבצע לו איפוס מערכת בשביל לנקות אותו כי הוא נתקע וקופא בלי סוף.

כאשר אני נכנסת לע"י לחצן F9 בזמן הפעלת המחשב , אני נכנסת לפתרון בעיות ואז לאיפוס המחשב, הוא מתחיל את התהליך ואז מתקבלת לי ההודעה:

"לא ניתן לאפס את המחשב שלך. מחיצת כונן נדרשת חסרה."

מדובר על 8 מקורי שבא עם המחשב.

תודה מראש לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר בווינדוס 8 שבא עם המחשב ‏‎(OEM)‎‏ אפשר להשתמש ב ‏Windows Media Creation Tool‏ בשביל להוריד וליצור דיסק און קי עם התקנה נקיה. צריך להוריד את הגרסה המדוייקת שהמחשב הגיע איתה, למשל ‏WIN 8‏ ולא 8.1, ‏CORE‏ ולא פרו.

החסרון הוא שצריך להוריד ולהתקין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את יכולה לעשות את זה מתוך הווינדוס.

תלחצי על Win+C יקפוץ לך תפריט בצד המסך,

חבחרי Settings ואחר כך Change Settings, זה כבר יפתח במסך מלא.

אחר כך Update & Recovery ומשם Recovery ותבחרי את האפשרות המועדפת עליך.

בסרטון הזה הוא נכנס ממקום קצת שונה אבל המיקום הסופי זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני , אם המחשב שלך נתקע וקופא בלי סוף , אין סיבה שזה לא יחזור בהנחה שתחזרי על אותם דפוסי שימוש וזה לא שגיאה פטאלית.

בכל מקרה הכי פשוט להוריד עותק של חלונות 8 [כי הרישיון שלך זה ל8 ולא ל8.1 ] , אחרי שתורידי תתקיני [לא חייב למחוק את המידע הקיים רק תוודאי שיש לך מקום להתקנה נוספת] .

תוכלי לנסות את הדברים הבאים כדי לסדר את הבעיה .

תורידי ותקיני את זה

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/DriversForWin8/Chipset/Chipset_Intel_Win8_64_Z9301021.zip

כנסי ^לביוס , תגשי לחוצץ מתקדם ואז תאתרי "sata configuration" , לאחר מכן בחרי ב SATA או סטנדרט [חוץ מAHCI] , ושמירה

^F2 [מקש]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה נגרמה בגלל העידכון מ 8 ל 8.1 האם יש פתרון ? לא יודע אבל תחפור

אתה בגוגול אולי יש פתרון?

https://www.google.com/search?newwindow=1&q=w8.1+recovery++reset++%22Required+Partition+is+Missing%22&oq=w8.1+recovery++reset++%22Required+Partition+is+Missing%22&gs_l=serp.3...655689.667449.0.669488.23.20.0.0.0.0.569.2642.0j12j1j5-1.14.0.msedr...0...1c.1.58.serp..22.1.155.C5Xhydb9i2c

(כחלק חשוב של ההפעלה הראשונית יש לקחת גבוי של מחיצות השחזור על DVD/USB. מה תעשה אם ימות הקשיח עם מחיצות השחזר שעליו עליו ? היצרן מספק הוראות לביצוע. התמונה מהחוברת של אבל מי בכלל קורא חוברות משתמש ?........)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...