אפשר לשכוח ממנועים חשמליים? טכנולוגיה חדשה תהפוך מים לדלק - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לשכוח ממנועים חשמליים? טכנולוגיה חדשה תהפוך מים לדלק

taltarablus

Recommended Posts

צריך עבודה של כמה שנים נוספות מהיום (אם הפיתוח עליו נכתבה הכתבה) עד שהדלק הסינטטי הזה יתחיל להיות מיוצר בכמות מסחרית. אם רוצים למנוע מטכנולוגיה להגיע לשוק, זה הזמן שבו עדיין ניתן להספיק לעשות זאת

ולכן, אם באמת חברת נפט עצרה כלשהוא שהיה אמור להחליף אותה, ניתן יהיה להניח שכך זה קרה

הכתבה היא בדיוק על כך שחברה שאינה תלויה בנפט מבצעת זאת. השאלה שהעלו בדיון היא האם חברת נפט יכולה לעצור את החברה הקטנה בדרך כלשהיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה אתה חושב שצריך כל כך הרבה כסף בשביל לפתח את הטכנולוגיה הזו והאם אוניברסיטאות בארה"ב שהן לגמריי נאו ליברליות וירוקות לא יכולות לפתח כזו טכנולוגיה?

אגב, תמיד יש SNOWDOWN לכל מקרה כזה של קונספירציה מוחבאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך :

משכורות של מהנדסים (ולא סתם, אלא לשכור את אלה שתחום המומחיות שלהם הוא המערכות האלה ספציפית)

מעבדה (ולא סתם, אלא מעבדה אם המתקנים שצריך בשביל מחקר בתחום)

בניית מכונות מסובכות custom made, אולי בכמה גרסאות כי יהיו גם טעויות שלומדים מהן, וזה רק לשלב של הניסיון

שטחים גדולים של אדמה / גגות / וכו' שבהם תמוקם המערכת הסולארית הניסיונית

הקמת פס ייצור + QA + וכו' למערכות האלה

ייצור בפס הייצור

בדיקות ואישורים של מכוני תקנים שונים

....

....

לחברה קטנה עצמאית אין את כל הכסף הזה. היא צריכה להסתדר אם מה שיש, לגייס עזרה, להשתמש במעבדות ומתקנים של מכונים שונים וכו' (בתשלום ענק אולי לפי זמן הניצול של המעבדה) וכן הלאה

אוניברסיטאות יכולות לספק חלק מהדברים האלה (כמו סטודנטים להנדסה או מעבדות - לפעמים, תלוי אם המעבדה של האוניברסיטה מספקת את מה שצריך), אבל גם הן לא עשירות מספיק בשביל להשקיע את כל מה שצריך ביתר החלקים של הפרוייקט - כן נדרשת השקעה נוספת

בקיצור, אני אומר שמבחינת התאמה למציאות התאוריות נראות לי אפשריות (plausible). אני לא רואה משהוא ששחור ולבן סותר אותן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...