האם g700s עכבר טוב? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם g700s עכבר טוב?

yoni_h

Recommended Posts

לאור המבצע באמזון אני שוקל לקנות את העכבר הזה למטרת גיימינג ושימוש כללי. האם יש לו בעיות נפוצות? האמת שלא חשוב לי שהעכבר יהיה , אז האם בטווח המחירים הזה כדאי לקנות עכבר חוטי טוב יותר? האם המחיר היקר הוא בגלל האופציה האלחוטית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תאמת שגם אני הזמנתי ולא טרחתי לבדוק אופציות אחרות כי הוא די מומלץ

והמבצע די מפתה.

בגדול זה עכבר עם חיישן לייזר עם לחצנים לגיימינג הניתנים להתאמה אישית.

עם סוללה נטענת ובמידה שהיא נגמרת ניתן לחבר ולהשתמש כחוטי ולהטעין בו זמנית.

באמזון הוא מופיע כבסט סלר לא יודע עד כמה זה אינדקציה טובה.

מחיר יקר ? היום ניתן לקנות בחמישים שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להשתמש בחוט גם אם הבטריה לא נגמרה?

בנוגע לאלחוטי בחמישים שקל, הכוונה היא לא לקנות עכבר זבל אלא כפי שציינתי, עכבר טוב לגיימינג וכו' והאופציה האלחוטית כמעט ולא חשובה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים של אחד, זה בהחלט עכבר טוב.

כמה דברים לשים לב אליהם:

- אוכל סוללה (תלוי כמובן בהגדרות). אני מטעין אותו אחת ליום וחצי, יומיים עם power mode בינוני ו polling rate של 500 דיווחים בשנייה.

- הכבל טיפה נוקשה אז לא תמיד כיף לשחק כשהוא מחובר. אבל זה נראה כבל micro usb סטנדרטי לחלוטין, אז אם יש לך אחד אחר אפשר בקלות להחליף.

- לא כל המשחקים תומכים בהגדרה של הכפתורים הנוספים. הרבה פעמים אני מוצא את עצמי נדרש לתכנת את הכפתורים מחוץ למשחק דרך התוכנה של לוג'יטק

- ואם כבר התוכנה של לוג'יטק, היא לא הדבר הכי טוב בעולם. לא יודע אם זה רק אצלי, אבל לפעמים יש לה בעיה לזהות באיזה משחק אני נמצא ולהפעיל פרופיל למשחק. alt-tab מהיר לדסקטופ וחזרה למשחק מסדר את זה ומפעיל את הפרופיל המתאים.

+ מגיע עם סוללה נטענת eneloop (אחת, העכבר משתמש בסוללה אחת. ממליץ לקנות רביעיה, סתם שיהיה, כי תמיד טוב שיש לך סוללות טובות בבית)

+ אכן אפשר להשתמש בכבל גם אם הסוללה לא ריקה. זה יטעין את הסוללה עד שהיא תתמלא ואז זה ימשיך לעבוד בתור עכבר חוטי רגיל.

+ יותר כפתורים ממה שאתה תצטרך ברוב המקרים. אבל אחרי שהתרגלת לשחק עם הכפתורים הנוספים קשה לחזור לעכבר רגיל

+ המחיר עכשיו באמזון מעולה! 49.99$ עם משלוח בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח? כתוב שם free shipping ואם לוחצים על details אז:

If your order is $35 or more, you may qualify for free shipping. With free shipping, your order will be delivered 5-8 business days after all of your items are available to ship, including pre-order items.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבאס להיות שמאלי :hitler:

יש חוסר של עכברים ארגונומיים שמתאימים לשמאליים.. אבל למה זה מבאס כשיש לך אופציות נחמדות?

palm שמאלי יכול להשתמש בDA left, והוא עדיף על הG700s, אם אנחנו מדברים על גיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים של אחד, זה בהחלט עכבר טוב.

כמה דברים לשים לב אליהם:

- אוכל סוללה (תלוי כמובן בהגדרות). אני מטעין אותו אחת ליום וחצי, יומיים עם power mode בינוני ו polling rate של 500 דיווחים בשנייה.

- הכבל טיפה נוקשה אז לא תמיד כיף לשחק כשהוא מחובר. אבל זה נראה כבל micro usb סטנדרטי לחלוטין, אז אם יש לך אחד אחר אפשר בקלות להחליף.

- לא כל המשחקים תומכים בהגדרה של הכפתורים הנוספים. הרבה פעמים אני מוצא את עצמי נדרש לתכנת את הכפתורים מחוץ למשחק דרך התוכנה של לוג'יטק

- ואם כבר התוכנה של לוג'יטק, היא לא הדבר הכי טוב בעולם. לא יודע אם זה רק אצלי, אבל לפעמים יש לה בעיה לזהות באיזה משחק אני נמצא ולהפעיל פרופיל למשחק. alt-tab מהיר לדסקטופ וחזרה למשחק מסדר את זה ומפעיל את הפרופיל המתאים.

+ מגיע עם סוללה נטענת eneloop (אחת, העכבר משתמש בסוללה אחת. ממליץ לקנות רביעיה, סתם שיהיה, כי תמיד טוב שיש לך סוללות טובות בבית)

+ אכן אפשר להשתמש בכבל גם אם הסוללה לא ריקה. זה יטעין את הסוללה עד שהיא תתמלא ואז זה ימשיך לעבוד בתור עכבר חוטי רגיל.

+ יותר כפתורים ממה שאתה תצטרך ברוב המקרים. אבל אחרי שהתרגלת לשחק עם הכפתורים הנוספים קשה לחזור לעכבר רגיל

+ המחיר עכשיו באמזון מעולה! 49.99$ עם משלוח בינלאומי

בתור בעלים, אני מסכים עם הכל.

הבטריה בשימוש קל יכולה לסחוב אולי יומיים, בשימוש אינטנסיבי בקושי יום.

התוכנה לפעמים קופאת לי, והוא עובר לפרופיל על הזיכרון של העכבר (ולא כזה קל להעביר פרופילים מהמחשב לעכבר, והסנכרון בין התכונות לא משהו)

לפניו היה לי Steelseries III ולקחו לי איזב שבועיים להתרגל, וכמעט מכרתי אותו כי לא היה לי נוח. אבל התרגלתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האישית העכבר לא נוח למשחקי fps. מעבר לחסרונות שצויינו כאן, כשהייתי משחק titanfall העכבר הרגיש פשוט כבד מדי. תנועות חדות ומהירות היו ממש לא נוחות ולא מדוייקות. יושב אצלי כרגע מיותם וחזרתי ל 518.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות הנקודות השליליות עדיין מדובר על עכבר טוב ואני מאוד מרוצה ממנו.

אין לי נסיון עם ה 602, אבל גם הוא נראה לא רע. שים לב אבל שגם הוא לא נראה מתאים לשמאליים.

אם יש לך אפשרות קפוץ לחנות מחשבים כלשהי באזור שלך ותבקש לראות את ה 700 תראה אם הוא מרגיש לך נוח (אם אין משהו זמין שאפשר לנסות אז אפשר גם דרך הקופסא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...