האם g700s עכבר טוב? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם g700s עכבר טוב?

yoni_h

Recommended Posts

האמת שעניין הנוחות פחות מטריד אותי, אני מאמין שאפשר להתרגל לכל דבר. מה שיותר מטריד אותי זה עניין הסוללה שבg700s שמחזיקה ליום אחד, לפי הביקורות. אין לי כוח למצוא את עצמי כל יום מטעין אותו מחדש.. למרות שאין לי בעיה שיהיה מחובר חוטית, אבל אני לא יודע עד כמה זה נוח עם הכבל שמגיע איתו והאם הוא מספיק ארוך. מבחינת ביצועים הוא אותו הדבר כמו הg602 למשתמש שהוא לא כבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למי שיש את העכבר ויכול לענות זה יהיה אחלה..

1. במידה ואתה משתמש בו חוטית אפשר להוציא את הסוללה והמשדר או רק את הסוללה ?

2. אם עובדים איתו בלי (חוטי) הוא מתריע כל הזמן שאין סוללה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך באלחוט אבל יש צורך בצורה והכפתורים המרובים.

מה לגבי הוצאת זה מפריע? נורה מהבהבת קבוע או שתוכנה מקפיצה דברים בגלל זה? (כל דבר שיציק מאוד אם בוחרים להשתמש בו חוטית..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי מספר תלונות על כך שהכבל של ה-G700s מגושם ולא נוח. מכיוון שהסוללה נגמרת בו כל יומיים, זה אומר לא מעט שימוש במצב חוטי ולא נוח לשימוש.

מהבחינה הזו ל-G602 יש יתרון משום שהוא מאוד חסכוני בסוללה ומחזיק שבועות רבים, למרות שיש לו קצב דגימה גבוה שאמור לנטרל input lag.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הG700S והיה לי את הG700 הישן יותר, אני יכול להגיד לך בוודאות שהG700S מחזיק הרבה פחות מבחינת זמני סוללה, אני אישית תמיד מחליף את הסוללה לאחת נטענת בעלת קיבלות גבוה יותר.

זמני טעינה ? תלוי כמה אתה משחק אבל זה יכול לנוע מיום (כמה שעות של BF) ועד ל3 ימים של המתנה, וכו.

מבחנית ביצועים לא מרגיש שהוא גרוע יותר או יש איזשהו חיסרון בתגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי מספר תלונות על כך שהכבל של ה-G700s מגושם ולא נוח. מכיוון שהסוללה נגמרת בו כל יומיים, זה אומר לא מעט שימוש במצב חוטי ולא נוח לשימוש.

מהבחינה הזו ל-G602 יש יתרון משום שהוא מאוד חסכוני בסוללה ומחזיק שבועות רבים, למרות שיש לו קצב דגימה גבוה שאמור לנטרל input lag.

אכן ראיתי שמציינים שיש לו חיי סוללה ארוכים ממה שהכרנו (או לפחות אני) בעכברים בקטגוריה הזו שזה מעולה אבל הצורה לא מתאימה לי..

לגבי החוט המסורבל אפשר להגביה אותו מהשולחן או למצוא איזה סידור מה גם שאני לא בטוח כמה הבעיה תפריע לי

.

לי יש את הG700S והיה לי את הG700 הישן יותר, אני יכול להגיד לך בוודאות שהG700S מחזיק הרבה פחות מבחינת זמני סוללה, אני אישית תמיד מחליף את הסוללה לאחת נטענת בעלת קיבלות גבוה יותר.

זמני טעינה ? תלוי כמה אתה משחק אבל זה יכול לנוע מיום (כמה שעות של BF) ועד ל3 ימים של המתנה, וכו.

מבחנית ביצועים לא מרגיש שהוא גרוע יותר או יש איזשהו חיסרון בתגובה.

זהו שאני לא בונה על בכלל רוצה אותו במצב חוטי קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...