3 way SLI GTX 980 ביצועים נמוכים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3 way SLI GTX 980 ביצועים נמוכים

Mor Cohen

Recommended Posts

היי לפני כחודש רכשתי מחשב חדש עם 3 כרטיסי מסך מסוג GTX 980.

משום מה אני חווה בעיות במשחקים די ישנים דוגמאת FAR CRY 3 ו assassin's creed revelations.

אני מריץ את שניהם על הגדרות האולטרא ולמרות שבAS יש דרופים פה ושם, בFC3 הFPS כבר מגיע לדרופים קצת יותר גדולים. האם לא מספיק אפילו כרטיס 980 בודד להריץ את AS בהגדרות האופטימליות? והאם FC3 תומך בSLI ואם כן או לא מה אפשר לעשות?!?

כמו כן גם במשחק middle earth shadow of mordor ישנם נפילות. אני משחק אותו על ההגדרות האולטרה ברזולוציית FHD

1920x1080 (מסך אחד) ועדיין חווה דרופים פה ושם... שלא לדבר על ניצול האפשרות של הדמיית שאז המשחק ממש כבר מתחיל להאט... זה ממש מוזר כי ראיתי סרטונים ברשת של אנשים שמריצים את המשחק על הגדרות האולטרה FHD ואפילו רזולוציות מעבר עם 2 כרטיסי GTX 980 בלבד...

נ.ב שמעתי שישמוש בחיבור displayport אמור לתת שיפור... זה נכון או לא?

בבקשה עזרו לי

המפרט שלי הוא:

windows 7 (64bit)

Intel i7 5930k

32 GB RAM

3 GTX 980

כולל כל הדרייברים האחרונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מה שיש לבחור.. אני בטוח שלהשקעה כזאת יש סיבה. ואם לא אז חבל, אני גיליתי את הפורום הזה אחרי שעשיתי את הטעות שלי בהשקעה לא משתלמת. היום אחרי שעות בפורומים אני יודע הרבה יותר.. לכן היה נראה לי מוזר מערך של שלושה כרטיסים.. אז שאלתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאלתי אם אם מישהו המליץ לו לקנות את זה. כי אם למשל מוכר בחנות מכר לו מחשב כזה, זו פשוט הונאה.

אגב, יש משחקים שרצים טוב יותר על 8 מאשר על 7. אז חבל שבמחשב כזה מותקן 7.

ולעניין עצמו: לדעתי יש אפשרות שהבעיה נובעת מדרייברים שעדיין לא ערוכים להתמודד עם מערך כזה. לצורך הניסיון הייתי מוציא שניים ומנסה להריץ את המשחקים עם כרטיס אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז הוא ישאר עם כרטיס אחד(חזק מאוד) במחשב, ועוד שניים על המדף שהעלות שלהם יקרה יותר מהמחשב... מה עשינו בזה?

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב, יש תוכנות עריכה או משחקים שמצדיקה על מסך אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לפני כחודש רכשתי מחשב חדש עם 3 כרטיסי מסך מסוג GTX 980.

משום מה אני חווה בעיות במשחקים די ישנים דוגמאת FAR CRY 3 ו assassin's creed revelations.

אני מריץ את שניהם על הגדרות האולטרא ולמרות שבAS יש דרופים פה ושם, בFC3 הFPS כבר מגיע לדרופים קצת יותר גדולים. האם לא מספיק אפילו כרטיס 980 בודד להריץ את AS בהגדרות האופטימליות? והאם FC3 תומך בSLI ואם כן או לא מה אפשר לעשות?!?

כמו כן גם במשחק middle earth shadow of mordor ישנם נפילות. אני משחק אותו על ההגדרות האולטרה ברזולוציית FHD

1920x1080 (מסך אחד) ועדיין חווה דרופים פה ושם... שלא לדבר על ניצול האפשרות של הדמיית שאז המשחק ממש כבר מתחיל להאט... זה ממש מוזר כי ראיתי סרטונים ברשת של אנשים שמריצים את המשחק על הגדרות האולטרה FHD ואפילו רזולוציות מעבר עם 2 כרטיסי GTX 980 בלבד...

נ.ב שמעתי שישמוש בחיבור displayport אמור לתת שיפור... זה נכון או לא?

בבקשה עזרו לי

המפרט שלי הוא:

windows 7 (64bit)

Intel core i7 5930k

32 GB RAM

3 gigabyte GTX 980

כולל כל הדרייברים האחרונים

ברוך הבא ותתחדש , כמה נקודות למחשבה ( למרות שאחרי רכישת המחשב יש לזה פחות משקל ) :

1.SCALING על 3 כרטיסים לעומת 2 הוא פחות משמעותי ( ולפעמים לא קיים כלל ) מול ההבדל בין שני כרטיסים לכרטיס בודד .

2.מה דגם לוח האם שלך והיכן הכרטיסים ממוקמים ? ( יש משמעות למיקום הכרטיסים על לוח האם ע"פ הגדרות היצרן )

3.לא לשכוח שעם כל כוח העיבוד הנהדר הזה ( ואני עם שני כרטיסי GTX980 של MSI ) אתה עדיין מוגבל לזכרון גרפי של 4GB ( שלושה כרטיסים לא נותנים לך 12GB זכרון ) ככה שמשחקים שבורים כמו SHADOW OF MORDOR הם קצת בעיתיים לפעמים

מצד שני , אני לפעמים לא מבין את כל ההצהרות שהחומרה שיש היום לא מספיקה בשביל להריץ משחקים בהגדרות גבוהות ועוד כל שאר ירקות , אני עם שני כרטיסי GTX980 מריץ הכל על הגדרות מקסימליות ועל מסך , נכון , ללא AA אבל ברזולוצייה כזו אין בו ממש צורך , הכל נראה חלק , AW רץ מדהים וחלק על 3840X2160 ( מצחיק שהCUTSCENES רצים פחות חלק מהמשחק עצמו ) וגם ASSASINS' CREED UNITY עם כל הבעיות רץ חלק ( וגם שם הCUTSCENES רצים פחות טוב ) אני אנסה להעלות עם FRAPS בכדי להדגים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע צעיר אבל זה בדיוק מה שהתכוונתי.. קראתי בכמה מדריכים שמעל שני כרטיסים זה הרבה פחות משמעותי... בכל מקרה נראה לי שמה שהכי דפוק בסיפור פה, זה שעם 980 על פילטרים החוויה לא חלקה, כשהדרישות המומלצות הן כרטיס אחד חלש יותר מ980.. בכל מקרה, אחרי שקנית תהנה!! יש לך מערכת מטורפת :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...