הרצת #c על שרת - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרצת #c על שרת

eido300

Recommended Posts

בניתי תוכנה ב#c שאמורה לרוץ כל יום, בקצרה התוכנה בסך הכל בודקת תאריכים ולפי זה שולחת מיילים, לא משהו מסובך במיוחד וכל התוכנה לא מגיעה למגה אחד, הבעיה שאצלנו המחשב לא בהכרח נדלק כל יום ובמיוחד לא בשעות הנצרכות, כדי לפתור את זה הציעו לי להריץ את התוכנה על שרת.

אני לא מתמצא בתחום הזה בכלל, אני אשמח אם מישהו יעשה לי קצת סדר במושגים האלה.

האם אפשר להריץ קוד #c רגיל על שרתים? ואם כן האם יש כאלה חינמיים, (אני לא מתכוון להשקיע כסף בשביל תוכנה בגודל מגה), ובכללי אשמח לקצת מושגים בסיסים, כדי שאני אבין קצת יותר טוב עם מה אני מתעסק.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת זה קודם כל מחשב. זה אפילו לא צריך להיות מחשב שמריץ מערכת הפעלה ייעודית של שרת. בסה"כ מחשב שלא נכבה. כל מחשב מבוסס מערכת יכול להריץ קוד #C, וגם מחשבי (באמצעות mono), אם כי ייתכן שלא כל הפונקציות נתמכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה.

אבל אם אין לי באיזור מחשב שדלוק 24/7, אני יכול לקחת את אחד השרתים מהת'רד הזה ולהתקין עליו את התוכנה (ברשימה שם כתוב שהם תומכים בכל מיני שפות, אבל לא מוזכרת #c)? יש הבדל בין שרתי אתרים לשרתים אחרים? בגדול מה אני אמור לחפש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגדיר בתוכנה שלך שתעיר את המחשב בשעה ספציפית, תריץ משהו ותחזיר את המחשב לשינה.

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/aa373235(v=vs.85).aspx

אם אתה להוט לבזבז כסף חפש באינטרנט c# hosting (אם כי יתכן שהרוב יהיו דרך ASP.NET).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, אצלנו הוא מכובה ולא ישן לכן זה לא כ"כ פרקטי...

אני ממש לא להוט לבזבז כסף, ולכן אמרתי שאם יש משהו חינמי אז אני אשתמש בו, ואם לא נשתמש במחשב ונקווה שהוא יפעל בזמן טוב.

ד"א, שרת שמאפשר asp.net טוב בשבילי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...