מבקש מפרט לגיימינג ועריכה גרפית תקציב 5000+ עם חריגה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט לגיימינג ועריכה גרפית תקציב 5000+ עם חריגה

ido135

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?

5000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?

לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

900

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים,עריכה גרפית,תכנות,סרטים א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). בצד התכנות:

Visual C#,Eclipse (תדיר)

בצד העריכה גרפית: Photoshop,Sony Vegas העריכה תהיה חובבנית (מזדמן) ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: -אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

Far cry 3,Far cry 4,Call of duty AW, וכו'

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).1650X1080 מסך של MAG אבל אני קונה את המסך הזה -

http://www.tms.co.il/product/14337 התקציב הוא 5300 רק למחשב ו1100-1300 בנפרד

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? אין 5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 6

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד) לא מתכנן 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס אין צורך

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? עדיפות לTMS אבל אפשר גם מחנויות אחרות

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בשבועיים הקרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). SPDIF אם זה עד כדי כך כדאי אם לא אפשר לוותר על יציאה כזאת בלוח אם

דיסק קשיח

צורב DVD

11.האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? שדרוג יתבצע בעתיד 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: דיסק קשיח בנפח 1TB יספיק (מוסיף דיסק קשיח 1TB נוסף SATA2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5-4590 3.3 GHz 3.7Ghz Turbo LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪978

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪147

לוח אם:

Gigabyte G1.Sniper B5

כמות: 1 - מחיר: ₪538

מארז:

באנדל - Fractal Design Define R4 + FSP RAIDER 650W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪825

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪349

כרטיס מסך:

בקניית מחשב חדש בלבד,מבצע חדש - Gigabyte GTX 970 WF3 4GB Retail

כמות: 1 - מחיר: ₪1784

קשיח למחשב שולחני:

SanDisk SSD Ultra Plus 128GB 2.5" SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪330

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪299

כונן אופטי:

LG DVDRW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪99

סה"כ: ₪5349

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 5243 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/4x8796yb

I5 יספיק בהחלט - לגבי SPDIF, למה זה כזה נחוץ? אם אפשר לוותר עליו זה מאפשר לרדת בלוח ולהשקיע במקום בקשיח או עם יותר נפח או סתם מהיר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5-4590 3.3 GHz 3.7Ghz Turbo LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪978

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪147

לוח אם:

Gigabyte G1.Sniper B5

כמות: 1 - מחיר: ₪538

מארז:

באנדל - Fractal Design Define R4 + FSP RAIDER 650W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪825

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪349

כרטיס מסך:

בקניית מחשב חדש בלבד,מבצע חדש - Gigabyte GTX 970 WF3 4GB Retail

כמות: 1 - מחיר: ₪1784

קשיח למחשב שולחני:

SanDisk SSD Ultra Plus 128GB 2.5" SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪330

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪299

כונן אופטי:

LG DVDRW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪99

סה"כ: ₪5349

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 5243 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/4x8796yb

I5 יספיק בהחלט - לגבי SPDIF, למה זה כזה נחוץ? אם אפשר לוותר עליו זה מאפשר לרדת בלוח ולהשקיע במקום בקשיח או עם יותר נפח או סתם מהיר יותר

אם SPDIF לא נחוץ אז אפשר לבטל ולקחת אחר גם ככה הרוב היום משתמשים ביציאות ה3.5 מ"מ הסטנדרטיות של הכרטיס קול מובנה ועדיף כרטיס קול חיצוני עם SPDIF מאשר מובנה.

ולא הבנתי מה בדויק הRCA האדום בלוח אם הזה במחשב של אחי יש RCA רק בצבע כתום מאחורה בלוח אם למה הוא משמש בדיוק?

לגבי החנות TMS טובים או שעדיף חנות אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק RCA - חיבור COAX; בגדול SPDIF אנלוגי (אתה רוצה יותר - http://en.wikipedia.org/?title=S/PDIF)

בתחום האודיו תמיד עדיף כרטיס חיצוני. בכללי אם אין לך מגבר\רמקולים\מערכת קולנע ביתית שמתחברים בSPDIF ה3.5 יפסיק, ויש גם לא מעט מחברים בין 3.5 לRCA, TRS וכו'... לגבי חיבור של מערכת 5.1\7.1 תצטרך לוח תומך, זה כן, למרות ששוב - אין כמו כרטיס נפרד.

TMS בתור חנות הם בסדר גמור, אני לא יכול להגיד לך איך הם מבחינת הרכבת מחשב שלם, אבל השירות שלהם היה מצויין בפעמים שרכשתי שם רכיבים נפרדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק RCA - חיבור COAX; בגדול SPDIF אנלוגי (אתה רוצה יותר - http://en.wikipedia.org/?title=S/PDIF)

בתחום האודיו תמיד עדיף כרטיס חיצוני. בכללי אם אין לך מגבר\רמקולים\מערכת קולנע ביתית שמתחברים בSPDIF ה3.5 יפסיק, ויש גם לא מעט מחברים בין 3.5 לRCA, TRS וכו'... לגבי חיבור של מערכת 5.1\7.1 תצטרך לוח תומך, זה כן, למרות ששוב - אין כמו כרטיס נפרד.

TMS בתור חנות הם בסדר גמור, אני לא יכול להגיד לך איך הם מבחינת הרכבת מחשב שלם, אבל השירות שלהם היה מצויין בפעמים שרכשתי שם רכיבים נפרדים.

SPDIF כבר לא נחוץ לי מספיק היציאות אודיו של הכרטיס קול המובנה וכן כרטיס חיצוני עם SPDIF זה עדיף בלוחות אם יש 6 יציאות אודיו אחת מהן מיקרופון וכל השאר רמקולים?

אפשר לרדת בלוח אם ללא יציאת SPDIF מבחינתי אתה יכול לשנות את זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, צריך חיבורים ל5.1?

בכל מקרה - להחליף את הלוח לזה:

http://www.tms.co.il/product/13853

מה שכן, במדיה ומתוכנן שדרוג עתידי חושב לדעת לגבי הלוח הנ"ל שהוא לא כולל בקר RAID מובנה ומגיע רק עם 4 מחברי SATA

כמו כן תיהיה מוגבל ל16GB RAM.

אם זה קריטי -

http://www.tms.co.il/product/12630

שאומנם מגיע עם שני חיבורי 3 פחות, אבל מבטל את כל החסרונות של האח הקטן שלו (זה שהצעתי למלעה)

לגבי כרטיסי קול על הלוח

כחול - כניסת אודיו

ירוק - יציאת אודיו (AUX)

אדום - מיקרופון

כל היתר (אפור, שחור כתום וכו') קשורים למערכות סראונד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלוח אם H81 הוא צ'יפסט פחות מתקדם מB85 עדיף ללכת על B85 ומעלה האמת הלוח ששמת במפרט למעלה נראה מתקדם מאוד יחסית ומשכנע יש בו הכל מהכל אם אני מוריד בלוח אם ללוח זול יותר זה יאפשר לשדרג את הSSD או הדיסק קשיח לאחד מתקדם יותר

הלוח הראשון יגביל אותי בעתיד מבחינת שדרוגים השני עדיף יותר מבחינת שדרוגים

יש לי הדיסק קשיח של עם ממשק SATA 2 זה יפגע בביצועים של המחשב אם אני אוסיף אותו למחשב?

לגבי היציאות של הכרטיס קול אף פעם לא ראיתי איך מערכת אודיו 5.1 מתחברת עם חמש יציאות 3.5 מ"מ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי מה עדכנת, אשמח אם תפרט.

לשאלותיך מהתגובה למעלה:

לגבי הלוח - כמו שרשמתי שם וכן - אם אופק השדרוג חשוב לך, עדיפה גרסאת ה85. בגדול מבחינת איכות הרכיבים הם כמעט זהים לחלוטין (גרסאות מקבילות בשינוי צ'יפסט)

אין פגיעה בביצועים עם תחבר את הדיסק הקיים - רצוי מן הסתם שהוא יעבוד דרך אחד ממחברי הSATA2 שקיימים, חיבור לתקן המתקדם יותר משמעותו בסה"כ חסימה של קשיח עתידי. פגיעה בביצועים קיימת רק כאשר מתבציע חיבור של תקן בדור חדש לדור הישן שלו (לצורך העניין חיבור של SATA3 על SATA2 - וגם שם זה לא תמיד משמעותי אם לא מדובר בSSD בעל מהירויות קריאה כתיבה גבוהה שיודע לנצל את רוחב פס המתאפשר בתקן חדש יותר)

מעבר למחבר הסטריאו (ירוק) היתר הם חיבורי ערוצי הסראונד השונים (שיוצאים מהמגבר או הסנטר). תאכלס הם כבר לא ממש נחוצים תודות לתקני HD דוגמאת הSPDIF שמעבירים את כל הערוצים על חיבור בודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי מה עדכנת, אשמח אם תפרט.

לשאלותיך מהתגובה למעלה:

לגבי הלוח - כמו שרשמתי שם וכן - אם אופק השדרוג חשוב לך, עדיפה גרסאת ה85. בגדול מבחינת איכות הרכיבים הם כמעט זהים לחלוטין (גרסאות מקבילות בשינוי צ'יפסט)

אין פגיעה בביצועים עם תחבר את הדיסק הקיים - רצוי מן הסתם שהוא יעבוד דרך אחד ממחברי הSATA2 שקיימים, חיבור לתקן המתקדם יותר משמעותו בסה"כ חסימה של קשיח עתידי. פגיעה בביצועים קיימת רק כאשר מתבציע חיבור של תקן בדור חדש לדור הישן שלו (לצורך העניין חיבור של SATA3 על SATA2 - וגם שם זה לא תמיד משמעותי אם לא מדובר בSSD בעל מהירויות קריאה כתיבה גבוהה שיודע לנצל את רוחב פס המתאפשר בתקן חדש יותר)

מעבר למחבר הסטריאו (ירוק) היתר הם חיבורי ערוצי הסראונד השונים (שיוצאים מהמגבר או הסנטר). תאכלס הם כבר לא ממש נחוצים תודות לתקני HD דוגמאת הSPDIF שמעבירים את כל הערוצים על חיבור בודד.

עדכנתי את התקציב עד 5900

אפשר לשדרג את הSSD לאחד עם נפח גדול יותר במקום לרדת ברמה של הלוח אם דבר שיכול להגביל בעתיד את השדרוגים

מצד שני חשבתי לקנות את המחשב ללא יש ברשותי מהמחשב הקודם הספק הוא OCZ ModXStream - 780W ההספק שלו גבוה נרכש לפני כחמש שנים ועדיין עובד כמו חדש הוא שוכב אצלי בארון ללא שימוש שלושה חודשים מאז שהמחשב הקודם שבק חיים

החיבורי אודיו כבר לא נראים נחוצים בשביל זה יש כרטיס קול חיצוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הזה מעל ומעבר למערכת כזו, ממליץ רק, לפני שמרכיבים את המחשב, לבקש בחנות להריץ עליו נקיון מאבק.

SSD גדול יותר זה מבורך לטווח הארוך במיוחד למחשבי גיימינג\עריכה, קח אפילו את אותה גרסא בנפח גדול יותר.

מעבר לזה אין הרבה שעוד אפשר לשדרג. אתה יכול כן לשכנע את עצמך שאתה צריך I7, אבל זה לא ממש הכרחי - משום שאף אחת מהתוכנות שאתה עובד איתן, משחקים או עריכה, תדע לנצל את היכולות המתקדמות יותר שמעבד כזה מציע.

לגבי כרטיס קול חיצוני - אם תצטרך, יותר מאשמח להמליץ לפי מערכות הסאונד והדרישה הקיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב הזה כדאי i7 4790 כי כן יהיה הבדל בביצועים בתוכנות שהוא משתמש.

הגיגהבייט B85 הרגיל פחות משתלם. אם כבר אז עדיף הסנייפר בתוספת של כ-100 ש"ח. או ללכת על לוח B85 אחר בסביבות ה300 ש"ח.

- - - תגובה אוחדה: - - -

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Intel Socket LGA1150

CM8064601560113 - Intel - i7-4790 Quad core CPU - LGA1150 - 3.6 GHz - 8MB cache - 22nm - 84W TDP - Integrated HD Graphics 4600 at 1200MHz - Haswell Refresh - Tray...

כמות: - 1 - 1451/1422

לוחות אם - Intel LGA1150

B85-Pro4 - ASRock - Socket LGA1150 CPU (Haswell, Broadwell) support - Intel B85 chipset - Dual channel DDR3 up to 1600 MHz memory - Integrated Graphics with VGA, DVI-D, HDMI video outputs - 2 PCI Express x16 slots - 8-ch...

כמות: - 1 - 377/369

זכרונות - DDR3 - לנייח

AM2U16BC8R2-B - ADATA - 8GB DDR3 PC3-12800 - CL11 - DDR3-1600 - 1.5V - Premier Series...

כמות: - 1 - 361/354

כרטיסי מסך - nVidia PCIe

426018336-3354-PC - Gainward - GeForce GTX970 GPU - 4GB 256 bits GDDR5 memory - Mini HDMI, DVI-I , 3 x Mini DisplayPort video outputs - GPU/Memory clocks 1151/7000 MHz - With new PC Only...

כמות: - 1 - 1720/1686

דיסקים קשיחים ו SSD - SSD - SATA

CT128MX100SSD1 - Crucial - 128GB MX100 Series - SATA3 6Gbps 2.5 inch Internal SSD - 7mm - 550/150 MBps Read/Write...

כמות: - 1 - 385/377

דיסקים קשיחים ו SSD - SATA

ST1000DM003 - Seagate - 1TB - 3.5 inch - SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 series...

כמות: - 1 - 276/270

מארזי מחשב - ATX מארז

FD-CA-DEF-R4-BL - Fractal Design - Define R4 Pearl Black - High density noise-reducing material - Top HDD cage (5 trays total) can be rotated 90 degrees or removed for additional airflow - Supports graphic cards up to 430mm - Three-spe...

כמות: - 1 - 563/552

ספקי כח - ATX

S12G-550 - Seasonic - 550W - 80+ Gold certified - Active PFC - 120mm ball bearing fan - 8pin CPU connector - 2 x 6+2 pin PCIe connectors...

כמות: - 1 - 381/373

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

SCKTN-4000 - Scythe - Scythe Katana 4...

כמות: - 1 - 148/145

DVD צורבים תקליטורים ו - פנימי SATA DVD צורב

GH24NSB0 - LG - x24 DVD-RW Drive with M-DISC™ Support - Burns DVD+R/-R discs at 24x speed - SATA interface - Black (GH24NSC0)...

כמות: - 1 - 81/79

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים

SERVICEFORUM - Plonter - הרכבת מחשב, חיווט ובדיקות מקיפות חינם להזמנה של חבר פורום. זיכרו למלא בעת פתיחת בכרטיס הלקוח מאיזה פורום הגעתם או הודיעו לנו אחרי...

כמות: - 1 - 1/1

5744.00 / 5629

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=13392

אם נשאר עוד תקציב, דברים שאפשר לשדרג:

זיכרון ל-16 (עוד כ-340 ש"ח).

SSD ל-256 (עוד כ-190 ש"ח).

קשיח ל2T (עוד כ140 ש"ח).

גירסה אחרת של GTX970 (עוד כ-50 עד 250 ש"ח).

לוח אם דומה (גם אסרוק פרו4) עם צ'יפסט H97 (עוד כ100 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הזה מעל ומעבר למערכת כזו, ממליץ רק, לפני שמרכיבים את המחשב, לבקש בחנות להריץ עליו נקיון מאבק.

SSD גדול יותר זה מבורך לטווח הארוך במיוחד למחשבי גיימינג\עריכה, קח אפילו את אותה גרסא בנפח גדול יותר.

מעבר לזה אין הרבה שעוד אפשר לשדרג. אתה יכול כן לשכנע את עצמך שאתה צריך I7, אבל זה לא ממש הכרחי - משום שאף אחת מהתוכנות שאתה עובד איתן, משחקים או עריכה, תדע לנצל את היכולות המתקדמות יותר שמעבד כזה מציע.

לגבי כרטיס קול חיצוני - אם תצטרך, יותר מאשמח להמליץ לפי מערכות הסאונד והדרישה הקיימת.

רק שנראה לי שזה לא טוב כל השנים שהוא עבד סביר להניח שהוא נשחק למרות שהוא עובד אולי בכל זאת עדיף לקנות ספק כוח חדש

בתקציב הזה כדאי i7 4790 כי כן יהיה הבדל בביצועים בתוכנות שהוא משתמש.

הגיגהבייט B85 הרגיל פחות משתלם. אם כבר אז עדיף הסנייפר בתוספת של כ-100 ש"ח. או ללכת על לוח B85 אחר בסביבות ה300 ש"ח.

- - - תגובה אוחדה: - - -

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Intel Socket LGA1150

CM8064601560113 - Intel - i7-4790 Quad core CPU - LGA1150 - 3.6 GHz - 8MB cache - 22nm - 84W TDP - Integrated HD Graphics 4600 at 1200MHz - Haswell Refresh - Tray...

כמות: - 1 - 1451/1422

לוחות אם - Intel LGA1150

B85-Pro4 - ASRock - Socket LGA1150 CPU (Haswell, Broadwell) support - Intel B85 chipset - Dual channel DDR3 up to 1600 MHz memory - Integrated Graphics with VGA, DVI-D, HDMI video outputs - 2 PCI Express x16 slots - 8-ch...

כמות: - 1 - 377/369

זכרונות - DDR3 - לנייח

AM2U16BC8R2-B - ADATA - 8GB DDR3 PC3-12800 - CL11 - DDR3-1600 - 1.5V - Premier Series...

כמות: - 1 - 361/354

כרטיסי מסך - nVidia PCIe

426018336-3354-PC - Gainward - GeForce GTX970 GPU - 4GB 256 bits GDDR5 memory - Mini HDMI, DVI-I , 3 x Mini DisplayPort video outputs - GPU/Memory clocks 1151/7000 MHz - With new PC Only...

כמות: - 1 - 1720/1686

דיסקים קשיחים ו SSD - SSD - SATA

CT128MX100SSD1 - Crucial - 128GB MX100 Series - SATA3 6Gbps 2.5 inch Internal SSD - 7mm - 550/150 MBps Read/Write...

כמות: - 1 - 385/377

דיסקים קשיחים ו SSD - SATA

ST1000DM003 - Seagate - 1TB - 3.5 inch - SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 series...

כמות: - 1 - 276/270

מארזי מחשב - ATX מארז

FD-CA-DEF-R4-BL - Fractal Design - Define R4 Pearl Black - High density noise-reducing material - Top HDD cage (5 trays total) can be rotated 90 degrees or removed for additional airflow - Supports graphic cards up to 430mm - Three-spe...

כמות: - 1 - 563/552

ספקי כח - ATX

S12G-550 - Seasonic - 550W - 80+ Gold certified - Active PFC - 120mm ball bearing fan - 8pin CPU connector - 2 x 6+2 pin PCIe connectors...

כמות: - 1 - 381/373

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

SCKTN-4000 - Scythe - Scythe Katana 4...

כמות: - 1 - 148/145

DVD צורבים תקליטורים ו - פנימי SATA DVD צורב

GH24NSB0 - LG - x24 DVD-RW Drive with M-DISC™ Support - Burns DVD+R/-R discs at 24x speed - SATA interface - Black (GH24NSC0)...

כמות: - 1 - 81/79

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים

SERVICEFORUM - Plonter - הרכבת מחשב, חיווט ובדיקות מקיפות חינם להזמנה של חבר פורום. זיכרו למלא בעת פתיחת בכרטיס הלקוח מאיזה פורום הגעתם או הודיעו לנו אחרי...

כמות: - 1 - 1/1

5744.00 / 5629

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=13392

אם נשאר עוד תקציב, דברים שאפשר לשדרג:

זיכרון ל-16 (עוד כ-340 ש"ח).

SSD ל-256 (עוד כ-190 ש"ח).

קשיח ל2T (עוד כ140 ש"ח).

גירסה אחרת של GTX970 (עוד כ-50 עד 250 ש"ח).

לוח אם דומה (גם אסרוק פרו4) עם צ'יפסט H97 (עוד כ100 ש"ח).

אני לא אוהב את הלוחות של ASROCK היצרנית פחות מוכרת בעיני היה לי MSI והלוח אם היה על הפנים מהלוחות שלהם של פעם לא יודע איך החדשים שלהם אסוס שמעתי שהחברה הזאת מעולה אבל המחיר יותר גבוה

I5 יספיק לשימושים שאני צריך לא רואה סיבה ללכת על I7

זיכרון 8 ג'יגה יספיק אם אני ארצה בעתיד אשדרג אותו

דיסק קשיח של טרה יספיק יש לי עוד אחד של טרה בבית SATA2 שגם אותו אני מוסיף למחשב.

גרסה אחרת של GTX 970 בגלל שהגרסה הזאת של GAINWARD לא טובה מבחינת החיבורים כי אני צריך גרסה עם חיבורים DVI HDMI לפחות שני חיבורים וDP רגיל לגרסה הזאת יש 3X MINI DP 1XHDMI 1X DVI

הסנייפר נראה לוח מצויין בדקתי לגביו ההבדל בינו גרסת הB5 לH6 היא צ'יפסט H97,תמיכה בRAID,יותר יציאות USB,כרטיס קול יותר חדש ולפי מה שרשום יש לו גם מגבר ועוד כמה דברים קטנים בתוספת של מאה ומשהו שקלים לא נראה משהו משמעותי

G1.Sniper H6

G1.Sniper B5

השוואה ביניהם

http://www.gigabyte.com/products/comparison/list.aspx?ck=2&pids=4594,4994

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסרוק היום טובים, גם MSI. אם היו פעם פערים בין החברות, היום כבר הצטמצמו. יש לי את הלוח H97M-Pro4 ואני מרוצה. פחות יקר מהאסוס ועם יותר פיצ'רים/חיבורים.

אבל כמובן, לך עם מה שאתה מרגיש הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסרוק היום טובים, גם MSI. אם היו פעם פערים בין החברות, היום כבר הצטמצמו. יש לי את הלוח H97M-Pro4 ואני מרוצה. פחות יקר מהאסוס ועם יותר פיצ'רים/חיבורים.

אבל כמובן, לך עם מה שאתה מרגיש הכי טוב.

שמח לשמוע שהשתי חברות הללו התעלו על עצמם אני אלך על מה שאני מרגיש טוב עם זה

אז אתה אומר שאני יכול לקחת נגיד את המפרט שבנית או את המפרט מהעמוד הראשון ולשנות את הלוח אם גרסה של הכרטיס מסך וSSD

אהבתי את הסנייפר נראה לי אני אלך עליו

יש את הגרסה הפחות מתקדמת של הסנייפר שהיא הB5 והגרסה הטיפה יותר מתקדמת שהיא הH6 זה נכון שאני לא ירגיש הבדל במשחקים אבל זה יותר לשדרוגים

וזה מוזר שתמיד יותר יקרים מחברות אחרות כאילו זה בגלל המיתוג שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...