התייעצות בנוגע לכדאיות שדרוג של מחשב ישן - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בנוגע לכדאיות שדרוג של מחשב ישן

ariel-ro

Recommended Posts

שלום לכם,

הרבה זמן שלא כתבתי פה.

יש לי מערכת מחשב ישנה שהמפרט שלה הוא-

מעבד-

[h=3]AMD Athlon II X3 445 [/h]למעבד נפתחה הליבה הרביעית, והוא בOC די מאסיבי, בבאנצ'מרקים השונים הוא מקבל ציון גבוה ב80% מהציון המקורי.

לוח אם-

Gigabyte GA-MA78LMT-US2H

זיכרון-

DDR3 8GB

ספק כוח-

Seasonic ss400et

כרטיס מסך-

9600GT 1GB

SSD-

Crucial m4 128GB

המסך שיש לי הוא 2312- רזולוציה של 1920X1080.

המחשב הזה כבר לא "סוחב" משחקים חדשים, אבל התקציב לא מאפשר לי לקנות מחשב חדש.

השאלה שלי היא האם צוואר הבקבוק היחיד במחשב הוא כרטיס המסך, או שגם המעבד(עם כל הOC שלו) לא מספק את הסחורה וצריך להחליף גם אותו?(מה שאומר כבר החלפת לוח אם)

אשמח לעזרתכם בעניין,

אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כ. מסך חלש מאוד. המעבד בסדר, לדעתי אפילו יספיק לקול אוף דיוטי החדש, לכן תחליף כ. מסך ויהיה בסדר, בטח בהשוואה לאיזה 4000 שקלים שיעלה מחשב חדש.

משומש עם שנתיים אחריות:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=11196-19-20Gu

האורך של הכרטיס 27 ס''מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם בעייה עם הספק שלך אחי.

הכרטיס שהוצע לך פה קודם הוא יופי אבל תצטרך ספק 500-550W בשביל להתמודד איתו

משהו כזה בערך

[table][tr][td]VP-550P[/td]

[td]VP-500PC.jpg[/td]

[td]Antec[/td]

[td]VP-550P[/td]

[td]ספקי כח - ATX

VP-550P - Antec - VP-550P - 550W - ATX12V v2.3 compliant - 120mm silent fan - 8pin cpu connector - 6pin PCIe connector

שלוש שנים אחריות[/td]

[td]₪279/273[/td]

[/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה שיהיה צוואר בקבוק גם עם 7950, זה לא העיניין. פשוט מאוד כאן אתה מקבל ביצועים טובים מאוד בכ 500 שקלים ואם תלך על 760 תקבל תוספת של עוד 5% בביצועים בעלות של כ 1300 שקלים. תגיד לי אתה אם זה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני מכיר, הWatts פחות משקפים, אלא כמה אמפר מוציא הספק במסילות ה12V שלו. מכיוון שיש הרבה ספקים גנרים שהם "500w" וכל ספק של חברה מוכרת של 300w עולה עליהם בכל הפרמטרים.

בכל אופן, אם יש עוד דעות בנוגע לכרטיס המסך אשמח לשמוע אותן. במקרה הכי גרוע אני אחליף גם את הספק. - אני כרגע מתלבט בין ה280x הרגיל לבין ה7950 boost

אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...