מפרט מחשב לעריכה גרפית /וידאו - תקציב 5000 ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב לעריכה גרפית /וידאו - תקציב 5000 ש"ח

noa_cohen

Recommended Posts

יש לך קישורים להשוואות האלו? אשמח לראות גם בלי קשר לדיון הזה.

אני לא זוכר השוואות ישירות בין המארזים אבל היו מבחני רמת רעש לכל אחד מהמארזים בשלושה מצבים כמובן - מנוחה, מאמץ והמהרה שהראו בבירור עדיפות לננוקסיה DS1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
טוב בקשר לחנות אני אקנה מ ksp כי זה הכי קרוב לבית וגם המחירים סבירים .

אז איזה מארז לבחור ?

מניסיון ברכישה מ-KSP ופלונטר, אין בכלל מה להשוות מבחינת רמת השירות והאחריות. כך שאם הדברים האלו חשובים לך, לדעתי שווה המאמץ לקנות מחנות יותר רחוקה אבל עם שירות מעולה, במיוחד אם את מאזור המרכז (פלונטר נמצאים בת"א). אם את גרה באזורים מרוחקים או בצפון/דרום אז אני יכול להבין את השיקול.

לגבי המארז, האופציות היחידות שבאות בחשבון מKSP הם Antec P100 או P280 או SOLO II. הP280 כנראה עדיף על הP100. אבל יש מצב שSOLO II יהיה יותר שקט אם תוסיפי לו 2 מאווררים קדמיים (כמו Noctua P12) ותשימי אותם על מהירות 600. במצב כזה האיוורור יהיה טוב והמארז יהיה יותר שקט לדעתי מ-2 האופציות האחרות.

אם מפלונטר, אז יש את כל האופציות האפשריות למארז שקט כולל אלו שיש בKSP ונוספים, כמו Nanoxia Deep Silence 1 שSyszone דיבר עליו שיש לו כפי הנראה בידוד יותר מסיבי וגם Fractal Define. איזה הכי עדיף? אין לי תשובה מוחצת. יש הבדלים ביניהם בצורת הבנייה, ובפיצ'רים וצריך פשוט לקרוא את הביקורות של כל מארז ולראות איזה הכי מתאים להעדפות. אם את רוצה קיצור דרך, יש כאן סיכום והשוואה קצרה (אמנם לא מקצועית) בין המארזים השקטים: http://www.custompcguide.net/top-6-most-silent-computer-cases-for-quiet-computing/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אלך על ההמלצה שלכם על ה P200 כי זו האופציה הכי טובה ב KSP .

לאחר שקראתי קצת ברשת חומר בכל הנוגע לשקט www.silentpcreview.com ,הבנתי שחשוב גם שקירור המעבד והספק יהיו שקטים וחלק לא מבוטל מ "הרעש" מגיע מיכוון הדיסק הקשיח .

ומכאן נגזרת השאלה האם במפרט הHDD / ספק וקירור המעבד מספיק שקטים ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שקטים מאוד וגם בעלי יכולות קירור מעולות. ספק איכותי ביותר, שקט, חצי מודולארי. קירור מעבד בטכנולוגיה חדישה לשקט מירבי וקירור חזק וכ. מסך עם קירור עדיף ממה שהוצע שנעצר ולא מפיק רעש כלל כשאין עומס.

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 4790 3.6Ghz 8MB L3 Cache s1150 - Tray 1

מאוורר למעבד: קירור למעבד Scythe Kotetsu SCKTT-1000 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם MSI H97-GAMING 3 LGA1150, Intel H97, DDR3 1600, 1xPCI-E, VGA, DVI, HDMI, DP 1

זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill Aegis 2x8GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 Kit CL11-11-11-28 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך MSI GTX970 GAMING 4GB OC GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Seagate 1TB Desktop Sata III ST1000DM003 1

כונני SSD: כונן קשיח Crucial MX100 CT256MX100SSD1 256GB SSD SATA III 1

צורבי DVD: צורב פנימי Asus DRW-24D3ST DVD±RW x24 Black Sata 1

ציוד רשתות: כרטיס רשת אלחוטי TP-Link TL-WN881ND nMax N PCI Express 300Mbps 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי SeaSonic 550W 80+ Gold G-550 1

מארזים: מארז ללא ספק Antec P280 Mid ATX Tower Black 1

הרכבה: הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

מחיר החבילה: 7036 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להודות לכם על העזרה !!! קיבלתי התרשמות של פורום מקצועי ביותר .

תודה מיוחדת ל syszone , ול zoro9 , אני מאמינה שעם ההמלצות שלכם אני ארכוש ביום א' את מחשב המתאים ביותר בשבילי .

אז שוב תודה רבה ובהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף :)

עדיף כמובן שתזמיני את המפרט האחרון של Syszone שהוא עדכני יותר בהתאם למה שביקשת (תגובה #37).

הערה לגבי P280:

יש במארז שני פתחים עליונים למאוורררים. אני ממליץ לסגור אותם כי אחרת המחשב יהיה רועש יותר (הרעש "יברח" החוצה מהפתחים האלו). אפשר לסגור את הפתחים האלו מבפנים עם 2 ריבועים של לוח PVC בעובי של כ-5 ממ' ובגודל של 120x120 ממ'. החיבור למארז נעשה עם ברגים רגילים של מאווררים. אם הPVC לא בצבע שחור, אפשר לצבוע עם ספריי צבע שחור.

מבחינת קונפיגורציה של איוורור רצוי שיהיו 2 מאווררים מקדימה לכניסת אוויר, ומאוורר אחורי אחד ליציאת אוויר (יתכן שהמארז מגיע עם שני מאווררים במיקום עליון, יש לבקש שיועברו לקדמת המארז). מצב שכזה שהמאווררים מכניסים יותר אוויר מאשר מוציאים, יוצר לחץ חיובי במארז ומפחית את כמות האבק שנכנס, ע"י כך שנכנס אוויר אך ורק דרך פילטר האבק.

כדי להגיע לשקט מקסימלי, את מהירות המאווררים כדאי לשים על מהירות נמוכה (יש כפתור בורר מהירויות פיזי). או לחילופין אופציה טובה יותר היא לחבר אותם ללוח האם ולשלוט בהם דרך הBIOS. הכי פשוט זה לשים בביוס את המאוווררים על מצב silent. אבל אם אפשר, עדיף להכנס למצב custum/manual ולהגדיר מהירות מינימלית (רצוי בסביבות 600-700) בטמפ' של 40 מעלות (יכול להיות שהמינימום אפשרי למאווררי מארז 3 פינים הוא 50%, אבל דרך התוכנה של הלוח אפשר להוריד ליותר נמוך). בהמשך מגדירים מהירות מקסימלית לטמפרטורות גבוהות יותר. בכל מקרה, בשני המצבים ("שקט" או "ידני") המחשב ישלוט על המאווררים בצורה אוטומטית ויעלה את מהירות המאווררים כשהטמפרטורה עולה. זה בעצם היתרון של שליטה ע"י הלוח לעומת כפתור פיזי שאינו יכול להגיב אוטומטית אם יש עליה בטמפרטורה. הסבר נוסף בנושא כתבתי בעבר כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...