מחפש מחשב נייד לגיימרים, מתלבט עם התקציב. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב נייד לגיימרים, מתלבט עם התקציב.

dj_horse

Recommended Posts

היי,

אני מחפש לפטופ למטרת משחקים, כרגע אני לא בטוח כמה ארצה להוציא עליו, כי אני לא בטוח כמה כדאי להוציא עליו, לעומת התמורה שמקבלים.

אני מכיר מפרטים וחלקים בגדול, אבל הייתי רוצה לקבל עוד מידע שיכול לעזור.

בגדול אני מתלבט בין לאסוס. לא בטוח איזה מפרט עדיף.

לגבי כרטיס מסך לא בטוח אם עדיף readon or gforce. אבל יש נטייה יותר לnvidia.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יותר כללי לא יכולת לרשום? זה כמו לפתוח דיון על מכונית ואתה מתבלט אם מזדה או יונדאי ואתה לא בטוח אם אתה רוצה בצבע כסף או שחור.

תרשום אילו משחקים אתה משחק, מה הציפיות של מהמחשב ברמת המשחקים.

קח לדוגמא כרטיס מסך שמגיע עם מחשב שעולה כ-5000 ש"ח, דגם 850M, תביט במבחני הביצועים שלו פה ותראה אם אתה יכול בהתאם משחקים שאתה משחק להסתפק בפחות או שאתה צריך יותר מזה:

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-850M.107795.0.html

ותענה על השאלון בחוקי הפורום:

http://hwzone.co.il/community/threads/493381-%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9B%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%91%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9D-%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%97%D7%95%D7%A7%D7%99-%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9D-(%D7%9E%D7%A2%D7%95%D7%93%D7%9B%D7%9F-%D7%9C2013)

תביט בדיונים מקבילים בפורום בעמודים האחרונים ותרשום דגמים ש"נראים" לך מתאימים בעקבות מה שהומלץ לאנשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נועד למשחקים האחרונים שיוצאים כמו watch dogs ול שצריך לצאת בהמשך. סגנונות כאלה.

משקל המחשב פחות רלוונטי.

רצוי לזמני סוללה ארוכים.

אין סוגי יציאות ספציפיים שחשובים, לפי מה שראיתי בהרבה מהמחשבים, בסדר סוגי היציאות הקיימים.

דיסק קשיח רצוי של 1TB, לגבי הסוג לא בטוח מה מומלץ יותר?

צריך כונן דיסקים, לפי מה שנראה רובם מגיעים עם צורב די וי די. זה בסדר.

לא צריך תחנת עגינה ייעודית, ולא אחריות בינלואמית.

שיכלול את מערכת ההפעלה בפנים, נראה שהרוב המוחלט כן כולל.

לגבי העדפות לחברה כמו שכתבתי למעלה דל או שכרגע מתלבט.

אין לי צורך במסך מגע, ולכן עדיף שלא, רצוי שזה יבוא על החלקים במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי שווה לך לחכות כחודשיים בערך, לדעתי סביב ינואר 15' צריכים להיות דגמים חדשים עם מעבדי דור 5 וכן דור כרטיסי מסך מתקדם יותר של דור 9XX.

נכנס לקישור שנתתי לך לגבי הכרטיס מסך? תבדוק את המשחקים שאתה משחק שם אם הם עובדים טוב וכך תוכל לדעת אם אתה צריך להשקיע יותר כסף או פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי , שמתי לב שכבר יצאו הכרטיסים של הדור 9xx.

העניין זה כמה הם יעלו, נכון לעכשיו לגבי הסיבה שחלק מהמשחקים לא עולים לי לפי ההודעה, זה בגלל הדיירקטאיקס, אבל אם כבר אני מחליף, אז לא לקחת רק בגלל זה.

לפי מה שראיתי הדור 8xx ,שלהם הם מהאחרונים ויש כמה לפטופים עם הדור הזה, אז אני מניח שהם מריצים את המשחקים האחרונים בגרפיקה ממש טובה.

גם לא עניית לי בכלל על השאלה איזה סוגי מומלצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבים זה עוד לא יצא בתפוצה נרחבת ושנמכרת בארץ כדי שתוכל לקנות. לכן אמרתי תאריך יעד של ינואר 15' שנראה הגיוני שכבר ימכר ויהיה מבחר כלשהו שיהיה ניתן להשוות בין מספר דגמים לקבלת החלטה.

הם יעלו כמו המחשבים כיום, ההחלפות הן 1:1 מול דגמים קיימים. זה שחנויות יתקעו עם מלאי כלשהו זה כבר משהו אחר.

רשמתי לך כרטיס מסך ממוצע שמגיע במחשבים שעולים כ-5000 ש"ח, תיכנס לקישור, תביט ברשימת המשחקים, תמצא את המשחקים שאתה משחק בהם ותביט בביצועים שלהם ותחליט אם אתה צריך משהו חזק יותר או שזה מספיק לך.

עניתי על השאלה.

סוגי הכרטיסים המומלצים יהיו נגזרת ישירה של התקציב ושל הביצועים שאתה מצפה מהכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זאת הייתה השאלה.

רציתי לדעת לגבי חברות בין ATI לבין מה יהיה יותר מומלץ.

אבל אם באמת הדור ה 5 יוצא בקרוב בהחלפה של 1:1 כמו שציינת, אולי באמת כדאי לחכות קצת לפחות, כדי לקבל משהו יותר טוב במחירים של היום.

לגבי גם החברות של המחשבים לא אמרת לי, איזה מבין השניים שציינתי מומלץ יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה.

זה לא משנה - רק אם אתה ממש "נעול" על חברה מסויימת אין סיבה להגביל עצמך מראש במבחר דגמים גרוע/טוב שיש לחברה כלשהי, אם יש חלופות ראויות מחברות אחרות שלא ציינת שמתאימות לדרישות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אני אומר כי יש כאלה שממליצים על כאלה או אחרים למטרות מסויימות.

או יצרנים של לפטופים עם שירות טוב יותר והרכבה איכותית יותר.

אני מניח שקיימים המלצות והבדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רשמת שום צורך ספציפי - אז מאין לי לדעת מה אתה רוצה לעשות עם המחשב.

בעניין יצרני מחשב כאלה ואחרים - אפשר לסכם שיש לכולם בעיות, אין משהו שסטטיסטית מתקלקל יותר. אחד מרוצה, השני לא וכך הלאה.. לצד 10 אנשים שלא מרוצים מ-X תמצא גם 10 אנשים שכן מרוצים מאד.

צריך לבחור את המחשב בהתאם לדרישות ולצרכים ולתקציב - לכן השאלון ששלחתי אותך בתחילת הדיון קיים, לעזור לנו לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...