X99-Gaming G1 WiFi בביקורת: לגיימרים שרוצים (הרבה) יותר - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X99-Gaming G1 WiFi בביקורת: לגיימרים שרוצים (הרבה) יותר

djelectric

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי בעיקר את הלדים :|

מקלדות עכברים שהתחילו לשים בצד שלהם לד

קירורים למעבד ועכשיו לוחות אם

אני בעד

מעניין מאוד ההשפעה הגדולה על OC שיש ללוח אם בהשוואה לדלוקס שסקרת לפני כמה זמן

הבדל די משמעותי אם אני זוכר נכון הגעת שם לתדר גבוה יותר ואפילו בטמפרטורות קרירות יותר

עכשיו הסתכלתי אותו תדר בעצם אבל 10 מעלות הבדל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להקנות ל-Killer חשיבות גדולה מדי. מדובר סך הכל בקר רשת של שקיבל תוכנה שמאפשרת ניטור נח וסידור תוכנות בתעדוף לתעבורת הרשת.

לא הוכח עד כה שהוא באמת משפר פינגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר עלה פה נושא הפינגים, ברמת העיקרון זה לא תלוי אך ורק בתשתית \ ספק? כאילו יש מצב שאם אשקיע נניח באיזה כרטיס מיוחד אקבל ביצועים טובים יותר?

(שואל ברמה עקרונית ואין לי כוונה להפוך את השרשור לשו"ת פינגים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@AvlK

א. תעדוף התעבורה יכול להשפיע רק ברמה המקומית, כלומר על מה שקורה במחשב שלך. לדוגמא, חבילות מידע שנשלחות או מגיעות השייכות למשחק יטופלו לפני חבילות מידע מסוגים אחרים, למשל כאלו שמכילות שאילות arp וכד' (אני לא יודע בוודאות אילו סוגי חבילות מידע מקבלים עדיפות, אבל אני מבין שניתן להגדיר את זה ידנית, לפחות חלקית).

ב. גם אם תקנה כרטיס רשת בעל יחידת עיבוד חזקה והרבה (בסופו של דבר צריך לעשות עיבוד כלשהו על חבילות המידע ובעיקר הכמסה/encapsulation) כל מה שיכול לקרות לכל היותר הוא שחבילות המידע ישלחו לרשת קצת יותר מוקדם ויטופלו קצת יותר מהר.

בסופו של דבר, כל מה שקורה ברגע שחבילת המידע יוצאת מהמחשב לא יכול להיות בשליטתך, וכל העניין הזה של טיפול בחבילות המידע מהר או מוקדם יותר ייתן שיפור מזערי לכל היותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה ביקורת.

דווקא הלדים מבחינתי מורידים ללוח הזה נקודות.

זה נראה יותר מידי מצועצע.

וזה לא ממש עוזר לראות את היציאות יותר בבירור בחושך, דווקא ההפך כי הלדים האלה ממש מסנוורים שבקושי רואים את החורים (ככה זה נראה מהסרטונים).

זה נראה כאילו הם הכניסו את האופציה הזאת כדי למשוך קהל יותר צעיר לא? הרי תכלס מה צריך שהלוח מהבהב לפי המוסיקה שאני שומע או לפי המשחק שאני משחק, הרי לא רואים את זה בכלל. וגם אם המארז יושב ליד העין, זה רק מפריע שבאמצע המשחק הלדים מהבהבים לך מול העין....

זה קצת מזכיר לי את המקלדות גיימינג עם המסך הקטן שמציג נתונים מהמשחק... כאילו שמישהו יעדיף להסיט את המבט מהמסך למקלדת כדי לראות כמה חיים או כמה תחמושת נשארה לו....

גימיק ויזואלי לגמרי ולא הכי שימושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...