מה כדאי 690gtx או 980gtx - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי 690gtx או 980gtx

ithamar22

Recommended Posts

אין השוואה בכלל, ל- יש את הבעיות שלו, ואם יש כרטיס עם ליבה בודדת שקרוב בביצועים ובמחיר, הוא עדיף עליו.

980 או 970.

נגיד בעתיד הוא ירצה להוסיף כרטיס, עם 690 הוא יצטרך להוסיף 680 או 690 (אני לא בטוח אם אפשר בכלל 690 עם 680) ואז זה או 3-WAY או 4-WAY , אצל שניהם התאימות עם משחקים וה-scaling מוטלים בספק, שלא לדבר על צריכת החשמל האדירה.

עם 980 או 970 הוא יכול להוסיף עוד כרטיס, להנות מצריכת חשמל נמוכה, פחות חום ביחידת נפח, ו- של שתי ליבות שעובד הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

i beg to differ

http://tpucdn.com/reviews/ASUS/GTX_980_STRIX_OC/images/power_peak.gif

זה - ספר התורה של כל מי שצריך לדעת הפרשי צריכה בעת משחק. יותר מדוייק מזה לא תשיגו בביקורת.

עוד 100W פה או עוד 120W שם, בסופו של עניין זה שני תפוחי אדמה לוהטים תחת קירור פשוט אחד. התמודדות החום שונה מקצה לקצה.

הדבר הזה רק מלמד שכפולי נולדו מתים, ומתים... מתים. לא בחייהם ולא במותם הם הופכים למשתלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן לויכוח שהעיצוב של GTX 690 הוא בין עיצובי כפולי הליבה הכי יעילים עד כה, זה נכון. אבל שקט במיוחד או קריר במיוחד זה לא.

לדעתך לא שווה, גם לדעתי לא שווה. מה שכן שווה זה לקנות GTX 970 ולא שני אלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם מכל מה שעלה פה אני מבין שאם ההתלבטות בין השניים אס לקחת 980

אבל ראיתי הרבה שהמליצו לקחת 970 השאלה מה הפרשי הביצועים בייחוד בהתחשב בכך שבעתיד הלא רחוק אני רוצה לעבור ל 2k לפחות

את ה 970 בגרסת ה g1 אני יכול להביא ב 1660 שקל

ושוב את ה 980 באותה גרסה g1 ב 2500

וכן התכוונתי ל 690.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל עניין של הגדרה. אם תעשה אוברקלוק ל-GTX 970 STRIX אתה תקבל ביצועים של , אחוז לפה או לשם זה לא כל כך משנה.

perf_oc.gif

זה מצב שבו לא חייבים להיות פוליטיקלי קורקט, ולכן התשובה היא כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...