המצב בצפון? מלחמת לבנון שלישית? המלחמה הסופית? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המצב בצפון? מלחמת לבנון שלישית? המלחמה הסופית?

Sargon

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אם כך אתה טוען שאם לא הייתה התנתקות,הנוכחות של כוחות צה"ל ברצועה (למרות שאלה היו אוסף של חירניקים במגננה תמידית ולא באמת פעלו לשם איסוף מודיעין) הייתה מקלה על הטיפול בבעיית התמ"ס?

אם כבר אתה רק מגביר את כמות המטרות ומגדיל את האזורים שעליהם אתה צריך לתצפת. כרגע כדי לטפל בבעיית המרגמות יש צורך להסתכל על רצועה מאוד מאוד צרה מסביב לגבול ואם המצב היה כמו בעבר היית צריך להסתכל על עשרות רצועות צרות מסביב לכל יישוב יהודי

המאמץ ההגנתי קשור באופן ישיר לגודל השטח/היקף שאתה צריך להגן עליו. המצב היום הרבה יותר הגיוני בטחונית (אפשר לריב על כמה קילומטרים לפה ולשם)

צה"ל היה במגננה מתמדת כי היו בוגדים שדאגו לכך, בדיוק כמו בימינו.

בשנות ה-70 של המאה הקודמת התחיל טרור רציני יחסית לאותה התקופה, רימונים, יריות, מטענים פה ושם....

שים לב טוב..........

יחידה של 30 ( ש ל ו ש י ם ! ) חיילים בלבד, חיסלה את הטרור העזתי בתוך 3 חודשים! והביאה לשקט שנמשך 10 שנים.

נתנו להם יד חופשית למחוק בתים, לחסל מחבלים לאחר חקירה, בקיצור כל מה שצריך בלי עלוקות בוגדניות על הצוואר.

כשאין בוגדים שפלים הערבים הם כלום. מוחקים אותם תוך זמן קצר.

הפרש האיכויות בינינו לבינם בכל תחום שהוא, מאפשר זאת ללא כל בעיה.

לכן המסקנה המתבקשת היא: הבעיה הגדולה שלנו היא הבוגדים, הערבים הם הבעיה השולית.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מתכוון לזה (כי אתה כל כך מעורפל שזה מעצבן)

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%A8_%D7%91%D7%A8%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%AA_%D7%A2%D7%96%D7%94_%D7%91%D7%AA%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%AA_%D7%A9%D7%A0%D7%95%D7%AA_%D7%94-70

תן סימוך ל"30 אנשים"

שרון הזרים לרצועה כוחות צבאיים שכללו יחידות מובחרות. סריקות נרחבות בוצעו לאורך כל הרצועה. שרון בעצמו יצא לשטח והדריך חיילים כיצד לבצע את המשימות.
סיירת שקד הופעלה באופן אינטנסיבי ככוח קומנדו לצייד חוליות מחבלים,‏[2] והוקמה סיירת רימוןבפיקודו של מאיר דגן לטיפול ממוקד בטרור

2 סיירות>30 אנשים

ביולי 1971 נכנסו כוחות גדולים למחנות הפליטים ג'בליה ושאטי, וכ-1,600 משפחות שכללו כ-10,500 איש הועברו לעזה, לאל עריש ומיעוטם לגדה המערבית ונהרסו בתים רבים.

המבצע החל בינואר 71 ורק נגמר באמצע שנת 72. קצת יותר מ3 חודשים

עד תום שנת 1971 שותק הטרור ברצועה. עד אמצע שנת 1972 נמשך המבצע ובסיכומו נהרגו 180 מחבלים ו-2,000 מחבלים נלכדו.
מספר הפיגועים ירד מ-445 בשנה שקדמה לו, ל-60 בלבד ב-1972 ולפיגועים בודדים בשנים שלאחר מכן. עם תום המבצע שקטה הרצועה למשך 15 שנים.

מגדירים 60 פיגועים כשקט...

וכל זה קרה לפני שהיו בכלל ארגוני טרור מסודרים ברצועה. אין להשוות בכלל את האויב היום והאוייב אז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם קול האמת שגישה של אפוקליפסה עכשיו תהיה הרבה יותר אפקטיבית. האכזריות מהווה יתרון אסטרטגי.

זה היתרון העיקרי של המוסלמים עלינו, שהם יכולים להרשות לעצמם להיות יותר אכזריים כי לא מעניין אותם כל החוקים הבין לאומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר להרוג את כולם, רק לפעול ביד יותר נוקשה. וכן, צריך לשאוף לגרש את כל הערבים מהארץ או להחזיר שטחים עם ישובים ערביים.

עריכה: אם למשל היו תולים את האמהות של המחבלים היו הרבה פחות מתנדבים לבצע פיגועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם קול האמת שגישה של אפוקליפסה עכשיו תהיה הרבה יותר אפקטיבית. האכזריות מהווה יתרון אסטרטגי.

זה היתרון העיקרי של המוסלמים עלינו, שהם יכולים להרשות לעצמם להיות יותר אכזריים כי לא מעניין אותם כל החוקים הבין לאומיים.

אנחנו ניאלץ להגיע למלחמת שמד חסרת כל מעצורים מכיוון שאיננו פועלים כראוי עכשיו ובכלל.

חשוב רק מה היה קורה אם לא היתה לנו כיפת ברזל, והיו נהרגים עשרות ומאות אזרחים מהרקטות.

הרי היינו מחוייבים להפציץ אותם בלי חשבון כפי שקרה בנוהל חניבעל אחד,

רק בכל מקום, לכבוש את כל רצועת עזה כמעט ולחסל את העכברושים במחילותיהם.

במלחמה מחויבת כזו היו להם אלפים רבים של הרוגים, 5000 ויותר ללא שום בעיה...אחרי הנחת סוף עונה.

אתה לא תצטרך להיות אכזרי במיוחד אם תפעל בנחישות וללא שום פשרות כנגד כל מחבל וסייעניו.

חיסולים, גירושים, החרבת בתים, טיפול קשה באסירים שלהם, ביטול אזרחות על כל פיפס חבלני בוגדני...

תמיד ליזום ולתקוף במקום להיגרר ולהגיב.

כשהם יראו שאתה נחוש ועיקבי הם יפחדו, והסיכוי לטרור יפחת.

לחסל מחבל בזמן הנכון עולה רק 2 ש"ח, עלות של כדור,

אם חיכית, תשלם על כך ביותר דמים וגם בדם.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לשאלה האמיתית: האם להשגת המטרות הללו, המשותפות לך ולי, היית מוכן לפעול לצד אנשים כמוני - מבלי לנסות לכפות עלי אורח חיים המנוגד להשקפותי?

יש לך השקפות?

האם אתה מוכן לא לכפות עלי בהמיות חילונית?

האם אתה כצעיר חסר ערכים, מוכן לכבד מסורת מלאת ערכים בת 3500 שנה?

ואם נקצר...היהודי הדתי הוא היהודי האמיתי. הוא המחזיק במפתח של העם היהודי.

אם אתה לא תפעל כדי לפגוע ביהדות בשום דרך שהיא, אז יש על מה לדבר.

אני לא מתכוון לכפות על אף אחד יהדות, וגם היהדות עצמה באופן עקרוני נגד כפיה.

מצווה צריכה להתבצע מרצון ובשמחה, כל דרך אחרת מורידה מערכה.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לשים רגע את העלבונות שזה עתה הטחת בי בצד, ובלי להכנס מחדש לדיון על דת, הרי שהנה לך מקור הבעיה: לכם (הדתיים, כלומר) אין את המשקל לקדם את הדברים שתארת פה לבד, בלי "בהמות" כמוני. מצד שני, אנו, ה"בהמות", לא נשתף פעולה עם מי שמכנה אותנו בהמות. כדאי שבשלב כלשהו אתה ודומך תבינו עובדה פשוטה, שאפילו לא נכנסת לשאלה מי צודק: עבור האדם החילוני, לא משנה כמה מדינת חשובה לו, הזכות לחיות את החיים לפי הבנתו מבלי שיכפו עליו נורמות בנות 3500 שנה חשובה לו יותר. אם תעמידו אותו בפני בחירה בין חיים בישראל תוך מאבק על קיומה אך במחיר ויתור על זכות זו ובין עזיבה והשארתכם לבד במאבק הזה כדי שיוכל לחיות במקום אחר, הוא יבחר באפשרות השניה. דעתך על עמדה שכזו, גם אם היא היתה מוצדקת, לא תשנה עובדה זו.

לבד, תפסידו. "ביחד" לא יקרה כל עוד אתה מתעקש שכל עוד אינני דתי ואינני מוכן לנהוג באופן התואם את אמונתך, גם לא בציבור, אסור לי להרגיש במדינה זו כמו בביתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לשים רגע את העלבונות שזה עתה הטחת בי בצד, ובלי להכנס מחדש לדיון על דת, הרי שהנה לך מקור הבעיה: לכם (הדתיים, כלומר) אין את המשקל לקדם את הדברים שתארת פה לבד, בלי "בהמות" כמוני. מצד שני, אנו, ה"בהמות", לא נשתף פעולה עם מי שמכנה אותנו בהמות. כדאי שבשלב כלשהו אתה ודומך תבינו עובדה פשוטה, שאפילו לא נכנסת לשאלה מי צודק: עבור האדם החילוני, לא משנה כמה מדינת חשובה לו, הזכות לחיות את החיים לפי הבנתו מבלי שיכפו עליו נורמות בנות 3500 שנה חשובה לו יותר. אם תעמידו אותו בפני בחירה בין חיים בישראל תוך מאבק על קיומה אך במחיר ויתור על זכות זו ובין עזיבה והשארתכם לבד במאבק הזה כדי שיוכל לחיות במקום אחר, הוא יבחר באפשרות השניה. דעתך על עמדה שכזו, גם אם היא היתה מוצדקת, לא תשנה עובדה זו.

לבד, תפסידו. "ביחד" לא יקרה כל עוד אתה מתעקש שכל עוד אינני דתי ואינני מוכן לנהוג באופן התואם את אמונתך, גם לא בציבור, אסור לי להרגיש במדינה זו כמו בביתי.

אז באמת ובתמים מה אתה מחפש פה?

אם אתה שולל את התורה שממנה באה לך ההבטחה על הארץ אין אתה אלא כובש אכזר ומרושע שנמצא בארץ לא לו ועוד ביד רמה ובחוצפה מעיז לשלוט ולהרוג בנייטיבז שהיו פה לפניך.

למה אתה דווקא פה?

סע לאוגנדה תכבוש שם, הם יעשו לך פחות בעיות בלי המנטאליות המוסלמית.

לפחות היית חכם והורג את כל האינדיאנים כדי שלא יהיה מי שתבע ממך הארץ חזרה.

אבל אתה לא עושה לא את זה לא את זה ולא את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני שולל את התורה וכל ה"הבטחות" שניתנו בשמה. זה לחלוטין לא סותר את העובדה שהיתה לעמינו מולדת כאן במשך מאות שנים, עד לפני כאלפיים שנה - העובדה הזו לא מתבססת על התורה לבדה או על הבטחות אלוהיות כלשהן, ובשביל להכיר בעובדה הזו לא חייבים להיות אדם דתי. גם העובדה כי אין לעם היהודי מולדת אחרת, אינה נשענת על האמונה. ולא, העם היהודי אינו פונקציה של הדת היהודית בלבד.

בכל אופן, כל זה לא משנה: מבלי משים, גם אתה מוכיח את הטענה שלי. אתה, אולי, אינך יכול להבין מה קושר אותי לארץ הזו או לעם הזה מלבד הדת, אך הבנתך אינה נדרשת בשביל שהמשהו הזה יהיה קיים. בכך שאתה מתעקש לשלול את זכותי על הארץ הזו רק בגלל שאינני דתי, אתה דוחף את החילונים לעזוב - כי כמו שאמרתי, הסבירות שהחילונים יעדיפו לעזוב גבוהה בהרבה מהסבירות שהם יסכימו לחיות תחת תכתיבי דת שאינם מאמינים בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מנסה לשלול ממך כלום...אבל אומות העולם ינסו.

הטענה שלך מבוססת על התורה כי אין לך תיעוד אחר על היותנו לעם ועל מקומנו כאן...לך פשוט נח ללכת עם ולהרגיש בלי.

אני לא מתכוון להכנס פה לויכוח כי כבר אין לי סבלנות לזה.

רק דע זאת שככל שתנתקו המדינה מהתורה ותלחמו בבני התורה ככה יותר מהר תמצאו פה טנקים אמריקאים בחניה שלכם.

בורא עולם לא יוותר לנו.

מה רע בלהיות כובש אכזר? זו הדרך הטבעית של העולם

סבבה לגמרי.

רק שלא גמרת את העבודה עד הסוף.

ואל תשכח שאם אתה בוחר בדרך הזו אז יש כובשים חזקים ואכזריים ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם החלטתם שאתם בהמות, לא אני.

אתם החלטתם שיצריכם ותאוותיכם הם המניע היחיד לדרך חייכם, לא אני.

אצל האדם, המוח וערכי המוסר שולטים על היצרים והתאוות.

וזהו ההבדל המהותי בין האדם לבהמה.

תלמד משהו עקרוני שהוא חוק ברזל:

אם אין יהדות, אין עם יהודי. אם אין יהדות, העם היהודי הושמד.

כשתפנים זאת היטב תבין שאף יהודי הראוי לשמו לא יקבל פגיעה ביהדות,

לא יקבל את ה"חופש" של האחר להשמידו.

היהדות שמרה על העם היהודי 3500 שנה, מתוכם כ-2000 שנה בגלות.

העם היחיד בעולם שנותר מאז ועד היום הוא העם היהודי.

העם היחיד בעולם שגלה מארצו, וחזר אליה, הוא העם היהודי.

וכל זאת, בלי , בלי "משכילים", ובלי חכמים בעיני עצמם,

אלא רק בעזרת ספר תורה, חינוך יהודי, משנה וגמרא....

והגדולה החילונית הקימה מדינה (אם נקבל את התעמולה),

עברו רק 66 שנה וכבר הפרויקט היחידי שלו נמצא בסכנת השמדה.

הפרויקט למעשה כבר נכשל, קיומו תלוי אך ורק בערבים. החילונים כבר נכנעו.

אתן לך משפט שאמר שמאלני קיצוני ממפ"ם, המפלגה הקומוניסטית.

אינני זוכר אם זה היה חזן או יערי....

"רצינו ליצור יהודי חדש, וקיבלנו בורים ועמי ארצות".

כשתבין שהיהדות זו מהות וקיום, ולא סרח עודף,

תוכל לחיות כחילוני המכבד את היהדות,

ולא תרגיש כפיה מכל סממן יהודי שתראה.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...