הנקסוס 9 הוכרז - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנקסוס 9 הוכרז

dadzik

Recommended Posts

לא נרשם כלום. כשאתה מייבא לבד, אתה מקבל חשבונית וקבלה.

במקרה הזה הם הנמען על החשבונית כיוון שהם המשלמים בפועל. כל המסמכים מגיעים אליהם.

לא תדע לפני שעוברים 60 יום.

תחשוב על זה כך. אחרי חודש, במילא תשכח מזה לגמרי, ואז אחרי חודשיים, מקסימום תצפה לך הפתעה נעימה :)

שים לב ששחור כרגע לא מוגדר מתי יהיה במלאי. לבן בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכל מקרה התכוונתי להזמין את הלבן.

המטען שיגיע באריזה יתאים לארץ?

יש לך המלצה למיגון הטאבלט? צריך גם למסך וגם מגן קשיח לחלק האחורי כמובן.

נראה לי שכדאי להזמין כבר מעכשיו גם כן כך שיגיעו ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטען שיגיע לא יתאים לשקע, תצטרך מתאם פלסטיק פשוט.

לעצמי כבר הזמנתי את ה- Magic Cover:

http://www.amazon.com/HTC-Magic-Cover-Nexus-99H11729-00/dp/B00MO4T4VQ/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1414523198&sr=8-3&keywords=htc+magic+cover

אמור לצאת אלי ב-5 לנובמבר.

אם אתה לא צריך את הגמישות הצבה של ה- Magic Cover, על ה- 7 היה לי כיסוי של Poetic שהיה טוב.

http://www.amazon.com/Google-Nexus-Case-Polyurethane-Manufacturer/dp/B00O3J9QA4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1414523251&sr=8-1&keywords=poetic+nexus+9

מצחיק שהכיסוי ל- 7 עולה 15, ול-9 רק 5 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים לא הזמנתי.

בטלפונים אני אוהב מגני זכוכית, אבל לטאבלט זה נראה לי כבר נורא מכביד.

על הנקסוס 7 היה לי כזה:

http://www.amazon.com/gp/product/B00ETB9LUG/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

עלה 14 דולר. היה עבה למדי, אבל החזיק מצויין במשך שנה. הוא קולף על ידי מי שקנה ממני את הטאבלט כדי לראות שאין שריטות על המסך.

אני מניח שרוב המגינים יעשו את העבודה היטב.

יש גם כאלה שצריך להרטיב ואז להדביק - אותם אני שונא. הם נורא רכים ונתפסים באצבעות. עם הזמן נהיות גבעות כאלה. לפחות זה מה שהיה לי עם Invisible Shield.

Spigen נחשב מצויין, אבל אין כרגע מגן ל- 9.

בכלל, אני חושב שמגן מסך לטאבלט הוא לא כזה קריטי במיוחד אם יש לך כיסוי ספר שנסגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי כבר כמה פעמים להזמין מאמזון מוצר כולל הפקדה של סכום לטובת מסים ותמיד קיבלתי החזר מהסכום הזה.

החבילה מגיעה בפועל עם שליח של דואר ישראל עד לבית ואחרי כמה זמן מקבלים החזר לכרטיס אשראי של העודף.

כרגע אני מתלבט אם אני באמת צריך את 9, במידה וכן אני מעדיף להזמין ישירות מאמזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מילה אחת יש לי על הטבלט הזה - אכזבה. איכות הבנייה הגרועה ביותר שראיתי אי פעם במכשיר כלשהו. הכל מודבק בפנים, מתחמם בטירוף וגם מסך גרוע.. כל כך צפיתי את זה בא. מזל שלא קניתי. כנראה אקנה את ה mipad.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורות מעורבות. יכול להיות שיש יחידות יותר טובות ופחות טובות. שלי הגיע היום. שכחתי אותו במשרד.

light bleed - check

bad plastic materials - check

taped up internal components - check

super hot - check

ידעתי שהולך להיות פה משהו רע בגלל המעבד, כי אותו מעבד משומש בשביל - tango. ההבדל הוא שהטאבלט ההוא הרבה יותר מרווח בשביל לאפשר איוורור של המעבד שכרגע לא ממש מתאים לשיומש בטאבלטים דקים.

ציפיתי שאולי יפתרו זאת איכשהו, אבל זה תמיד עמד לי בראש, וכן.. במיוחד במחיר הזה. אין שום סיבה שבעולם לקנות אותו.

הדבר היחיד שטוב בו זה lolipop.

עד כמה שעצוב לי להגיד את זה, אבל הייתי מעדיף לקנות air 2 במאה דולר יותר ולקבל מוצר איכותי עם שאני לא סובל. מאשר לקבל חתיכת זבל מודבקת בסלוטייפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מצד שני יש גם לא מעט כאלה שמקבלים יחידות תקינות לחלוטין. אל תשכח שכמו בכל דבר, אלה שעושים טרררם הם אלה עם הבעיות, מי שיש לו יחידה תקינה יושב בשקט ונהנה מהמכשיר.

בכל מקרה, קניתי לעצמי גם Mini Retina יד שנייה בסוף השבוע, מסתבר שהשד לא כל כך נורא. אני לא לגמרי בטוח שאני רוצה את תוספת האינצ' הזו ב- 4:3. בגלישה ודפדוף באינטרנט, זה עובד מצויין. הבעיה העיקרית שלי איתו היא מערכת ניהול הקבצים המגבילה ברמות. למשל, העתקתי סרט למכשיר לתוכנה אחת, אי אפשר להעביר ולצפות בו בתוכנה אחרת. או למשל, משכתי סרט מה-NAS שלי למכשיר, אפשר לצפות בו רק דרך הנגן הפנימי של סייר הקבצים שמשך את הקובץ. מעצבן קצת.

פירסמתי בינתיים את הנקסוס למכירה בלי לפתוח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...