הנקסוס 9 הוכרז - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנקסוס 9 הוכרז

dadzik

Recommended Posts

באמאזון ישירות יוצא כרגע כ 2530 ש"ח בגלל שחישוב המס שלהם לא נכון.

אתה יכול להעלות לפה צילום מסך עם כל מרכיבי המחיר הזה?

אפנה אליהם כדי שיתקנו את זה.

אני עד מחר בלי מחשב נייח ולא מצליח להגיע באמזון לשלב של קבלת מחיר.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
כרגע כן.

מה זאת אומרת כרגע כן? חח..

אני רוצה לקנות את גרסאת ה-32GB, וזה מה שהולך אצלי בכל תהליכי הקנייה.

אם זה מאמזון ישירות, זה יוצא 2450 אצלי.. ובקנייה מ-BUY2USA יוצא 2680, שזה כבר ממש מוגזם.

X1Z4Z0R.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע כן, זה אומר שאני עוד יכול לשנות את ההזמנה באמאזון שישלחו אלי ישירות במקום BUY2USA, או לבטל בכלל.

לא ברור לי איך יצא לך 2680 דרך B2USA. זה בשירות קונים עבורך? מה זה טיפול וביטוח משלוח בסך 72 דולר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה מתוך ה"חנות" שלהם ("קונים עבורך"). מאוד לא מומלץ.

משתי סיבות:

א. כי אם אתה צריך לממש אחריות אז לא מכירים בך, ו-BUY2USA שולחים אותך לארה"ב ועשויים להתנער ממך (בכל זאת כל החברה הזאת היא קומבינה אחת גדולה, שמתיימרת להיות רק חברת שליחויות שרשומה בארה"ב ולא חנות ישראלית, למשל הם לא מספקים לך חשבונית מס ישראלית בכלל).

ב. כי זה פשוט לא משתלם, יקר יותר ללא סיבה + הם רודפי בצע ומרוויחים עליך פעמיים בגלל שיש להם חשבון affiliate באמזון שנותן להם אחוזים, אבל הם כמובן שומרים אותם לעצמם - ואז מרוויחים עליך 3 פעמים - גם שם, גם בדמי ה"טיפול", וגם במשלוח עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הזמנתי המון דברים מאמאזון / מקומות אחרים דרך Buy2USA. אבל להזמין מהחנות שלהם? מעולם לא מצאתי סיבה, מעדיף להזמין ישירות באמאזון, אפילו כשיש קופוני הנחה לפעמים כך שההזמנה בחנות שלהם משתווה למחיר בנפרד.

היתרון היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא למנוע מצב בו שולחים סיכה בקופסה בגודל של אונייה, והם עושים את זה לפעמים.

אבל אם זה ממש חריג, אפשר לבקש מהם לארוז מחדש תמורת 5 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אני רוצה להזמין אותו כבר.. אבל לא יודע למה זה מחיר כזה גבוה. מה עושים? אני רוצה את buy2usa כי זה משלוח עד הבית ואם יש תקלה במכשיר או באריזה אני אוכל לדבר עם מישהו.

אבל הבדל של 260 ש"ח

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפך הוא הנכון, עדיף לך להזמין ישירות מאמזון אם אתה רוצה שיהיה לך עם מי לדבר.

ניסיתי לגרום להם לשנות את חישוב המכס השגוי, אבל הם אטומים בקטע הזה וטוענים שאם המכס יקח מהם פחות כסף, הם יחזירו את ההפרש. לא צופה שזה ישתנה בקרוב.

הבעיה היא שאין סיכוי שהמכס ייראה שחישבו לו 32% ויחליט לקחת רק 18%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה:

wrongtax.jpg

אני מבין שאתה מזמין מאמזון הרבה,

כמה זמן בממוצע לוקח למשלוח כזה (17.48$) להגיע?

מגיע עם שליח הביתה או דואר רשום?

איך עובד תהליך גביית המכס בכלל (שאתה משלם מראש)? יש מצב שהמכס בארץ ייקחו 18% כמו שהם צריכים ואז יזכו אותנו, או שם בטוח יקחו את ה33% שאמזון חישבו בטעות? הם בכלל רואים שאמזון חישבו 33%?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די הרבה.

אם אין משהו חריג, אני מעריך שבבמוצע 9-10 ימים רגילים רוב המשלוחים מגיעים.

זה מגיע עם דואר שליחים בשעות העבודה, אז אם אין אף אחד בבית עדיף שתשלח לעבודה. באזור שלי הם בד"כ גם לא טורחים לתאם.

זה עובד בד"כ בסדר גמור, מלבד פעם אחת שדואר שליחים איבדו לי סלולרי שהזמנתי, והם לא הסכימו להוציא לי הצהרה באגלית שזה אבד. הייתי צריך לחכות עד תום זמן המשלוח הרשמי ואז שלחו לי חדש.

למכס אין שום דרך לדעת כמה גבו ממך. יש סיכוי לא רע שיתקבל החזר על הגבייה העודפת. כבר קיבלתי החזרים המון פעמים (מגיע אחרי 60 יום אוטומטית).

הסיבה העיקרית בגללה אני חושש היא שהמס הנקוב קרוב מאוד לאחוז המס שנגבה על סלולר. אז אני חושש שאולי בטעות קטלגו את זה בתור מכשיר בעל קישוריות סלולרית. אם יצהירו על זה בתור בעל קישוריות סלולרית, אז המכס אכן יגבו 35.7 אחוז מס. זה קצת הימור. כאשר מזמינים במשלוח המהיר בעזרת DHL, אז אפשר אולי להתקשר אליהם לפני שהחבילה נוחתת ולהבהיר להם ברחל ביתם הקטנה שזהו דגם וויפי ולא סלולרי. במשלוח האיטי זה מגיע לארץ דרך I-Parcel, ולא ממש יש מישהו לתקשר איתו בארץ ולהסביר לו. אין לי מושג גם מי עמיל המכס שלהם.

בגלל זה זה קצת הימור, למרות שלדעתי הסיכוי הוא גדול יותר שיגבו רק 18% וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה, אין סיבה לא להזמין במשלוח רגיל.

אני אבצע הזמנה בסוף השבוע ישירות מאמזון ואקווה מאוד לקבלת החזר מכס.

בכל מקרה, אני אדע לפני ה60 יום האם אני אמור לקבל החזר מכס? זה נרשם על החבילה אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...