המלצה לספק שמתאים להאסוול - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק שמתאים להאסוול

iii2

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
כל כך מיותר להחליף ספק בשביל תמיכה במצב C7 של haswell

מצב C7 של האסוול במחשב שולחני הוא מיותר מאוד, גם כאשר המחשב בsleep או בhibernation הצריכה מאוד מאוד נמוכה ואין צורך בC7 , אולי בלאפטופים זה שווה משהו אבל במחשב שולחני זה פשוט מיותר. דרך אגב , רוב יצרני הלוחות מבטלים את הC7 בביוס כך שתיהיה צריך להפעיל אותו בעצמך.

אתה רוצה לשלם כסף ולקנות ספק חדש כדי שכשהמחשב במצב hibernate יצרוך 2-3 וואט פחות ? גם אם המחשב נמצא 12 שעות ביום במצב הזה עדיין יקח המון זמן עד שזה יחזיר את ההשקעה - צריך לזכור שתעריף חברת החשמל לקילו וואט (1000W) הוא 54 אגורות ל1000W לשעה - כלומר אם המחשב יהיה 12 שעות ביום במצב C7 ויחסוך 3W בכל שעה הוא יחסוךלך 0.00054 שקלים בשעה , ביום זה יהיה 0.00648 שקלים ובשנה זה יהיה 2.3652 שקלים.

בסופו של דבר יקח לך 100 שנים בערך להחזיר השקעה של 240 ש''ח על ספק - האם לדעתך זה משתלם ?

הסיסוניק 520 הוא הספק הכי משתלם שיש - ספק 40A ב250 ש''ח. הספק הזה בהינתן מערכת האסוול יוכל להחזיק גם מערכת עם כרטיס צרכן כמו הR9 290

אם אתה נחוש לקחת ספק ש"תומך תמיכה מלאה בהאסוול" והתקציב הוא עד 350 הייתי הולך על זה

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=VP600P - תמיכה מלאה ביחד עם 45A כלומר אין כרטיס חד ליבתי שהוא לא יוכל להתמודד איתו

קודם כל תודה על התגובה. אבל חשוב לי להבהיר שהצריכת חשמל זה הדבר האחרון שמעניין אותי, אני פשוט רוצה להימנע ממצב שהמחשב נכבה ועושה ריסטים לא ברורים.

אני באמת לא מכיר את הנושא, האם ביטול של ההגדרה בBIOS זה כל הפתרון? לא יגררו בעיות נוספות אחר כך?

בכל מקרה אני אסתכל על הספק שהמלצת, תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב לא יעשה לך ריסטים סתם ככה (האפשרות הזאת מבוטלת אוטומטית בביוס) וגם אם כן (סיכוי אפסי) אתה נכנס לביוס ומגביל את המעבד עד לC6 (לא כולל C7) וגמרת את הסיפור.

כשהייתה לי מערכת 4770K אפילו פעם אחת המעבד לא נכנס למצב C7 למרות שהאפשרות היה דלוקה והספק תמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EuP הוא תקן של האיחוד האירופאי לחיסכון בחשמל, לא של תאימות לחומרה

שוב, אני מאוד בספק שסתם ספק כוח איכותי שלא מדורג כ ready יחליט לא לעבוד אם מעבד כלשהוא, גם במצבי ה C6/C7. כל נורמלי שמפעילים בלי משהוא שמחובר אליו בכלל, פשוט על ידי קיצור החוטים הירוק והשחור בחיבור ה ATX24, מוציא מתח 12V תקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ וגם בלינק שלך נאמר "ספקים ישנים או גנריים"

כיאלו היי, תדליק ספק נורמלי כלשהוא על ידי חיבור הירוק והשחור ותחבר ליציאת ה 12V 8pin נורת לד 12V בהספק של 0.5W. אלה ה 0.05A שלך. כמעט כל ספק נורמלי יוציא 12V תקינים גם אם הוא לא ready

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מומחה גדול באלקטרוניקה כמוך אבל אם חברות כמו Seasonic הצהירו שכל סדרת ה-S12II לא תומכת וסדרות כמו ה-RT תומכות כנראה שיש סיבה מעבר לאיכות ירודה (הS12II ספק איכותי מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאלה של מומחיות, אלא פשוט שלא יצא לי עדיין לראות ספק שהיה עושה בעיה. אם סיסוניק אומרים שהסדרה לא תומכת, ייתכן שבאמת הספקים האלה נכבים כשהם מוציאים זרם נמוך, וייתכן שהם פשוט אומרים ליתר ביטחון כשמציאותית הם כן עובדים - על זה אין לי שמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרטא בריבוע, מסרב להאמין לשטויות האלה .

אני לא מבין למה להסתבך ?

גיבור - קנה ספק איכותי שיוכל להחזיק לך מערכת חזקה (כי אתה מתכנן להוסיף בהמשך כרטיס מסך חזק) תבדוק שהספק מסוגל להוציא מספיק אמפר וואט. ותו לא .

בהצלחה ותתחדש.

עריכה /

חייב לציין שבינארי הצחיק אותי : חחחחחחחחחחח בקטע טוב כמובן, תיארת את המצב בצורה כל כך נכונה שכל מחשבה על איזה ספק כח לקנות או לא מיותרת ופשוט לא באה בחשבון .

"

כל כך מיותר להחליף ספק בשביל תמיכה במצב C7 של

מצב C7 של האסוול במחשב שולחני הוא מיותר מאוד, גם כאשר המחשב בsleep או בhibernation הצריכה מאוד מאוד נמוכה ואין צורך בC7 , אולי בלאפטופים זה שווה משהו אבל במחשב שולחני זה פשוט מיותר. דרך אגב , רוב יצרני הלוחות מבטלים את הC7 בביוס כך שתיהיה צריך להפעיל אותו בעצמך.

אתה רוצה לשלם כסף ולקנות ספק חדש כדי שכשהמחשב במצב hibernate יצרוך 2-3 וואט פחות ? גם אם המחשב נמצא 12 שעות ביום במצב הזה עדיין יקח המון זמן עד שזה יחזיר את ההשקעה - צריך לזכור שתעריף חברת החשמל לקילו וואט (1000W) הוא 54 אגורות ל1000W לשעה - כלומר אם המחשב יהיה 12 שעות ביום במצב C7 ויחסוך 3W בכל שעה הוא יחסוךלך 0.00054 שקלים בשעה , ביום זה יהיה 0.00648 שקלים ובשנה זה יהיה 2.3652 שקלים.

בסופו של דבר יקח לך 100 שנים בערך להחזיר השקעה של 240 ש''ח על ספק - האם לדעתך זה משתלם ?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אמור לקחת כ9W פחות בין המצבים, בזמנו שחפרתי מבחינת לוחות היו לוחות שאיפשרו את 2 המצבים ואלה שלא, איפשרו רק את המצב הרגיל, כדי שלאנשים לא יתחילו בעיות, מה שנשאר זה הפרש בחשמל במצב שינה.

תחשבו אתם יצרני רוב האנשים בכלל לא מודעים לסיפור שלא לדבר שרוב הספקים בעולם ג'נרים יש להם כח שיתחילו לחזור אליהם לוחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...