נייד עם מסך מט - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד עם מסך מט

Nogak

Recommended Posts

שלום, מחפשת נייד קומפקטי עם מסך מט:

* מטרות המחשב? עבודה (אינטרנט ואופיס), הרבה פתוחים בבת אחת ומעבר בין תוכנות בו זמנית. מעט , מעט סרטים

* גודל המסך? עד 13 אינצ' ורצוי פחות.

* רזולוציית המסך? לא יודעת, אבל חשוב מאוד שיהיה מט!

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? לא

* האם נדרש זמן ארוך? כן עדיף זמן עבודה כמה שיותר ארוך - לפחות 8 שעות

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? USB3 יהיה נחמד

* Bluetooth? לא

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? לפחות 250G

* כונן אופטי? לא

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? היא צריכה להיות בילט אין

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? רגילה לאסוס אבל אפשר אחרים

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם - רצוי 4GB ראם. רצוי מחשב עמיד שישרוד טלטלות ונסיעות ועבודה בחוץ הרבה

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שגמיש. עד עכשיו קניתי מחשבים זולים שעונים לדרישות האלה - עד 1500 ש"ח. אבל יכולה לשלם יותר בשביל משהו טוב. אני אגב עכשיו באירופה אם במקרה יש דגם מתאים שלא קיים בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תקציב מאד נמוך, מה המקסימום שתוכלי להשקיע?

עצם זה שהמחשב צריך לכלול מע' הפעלה, מסך מט (המבחר לא גדול בתקציב הזה), זמן עבודה ארוך (מאד אופטימי, לא נראה שיש משהו שיתקרב למספר שרשמת), איכשהו בעל איכות בנייה טובה וגם בעל כח עיבוד סביר שיעמוד בדרישות עומס הטאבים וכו'...

זה מאד מגביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון, לא שמתי לב.

אם את מוכנה ללכת על מחשב ששוקל 1.8 קילו - יש את הדל 3340. בביקורת, עם סוללת 6 תאים, הוא עבד כ-12 שעות, בגרסאות הזולות יותר הוא מגיע עם סוללת 4 תאים ובטח יחזיק משהו כמו 8 שעות. החסרון - חורג מהתקציב. לשיקולך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני שמה עין על Dell Latitude 3340 שהמליצו לי עליו כאן. מעיון ב-ZAP יש כל מיני תת דגמים שלא ברור לי ההבדל ביניהם - יש המלצות?

מעוניינת ב-6 תאי בטריה. אני רואה שאייבורי מוכרים את זה בלי . עדיף לקנות עם?

ב-reviews ברשת הוא לא מקבל ציון של יותר מ-75-80. מה המגרעות שלו, מלבד עיצוב לא משהו (לא מזיז לי) ואיכות מסך לא משהו (גם לא משנה לי מאוד, כל עוד הוא מט)?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו הן 2 המגרעות העיקריות שלו.

חפשי פשוט את הדגם עם 6 סוללות בחנויות.

לגבי דגמים - חלק מגיעים עם מעבדיותר או פחות חזק, חלק עם וחלק עם קשיח רגיל.

מערכת הפעלה - נתון לשיקולך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף, כבר החלטתי לקנות אותו, ועכשיו דיברתי עם אייבורי והם אומרים שהוא עם מסך anti glare, ושאין דבר כזה מט ולא מט, הכל אותו דבר. לא נשמע לי נכון. אבל באמת הדגם שלהם נשמע כמו לא מט (מסך LED):

https://www.ivory.co.il/Dell_Vostro_3360_i5-3317U.html

ל-KSP יש גם רק דגמים של LED ואנטי גלייר.

חשוב לי מאוד שאוכל לעבוד בחוץ, אפילו בשמש. לא צריך לראות או משהו, אבל כן את המסך. זה היה מצויין במסכי מט קודמים שהיו לי. האם מט ואנטי גלייר זה בדיוק אותו דבר?? והאם יש אפשרות להשיג דגם עם מסך מט של המחשב הזה בארץ?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...