עזרה בהמלצה למצלמת DSLR למתחיל [יד2] - עמוד 3 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהמלצה למצלמת DSLR למתחיל [יד2]

d30DK

Recommended Posts

בנוסף ל Nikon AF-S Nikkor 35mm 1:1.8G DX שכבר הזכרתי, יש לי גם את Tokina AT-X Pro SD 12-24mm F4 (IF) DX.

הטוקינה היא של אחי, אבל הוא לא משתמש בה ולכן היא נמצאת אצלי כל הזמן.

אני לא מרבה להשתמש בה גם ורוב הזמן היא נשארת בבית. היא כבדה ותמונות שהיא מפיקה נייטרליות... אני אוהב יותר את הצבע והציור שניקור 35MM מוסיפה לתמונה, ולכן זו העדשה הראשית אצלי.

השימוש היחידי שאני כן מוצא לטקינה, זה צילום זויות רחבות (בצילום מכוניות מקרוב למשל, זה יוצא מדהים).

בכיף הייתי מוכר אותה וקונה איזה פיש איי נחמדה במקומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי הרבה בדיקות והתכתבויות עם הבחור של העדשות, תכננתי לקנות דרכו גם D7100 שרצה למכור עם אביזרים נלווים והעדשות,

אך ברגע האחרון התחרט וכרגע אין התקדמות.

אחרי שקראתי הרבה על הדגם הזה, שהוא יחסית גם חדש, מכיל פיצ'רים טובים והכל, די מבאס ללכת על דגם מ2006 או 2008.

זה היה הרבה מעבר לתקציב, אבל הכל היה בחבילה ממש טובה שהיתה מסדרת אותי כמו שצריך.

אז נכון לעכשיו אין שום התקדמות. אין ממש מוכרים של D7100, לפחות לא במחיר שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו גם אחת הסיבות שרציתי את ה-D7100.

ראיתי ביקורות שלה ביוטיוב, סרטונים שעשו עם המצלמה, לא רק של נוף אלא גם צילום פרזנטציה עם הסברה על מצלמה אחרת.

ורואים מעולה, ממש תענוג.

ואחרי כל זה לחזור אחורה לדגמים ישנים בלי איכותי (או בכלל), נשמע הזוי...

הבעיה שהטיול שלי מתקרב די מהר, באמצע יש חג סוכות. מה שלא נותן כל כך הרבה זמן להשיג מה שצריך.

במקרה הכי גרוע, אם אצטרך לקנות את המצלמה מחנות, שזה לפחות 3600 ש"ח ואקח את 2 העדשות שציינתי (50 מ"מ ו-18-20 VR2), מה עוד אני צריך?

אביזרים נוספים הכוונה...כדי להיות מוכן לצילום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...