nexus5 x LG LG2 וקניה מחו''ל - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

nexus5 x LG LG2 וקניה מחו''ל

dante123

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

roger- ידוע לך אם זה פותר בעיית tetheing?

וזה פשוט מחליף את הממשק לחלוטין? איך זה משנה?

גם האם אני מעדכן איתו את הגרסה לקיטקט? אני כרגע רץ על 4.2.2 אז אני אשמח לרום\רוט שמתקן לי את הבעיות האלה ועל הדרך מעדכן גרסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה פותר הכל. זה רום יותר טוב מהמקורי שמגיע עם D802.

כל 4 הרומים במדריך מבוססים על האחד הקיטקטים האחרונים של כל מודל שמופיע שם.

CloudyG3 משנה את הממשק לממשק של ה G3. שהוא כמו של G2 משופר בעיצוב יותר אלגנטי. לחילופין, אתה יכול להתקין רום של אותו מפתח שמבוסס על אחד הרומים האחרונים המקורים של ה D802 + שיפורים. קוראים לו cloudyStock. ויש עוד 2 אופציות שמאוד דומות למקורי.

ניסיתי את כולם כמעט - CloudyG3 הכי מוצלח.

כל 4 הרומים במדריך מבוססים על קיטקט האחרון של כל מודל שמופיע שם. (או בין האחרונים) יציבים, מהירים, וללא תקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתי לפורום להתייעץ לפני קניית G2 ואז גיליתי את הת'רד המועיל הזה. אילו לנקסוס היתה סוללה כמו ל-G2, הייתי קונה אנדרויד נקי. חבל שאי אפשר לשלוף את הסוללה בקלות, אני בונה על זה שהיא תחזיק יפה לפחות 3 שנים.

יש לי תלושי שי באמזון, לכן אני מתכוון לקנות מהקישור הבא:

http://www.amazon.com/LG-G2-4G-LTE-Smartphone/dp/B00GTVXKCO/ref=sr_1_1?s=wireless&ie=UTF8&qid=1420039908&sr=1-1&keywords=d802+32gb+unlocked

• האם תוכלו לאשר לי שלדגם הזה יש תאימות מרבית עם הרשתות בישראל?
  • המשלוח מאמזון לארץ יהיה דרך מסטופ, ואני צופה ששווי החבילה כולל משלוח יהיה פחות מ-400$. האם אפשר להעריך מראש כמה מסים ייגבו ממני בארץ על חבילה כזו?
  • כרגע יש לי S2 עם שכבר לא מחזיקה מעמד, התקנתי עליו רום קיטקט של CyanogenMod והתגובתיות של הטלפון גרועה מכפי שאני זוכר מהסטוק רום. אני מבין מהאמור בת'רד שמומלץ לי להתקין רום קיטקט במקום ה-4.4.2 הרשמי של LG?

עדכון: התגובות בעמוד הנ"ל הן שהטלפון הוא בכלל D801 ושהמוכר לא אמין. שווה את הסיכון? לבקש מהמוכר הוכחה מראש שזה D802?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, ראיתי המון ישראלים שמתלוננים על הספקת דגם לא נכון בהזמנה דרך .

בכל מקרה, ממש לא משתלם. הרבה יותר יקר מישראל. המיסים הם 35.7%, מה שמביא את המחיר ל 2000 שח לא כולל משלוח.

נצל את התלוש על משהו אחר שעולה זול יותר שם מישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, אין סיבה מספיק טובה להעדיף את הנקסוס על הG2. הסוללה שלו מספיקה בערך לחצי מהזמן, המצלמה שלו נחותה משמעותית והמסך קטן יותר ופחות מוצלח. הוא מראש מעין גרסה זולה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרה-

ניסיתי לעדכן את הגרסה של הTWRP ל2.7.1, אבל כתוב לי failed באדום ולמעלה הגרסה עדיין 2.6.3.3

הודעת השגיאה היא כזאת:

assert failed: run program (temp\loki) ...

error executing updater binary in zip sdcard

error flashing zip sdcard\twrp\openrecovery

updating partitition details

עשיתי הכל לפי המדריך והלך בסדר, וידאתי עם האפליקציה שהמכשיר ברוט,

אבל הוא מסרב לעדכן לכל גרסה שאני מנסה.

מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדכן מהTWRP

שם התיקיה הוא TWRP והורדתי גם את גרסת 2.7.1 וגם 2.8.3 לD800.

קראתי קצת וכתוב לעשות UNCHECK לSDCARD?

אני מפעיל את הקובץ מהZIP

הMD5 אמור להיות עם הZIP או לא? לא בדיוק הבנתי מה הקטע שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...