למה מחשבים חדשים עדיין באים עם כונני דיסקים? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה מחשבים חדשים עדיין באים עם כונני דיסקים?

nirnir93

Recommended Posts

יש הרבה רכיבים שאפשר לקנות ואפשר גם לא..

אני למשל יכול להציע לך את הרכיב השימושי הזה::P

http://ksp.co.il/?select=.37..971.&list=1&sort=3&glist=0&uin=8572&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

http://embeddedsw.net/EMUFDD_Floppy_Hardware_Emulator_Home.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מלא לפטופים כבר נמכרים בלי זה. מה שנמכר עם זה מכישירים עבים ומיושנים בגודל 15.6

מחשב דסקטופ מי קונה בכלל? (חוץ מגיימרים שמרכיבים לעצמם)

כנראה שהחנויות בארץ דוחפות כונן דיסקים עדיין כי הוא עולה 100 שקל וגורם לאנשים המיושנים שקונים דסקטופ ולא לפטופ להרגיש טוב שהם יוכלו להכניס את הדיסק של ווינדוס במקום להתקין מDOK.

מה זה מי קונה?

אני לא גיימר ואני גם מרכיב לעצמי דסקטופ. הוא הרבה יותר נוח לעבודה - מקלדת גדולה, מסך גדול, עכבר נורמלי. למה להתעלל בעצמך עם מחשב נייד אם אתה לא זקוק לניידות?

אבל לשאלה המקורית - אין לי כונן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך המקלדת והמסך הגדולים קשורים לזה שזה דסקטופ או לפטופ?

אני עם לפטופ ועם הציוד הקפי הגדול, פשוט כשאני רוצה לקחת את המחשב איתי יש לי את האפשרות.

בהתחשב בזה שבימינו מחשב מחזיק יותר שנים (לא השתנה כלום לפחות 4 שנים... הלפטופ i3 בן 3 שלי מרגיש לי כמו חדש), זה שלפטופ היום עולה ממש זול, לא רואה סיבה להתקע עם קופסא ענקית בבית, שאי אפשר לקחת איתך לעבודה\פגישה\טיסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא השתמשתי בזה במשך הרבה זמן,

אבל מאז שיש לי אני כן.

הכנת גיבויים לאחי הגדול שתמיד שוכח לקנות DOK, סרטון יום הולדת לאמא שלי שעדיין משתמשת בDVD לפני שנולדתי.

יש לזה המון שימושים.. זה לא כמו קלטות שאתה יכול להגיד בוודאות שיצאו משימוש, דיסקים הם עדיין בשימוש גדול בהרבה מערכות בעולם.

עוד כמה שנים כנראה נסתכל על זה כמו דיסקט, אבל לבנתיים.. תמיד טוב להחזיק כונן איפשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור או שאתה קצת חי בסרט או שאתה לא ממש מבין....לא כולם צריכים ניידות.ומי שלא צריך ניידות למה צריך לשלם יותר על חומרה יותר חלשה?זה יפה שמחשבים ניידים נהיו זולים בשנים האחרונות אבל גם המחשבים הנייחים!מחשב נייד ברוב גדול מהמקרים לא מכיל חומרה בתצורה רגילה אלא רכיבים "חסכוניים בחשמל" בעלי כח מופחת.אתה רואה את זה גם במעבדים, גם בזכרונות, גם בהארד דיסקים...וגם מי שכן צריך ניידות ומוכן לשלם יותר כסף על , מקריב מהביצועים של המחשב שלו.אז נכון, יש ממש חזקים שמגיעים לרמות של נייחים אבל המחיר שלהם הרבה יותר גבוה ממה שהיה עולה לך מחשב נייח עם אותו כח עיבוד.שלא תבין אותי לא נכון, אני שנים כבר לא משתמש בדיסקים לצרכייך האישיים.היום יש לי לפטופ בלי כונן אבל גם שהיה לי דסקטופ לא היה לי כונן.הולכים קדימה זה נכון, אבל המדיות האופטיות עדיין לא נכחדו. עוד כמה שנים אולי כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הדיון ההזוי הזה ?

מי שלא רוצה לקנות כונן שלא יקנה.

למה צריך ולמה זה טוב .......

מה גם שניתן הסבר, שאגב ממצא למדי,

וגם יש רושם שפותח הדיון מנסה להיות COOL ומגניב

איפה שלא צריך.

שיט, עלית עלי...

אין שום קשר לזה שאני מחפש עכשיו לפטופ חדש וזה מצמצם לרבע את המגוון, כי בלפטופ הנוכחי שלי זה מציק שזה נפתח כל 5 דקות ומתעקם לזוויות שפלסטיק לא אמור להתעקם אליהן.

גם סקרנות זה לילדים..... תן למבוגרים לחיות בשקט מה אתה שואל שאלות...

וגם יש רושם שאתה מנסה להיות FAR OUT וגרובי

איפה שלא צריך.

לאנשים הרציניים שאשכרה נכנסו לדיון כדי להדיין:

תודה, עזרתם לי! אני אחליף את זה בSSD אומשו, לא ידעתי שזה אופציה בכלל P=

אבל הדיון מעניין אותי... תמשיכו...

כי אני באמת חושב שהמדיה מתה כבר, ומבחינתי להשתמש בדיסק זה כמו להשתמש בקסטה - בשביל מה?

בתוך הבית יש פנימית ומחוץ לבית יש דברים שמתחברים לUSB3 ולא צריך לחכות שעה עד שיעבירו סרט למחשב...

זה גם תכלס חוסך בכסף - כי אריזה של 100 דיסקים עולה הרבה יותר מדיסק און קי או כ.זיכרון של ג'יגה - שאפשר להשתמש בהם שוב ושוב ושוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנשים הרציניים שאשכרה נכנסו לדיון כדי להדיין:

אבל הדיון מעניין אותי... תמשיכו...

כי אני באמת חושב שהמדיה מתה כבר, ומבחינתי להשתמש בדיסק זה כמו להשתמש בקסטה - בשביל מה?

בתוך הבית יש פנימית ומחוץ לבית יש דברים שמתחברים לUSB3 ולא צריך לחכות שעה עד שיעבירו סרט למחשב...

זה גם תכלס חוסך בכסף - כי אריזה של 100 דיסקים עולה הרבה יותר מדיסק און קי או כ.זיכרון של ג'יגה - שאפשר להשתמש בהם שוב ושוב ושוב....

מבחינת עלות לנפח הדיסקים יותר זולים.

מחיר של פחות משקל ל4.5 ג'יגה (יש כאלה שכמעט מגיעים לחצי שקל לדיסק דיוידי).

DOK של 8GB עולה בסביבות ה 20 שקלים. זה פי 10.

זה שהDOK הוא רב שימושי זה משהו אחר.

ולמה מגש הדיסק שלך נפתח כל 5 דקות? זה לא תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר לזה שאני מחפש עכשיו לפטופ חדש וזה מצמצם לרבע את המגוון, כי בלפטופ הנוכחי שלי זה מציק שזה נפתח כל 5 דקות ומתעקם לזוויות שפלסטיק לא אמור להתעקם אליהן.
לא יודע באיזה מחשב אתה משתמש ואיך אתה משתמש בו שהמגש נפתח כל 5 דקות, אבל לא הייתה לי בעיה כזו באף אחד מהניידים שלי, שהיו עם כונן.
יש גם מחשבים שבהם אפשר להחליף את הכונן בכיסוי ריק, ואז גם חוסכים במשקל.

זה אומר שלשימושים שלך המדיה הזו מיותרת. לשימושים אחרים שצוינו בדיון הזה היא עדיין יכולה להיות משמעותית.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא ננתח את המשמעות הנלוות לאייקונים(עם טבלאות כמובן).

[TABLE=width: 500]

[TR]

[TD]gnome_document_save.png[/TD]

[TD]בתוך ההרדיסק.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]images?q=tbn:ANd9GcSNFDAFjlrhEMeyzF33yQ6YPj6q2F1qACiMs89mbLMMj55EkJmz[/TD]

[TD]דפי טקסט לתוך קופסת קרטון.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Apps-File-Save-icon.png[/TD]

[TD]למטה בתוך עיגול בתוך ריבוע עם חור בפינה לאיגוד בצרור.

(WTF)

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]images?q=tbn:ANd9GcS5d04ZaHvWIxsfsh6alSN06SWBIQVkljWYCuGru2TnI_VE-9fnQQ[/TD]

[TD]דפים צבעוניים רקים לתוך תיקיה עם ריץ'רץ'(ZIPPER).[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]file-save-as-icon.png[/TD]

[TD]לכתוב עם עיפרון על מכסה המתכת של דיסקט מעוך.

(WTF)[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Save%20As%20File%20Icon.gif

[/TD]

[TD]דיסקט עם חץ ימינה.

(מה זה ימינה?)[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

כן, בהחלט יש עבודה רבה לפנינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור או שאתה קצת חי בסרט או שאתה לא ממש מבין....לא כולם צריכים ניידות.ומי שלא צריך ניידות למה צריך לשלם יותר על חומרה יותר חלשה?זה יפה שמחשבים ניידים נהיו זולים בשנים האחרונות אבל גם המחשבים הנייחים!מחשב נייד ברוב גדול מהמקרים לא מכיל חומרה בתצורה רגילה אלא רכיבים "חסכוניים בחשמל" בעלי כח מופחת.

קודם כל, מחשב נייד עם I3 לדוגמה עולה אותו דבר כמו נייח עם I3, או אפילו מעט זול יותר. ובהתחשב שהוא מגיע גם עם מסך מובנה, (ומקלדת ועכבר מובנים) אז בכלל הנייד הרבה יותר זול. כן, כמובן שבשביל חוויה שולחנית רגילה בבית, יש לקנות גם מסך ומקלדת ועכבר חיצוניים, אז לצורך העניין זה אותו מחיר.

כן, התדר של המעבד יהיה נמוך יותר. אבל ל 90% מהמשתמשים זה לחלוטין חסר משמעות, ואותם משתמשים כלל לא ירגישו בהבדל.

אתה אומר "חסכוניים בחשמל" כאילו זו מילת גנאי. כיום הפלטפורמות השולחניות המבזבזות חשמל סתם ללא שום צורך הם המיותרות עבור מרבית המשתמשים. חשבון חשמל למחשב שולחני פשוט יכול בקלות להגיע למאות שח בשנה יותר משולחני בעל חומרה דומה, מה שהופך את הנייח עוד יותר יקר יחסית לנייד.

בשביל השימושים שלי למשל, מעבד דו ליבתי מודרני בעל תדר של 2GHZ יספיק מעל ומעבר. מעבדי M החדשים המהירים והאולטר חסכוניים (4.5W) מתאימים יופי למדיה סנטר סלוני שעובד 24/7 בלי שיורגש כלל בחשבון. רק חבל שלא מייצרים כאלו במארזים קטנים כדוגמת האינטל אך במחירים זולים. אין שום סיבה ש יעלה יותר ממחשב בעל חומרה דומה, אלא הוא אמור לעלות הרבה פחות בהתחשב שאין בו מסך מקלדת וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...