למה מחשבים חדשים עדיין באים עם כונני דיסקים? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה מחשבים חדשים עדיין באים עם כונני דיסקים?

nirnir93

Recommended Posts

כל הסימנים האלה מחורבנים. דיסקט עדיף.

מסכים אבל זה כי אנחנו יודעים את המשמעות של האייקון.

תחשוב בנאדם שלא יודע, הקישור בין חפץ שהוא לא מכיר (דיסקט) לבין שמירה הוא לא כזה מובנה.

בוא ננתח את המשמעות הנלוות לאייקונים(עם טבלאות כמובן).

[TABLE=width: 500]

[TR]

[TD]gnome_document_save.png[/TD]

[TD]בתוך ההרדיסק.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]images?q=tbn:ANd9GcSNFDAFjlrhEMeyzF33yQ6YPj6q2F1qACiMs89mbLMMj55EkJmz[/TD]

[TD]דפי טקסט לתוך קופסת קרטון.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Apps-File-Save-icon.png[/TD]

[TD]למטה בתוך עיגול בתוך ריבוע עם חור בפינה לאיגוד בצרור.

(WTF)[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]images?q=tbn:ANd9GcS5d04ZaHvWIxsfsh6alSN06SWBIQVkljWYCuGru2TnI_VE-9fnQQ[/TD]

[TD]דפים צבעוניים רקים לתוך תיקיה עם ריץ'רץ'(ZIPPER).[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]file-save-as-icon.png[/TD]

[TD]לכתוב עם עיפרון על מכסה המתכת של דיסקט מעוך.

(WTF)[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Save%20As%20File%20Icon.gif[/TD]

[TD]דיסקט עם חץ ימינה.

(מה זה ימינה?)[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

כן, בהחלט יש עבודה רבה לפנינו.

חחחחח

קודם כל, עם I3 לדוגמה עולה אותו דבר כמו נייח עם I3, או אפילו מעט זול יותר. ובהתחשב שהוא מגיע גם עם מסך מובנה, (ומקלדת ועכבר מובנים) אז בכלל הנייד הרבה יותר זול. כן, כמובן שבשביל חוויה שולחנית רגילה בבית, יש לקנות גם מסך ומקלדת ועכבר חיצוניים, אז לצורך העניין זה אותו מחיר.

כן, התדר של המעבד יהיה נמוך יותר. אבל ל 90% מהמשתמשים זה לחלוטין חסר משמעות, ואותם משתמשים כלל לא ירגישו בהבדל.

אתה אומר "חסכוניים בחשמל" כאילו זו מילת גנאי. כיום הפלטפורמות השולחניות המבזבזות חשמל סתם ללא שום צורך הם המיותרות עבור מרבית המשתמשים. חשבון חשמל למחשב שולחני פשוט יכול בקלות להגיע למאות שח בשנה יותר משולחני בעל חומרה דומה, מה שהופך את הנייח עוד יותר יקר יחסית לנייד.

בשביל השימושים שלי למשל, מעבד דו ליבתי מודרני בעל תדר של 2GHZ יספיק מעל ומעבר. מעבדי M החדשים המהירים והאולטר חסכוניים (4.5W) מתאימים יופי למדיה סנטר סלוני שעובד 24/7 בלי שיורגש כלל בחשבון. רק חבל שלא מייצרים כאלו במארזים קטנים כדוגמת האינטל אך במחירים זולים. אין שום סיבה ש יעלה יותר ממחשב בעל חומרה דומה, אלא הוא אמור לעלות הרבה פחות בהתחשב שאין בו מסך מקלדת וכו'.

עזוב נו, סתם אתה מתווכח אחי.

בו נמשיך להמליץ למשתמשים ביתיים רגילים (כמו שאתה מתאר) על מעבדי עם סטיק אחד של 1GB (לא 2!! כדי לחסוך בחשמל) כי תכלס מי צריך יותר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
נו באמת... כתבתי למעלה שהתדר נמוך יותר.

המשתמש הממוצע שכל מה שעושה במחשב זה גלישה, סרטים, אופיס לא יחוש בשום הבדל.

סטיתם בכלל מהנושא.. מנושא על למה צריך כונן דיסקים הפכתם את זה למלחמה על ניידות?

כל אחד קונה מה שנוח לו, בין אם זה נייד או מחשב שולחני או UltraTower עם עשרים מאוררים שנראה כמו מגדלור.

בכל מקרה אני חושבת שהנושא יכול להיות נתון בוויכוח בין משתמש למשתמש, חלק מהאנשים עדיין צריכים דיסקים ולכן כונן דיסקים וחלק לא צריכים כלום ואוהבים להשתמש בענן.

על המלחמה בין מחשב נייד למחשב נייח אתה יכול לפתוח דיון שלם שהרבה יצטרפו אלייך.

אני אישית לא מגבילה את עצמי, עם Core i7 בראשי,

וCore i7 ב- שלי, אני מגוונת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...