בניה חדשה Project FreezAir ( הפרוייקט הסתיים , תמונות בעמודים 5 ו-6 ) - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניה חדשה Project FreezAir ( הפרוייקט הסתיים , תמונות בעמודים 5 ו-6 )

Works4me

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אצלי לא נעצר כלום ומEK תמיד מגיע מהר , הבעיה עם הדואר שלפחות באיזור בו אני גר אני מקבל את הפתקים כאשר החבילה שוכבת כבר מספר ימים בסניף , אז פשוט למדתי לעקוב באתר ולא לחכות לפתקים שלהם בכלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

טוב , עדכון קטן ( בעצם גדול )

לאחר התלבטות נוספת ועם כמה שאני אוהב את הRV04 , החלטתי שהוא גדול מדי עבורי .

המארז הוחלף לCorsair Carbide Air 540 עם מספר שינויים :

הייתי כל כך מרוצה מזרימת האוויר בRV04 וחשבתי שאם שלושה מאווררים של 120 מ"מ נכנסים בקדמת ה540 , אז למה שלא יכנסו זוג 180 מ"מ ?

נחשו מה ? זה נכנס :D

כמו כן , לא רציתי לוותר על אופציית השימוש בכל סוג אחר של מאוורר בעתיד אז במקום לקדוח חורים חדשים או להשחית את הקיימים ביצעתי קדיחת חורים במסגרת המאוורר עצמו בכדי שיתאים לחורים הקיימים ב540 .

אז הנה לכם הAIR 540 עם שני מאווררי AP181 שהותקנו עם "ברגי גומי" בכדי למנוע וויברציות ( וזה עובד יפה ושקט )

בשבועות הקרובים הכל יותקן תחת קירור מים עם הרדיאטור 360 ( 180X2 ) כרגע בלי כרטיסי המסך כי אין בלוקים לכרטיסים האלו עדיין , למי שיזהה בתמונות אכן אלו זוג GTX980 GAMING OC ( כל כרטיסי ה290 נמכרו בלי שממש תכננתי )

Corsair Air 540 עם הרבה יותר Air כרגע:xyxthumbs:

עדכונים בהמשך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן תאווה לעיניים :t2819:

איך האשורה? (אני גם עם אחד כזה) אני מופתע ממנו לטובה גם תחת 400RPM היכולות שלו מרשימות.

גם אותי הוא מרשים לטובה , קניתי אותו כי לא היה לי מתאים ל2011-3 אבל הוא פשוט מעולה ולא שומעים אותו בכלל ( ולא בגלל הAP181 גם הם על 700RPM חרישיים לגמרי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה העניין עם סיבוב התמונות בפורום ? במחשב הכל מצויין , כשהעלתי לOVERCLOCK.NET גם הכל בסדר ופה התמונות על הצד ( ולא משנה אם אני מנסה לסדר אותם בPC לצד השני )

דרך אגב , אני כרגע מקום 20 בFIRE STRIKE HALL OF FAME עם שני כרטיסים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אותי הוא מרשים לטובה , קניתי אותו כי לא היה לי קירור מתאים ל2011-3 אבל הוא פשוט מעולה ופשוט לא שומעים כלום ( ולא בגלל הAP181 גם הם על 700RPM חרישיים לגמרי )

אגב אני עם אותו מארז וחושב אולי להכין איזה מחיצה שתסתיר את הקשיחים ברצפה ותיתן מראה נקי יותר ואולי גם מחיצה על ה mb tray (כרגע זה בגדר אולי..) בכל מקרה אם מעניין אותך יש תרד באורך של איזה 900 עמודים של אנשים עם המארז הזה ומה הם עשו איתו, יש שם רעיונות מגניבים ראיתי אנשים שעיגנו קשיחי 3.5" מעל כלוב ה SSD בתא של הספק בכמה צורות יצירתיות שלא דורשות הרבה כאב ראש בקיצור שווה עיון.

http://www.overclock.net/t/1404897/official-corsair-carbide-air-540-240-owners-club-gallery

הוא מכיל מאוורר מהליין החדש של Scythe. אני אומר לכם, יש להם עתיד וורוד, מאווררים פשוט יוצאי דופן. ממליץ לכל אחד.

אני זוכר שלפני כמה חודשים זרקת את זה באיזה שרשור..

האמת שלא ציפיתי ממנו ליותר מדי ותכננתי להחליף אותו כבר מראש אבל אחרי שראיתי את הביצועים החלטתי להישאר הוא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אני עם אותו מארז וחושב אולי להכין איזה מחיצה שתסתיר את הקשיחים ברצפה ותיתן מראה נקי יותר ואולי גם מחיצה על ה mb tray (כרגע זה בגדר אולי..) בכל מקרה אם מעניין אותך יש תרד באורך של איזה 900 עמודים של אנשים עם המארז הזה ומה הם עשו איתו, יש שם רעיונות מגניבים ראיתי אנשים שעיגנו קשיחי 3.5" מעל כלוב ה SSD בתא של הספק בכמה צורות יצירתיות שלא דורשות הרבה כאב ראש בקיצור שווה עיון.

http://www.overclock.net/t/1404897/official-corsair-carbide-air-540-240-owners-club-gallery

ראיתי , תודה , אני גם שם , בכל הנוגע למחיצה , רק שים לב שאתה לא "חונק" את הדיסקים בתחתית , אני כנראה הולך לחתוך את זוג הכלובים הללו וחשבתי אולי לשים רצפת מראה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאוותר על דיסקים בתא הזה וכנראה אמקם אותם בתא של הספק אבל עוד מוקדם לדבר...

אתה אוהב להשקיע.. אם יש לך את הכוחות לך על זה. אני קצת יותר עצלן.

בכל מקרה תתחדש:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה העניין עם סיבוב התמונות בפורום ? במחשב הכל מצויין , כשהעלתי לOVERCLOCK.NET גם הכל בסדר ופה התמונות על הצד ( ולא משנה אם אני מנסה לסדר אותם בPC לצד השני )

דרך אגב , אני כרגע מקום 20 בFIRE STRIKE HALL OF FAME עם שני כרטיסים :xyxthumbs:

מעניין, התוצאה שלי גבוהה יותר ב-Graphics וב-Physics, אבל נמוכה ב-2000 בערך ב-Combined.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התייעצות :

למה לי לחכות לבלוק ? ( שכנראה יהיה מאוד יקר עקב גודל הכרטיס ) כאשר מורידים את הקירור המקורי נשארים עם פסיבי לVRM ולזכרון ( כפי שבתמונה ) ואז אפשר פשוט להתקין את הVGA Supremacy , שהוא קל להתקנה ויתאים גם לכל כרטיס כנראה בעתיד במקום בלוק ייעודי לMSI GTX980 GAMING .

בדיוק מאחורי הVRM HEATSINK יש לי מאוורר AP181 ש"זורק" כמות אוויר קר מטורפת ישר למקום הכי חם בכרטיס , אז חוץ מקירור אקטיבי לVRM , מה עוד אני מפסיד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי ניסיון עם בלוק אוניברסלי אבל ממה שהבנתי אתה לא מפסיד יותר מדי והיתרונות ידועים.

מה שכן לזכרונות ולמייצבי המתח הייתי הולך היטסינקים גבוהים יותר ש "יתפסו" את האוויר שזורם מהחזית בצורה טובה יותר.

taotao משתמש בפתרון הזה אז בטח הוא יוכל להיות ספציפי יותר.

http://hwzone.co.il/community/threads/540298-%D7%90%D7%96-%D7%94%D7%A9%D7%AA%D7%9B%D7%A0%D7%A2%D7%AA%D7%99-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%A7%D7%98-%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%99%D7%9D-CORSAIR-900D/page4#.VE33yvmsWvs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...