בניה חדשה Project FreezAir ( הפרוייקט הסתיים , תמונות בעמודים 5 ו-6 ) - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניה חדשה Project FreezAir ( הפרוייקט הסתיים , תמונות בעמודים 5 ו-6 )

Works4me

Recommended Posts

אתה לא מפספס כלום, בעבר הרחוק אני תמיד העדפתי בלוק מלא, אבל עם השנים, ואחרי שכל פעם שאתה משדרג כרטיס מסך, הנושא מסתבך. בלוק אוניברסלי פותר את זה.

מה אתה צריך לבדוק ? מייצי מתח וזיכרון צריכים , בכרטיסים מסוימים מייצבי מתח וזיכרון נמצאים גם בחלק העליון של הכרטיס, אבל לא במקרה שלך.

לגבי הבלוק, שים לב שהקירור של הכרטיס די עוטף את האזור של המעבד, לא רואים בדיוק כמה ומבט על, אז יש מצב שתזדקק לקצר/לשייף וכו, מה שכן אם אתה רוצה לבדוק התאמה, אתה מוזמן יש לי בלוק ספייר בצד :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומה טמפרטורת הVRM והזכרונות אצלך ?

תודה על ההצעה אבל נראה לי שהבלוק שמתאים לכרטיס שלי מעט שונה משלך לכן הבלוק הספייר שלך לא כל כך יעזור לי , לך יש SUPREME HF אם אני לא טועה , ואצלי הם לא מתאימים בגלל גובה הכרטיס , רק ה SUPREMACY וזה בסדר כי זה בלוק מרובע סולידי ויפה לדעתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יגיע עד קצה הPCB ? בגלל הקירור ? בכל מקרה אכן את הגרסה הזו לא מייצרים ויש לך את הSUPREMACY הרגיל, רק תתכנן את המחברים כמו שצריך ובהתאם לקירור שסובב את התושבת (זווית וכו), שכן נראה שהצלעות הקיימות מגיעות עד לפתח של המחברים בהSUPREMACY (לא יודע מה הגובה של זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל לא ברור לי מה זה גובה הPCB. הPCB הוא אותו גובה מלבד הליבה עצמה שמגיעה עם מסגרת (ויש לך מתאימים לזה), ואני קניתי את גירסת הגשר עוד לפני שהיה לי CF, פשוט זה "מביא" את החיבורים לקצה של הכרטיס מסך, מה שלא מגביל אותך מבחינת כניסה/יציאיה, ועם מחברי זווית אפשר למקום אותו איפה שתרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתכוון לרוחב הכרטיס, הוא רחב יותר מכרטיסי רפרנס (יוצא "החוצה" מרוחב של PCI סלוט).

Bingo :xyxthumbs: , יכול להיות שבראש זה היה לי ברור ובכתיבה יצא לי "גובה הכרטיס" , כנראה ככה זה יותר ברור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זה מובן, דווקא במקרה הזה אני חושב שהוא כן יועיל שכן הPCB הוא בערך 140מ"מ ("רגיל" זה באזור ה112-120מ"מ), בכל מקרה זה לא ממש משנה כי הוא לא נמכר כבר (אלה אם אתה ממש רוצה את הספייר שלי:cheesy:).

בכל מקרה בלוק אוניברסלי יהיה בחירה טובה, מה שכן תמדוד טוב את הדברים ותתכנן את המחברים, שלא יהיו לך הפתעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , ע"פ מדידות הכל מתאים , הוזמן בלוק אחד עם קיט גופי שחורים לזכרון ישירות מEK ( ננסה קודם ואז נקנה את הבלוק הנוסף ) , שלחתי להם בקשה אם ניתן לזרז את ההזמנה ( הכל במלאי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קדיחה קלה בקדמת המארז לחורים במרווח של הרדיאטור והמאווררים , הכל מתאים בול וטכנית שטח הרדיאטורים גדול מרדיאטור 480+240 :xyxthumbs:, מחכה לבלוק של כרטיס המסך ואז נתחיל את החגיגה ( כנראה צנרת אקרילית )

משאבה ? לא יודע עדיין , יש לי גם DDC גם D5 וגם DCP עם מיכל של EK , זה לופ יחסית קטן ככה שלא צריך משאבה חזקה יותר מדי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...