האייפון 6 במבחן ביצועים - מפתיע לטובה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האייפון 6 במבחן ביצועים - מפתיע לטובה

taltarablus

Recommended Posts

האייפון 6 עושה סבב אצל כתבי הטכנולוגיה בעולם - פורסמו מבחני הביצועים והוא מפתיע לטובה

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%94%d7%90%d7%99%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9f-6-%d7%91%d7%9e%d7%91%d7%97%d7%9f-%d7%91%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%a2%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%a4%d7%aa%d7%99%d7%a2-%d7%9c%d7%98%d7%95%d7%91%d7%94/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^להגיד דבר כזה הוא כמו להגיד "ידוע שווניל זה הטעם הכי טוב". מי אני, או אתה, או כל אחד אחר שיקבע לכולם מה הכי טוב?

זה הדבר הכי מקומם בקהילת ה"מסורים" או ה"פאנבויס" או דעא"ש או כל דבר אחר שגורם לאנשים לעשות סוויצ' במח וללכת כעדר כבשים אחרי תאגיד או קבוצה תעבת בצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל להשוות את זה לדעא"ש זה עצוב..

דבר שני החוויה משתמש באייפון יותר טובה, אני לא פאנבוי או משהו כזה וממש לא אכפת לי אם רשום לי אפל או מאחורי המכשיר

האייפון פשוט עושה הכל יותר טוב נוח וחלק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל להשוות את זה לדעא"ש זה עצוב..

דבר שני החוויה משתמש באייפון יותר טובה, אני לא פאנבוי או משהו כזה וממש לא אכפת לי אם רשום לי אפל או מאחורי המכשיר

האייפון פשוט עושה הכל יותר טוב נוח וחלק..

לדעתי חווית השימוש באייפון לא נוח ולא חלק. אני רוצה להעביר למכשיר - אני צריך אייטיונס. אני רוצה לשנות את הממשק של המכשיר - אי אפשר. לא נוח לי שכל האייקונים מעמיסים כמות של מסכי בית שנראים אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ew89 אתה חייב להבין שכל אחד והדעה שלו, אם אני מעדיף אגס על תפוח, האם כולם ככה? ממש לא, זה מה שהופך את כולנו למיוחדים.

אני חושב שמכשירי הם בושה לטכנולוגיה, כל המכשירים נראים אותו דבר, מסורבלת מאוד לאנשים, אני מכיר לא מעט אנשים שהiTunes בעייתי בשבליהם או עושה להם בעיות ולכן משתמשים באפליקציה iTube ושומעים שירים מYouTube :kopfpatsch:

הדבר היחיד שאני חושב שהוא יתרון לiOS זה הApp Store המעולה שלהם, בAndroid אף פעם לא ראיתי שינוי של בעמוד הראשי או בטופ, זה מובן לי שFacebook וWhatsapp זה הכי פופלרי אבל אני רוצה לחפש דברים מעניינים ולא דברים חרושים שאני רואה אותם כבר 3 שנים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון ששום דבר לא מושלם.

שיהיה

ew89 אתה חייב להבין שכל אחד והדעה שלו, אם אני מעדיף אגס על תפוח, האם כולם ככה? ממש לא, זה מה שהופך את כולנו למיוחדים.

אני חושב שמכשירי הם בושה לטכנולוגיה, כל המכשירים נראים אותו דבר, מסורבלת מאוד לאנשים, אני מכיר לא מעט אנשים שהiTunes בעייתי בשבליהם או עושה להם בעיות ולכן משתמשים באפליקציה iTube ושומעים שירים מYouTube :kopfpatsch:

הדבר היחיד שאני חושב שהוא יתרון לiOS זה הApp Store המעולה שלהם, בAndroid אף פעם לא ראיתי שינוי של בעמוד הראשי או בטופ, זה מובן לי שFacebook וWhatsapp זה הכי פופלרי אבל אני רוצה לחפש דברים מעניינים ולא דברים חרושים שאני רואה אותם כבר 3 שנים שם.

לא אמרתי שלכולם אותה דעה.

לפי דעתי האייפון הוא המכשיר שנראה הכי טוב בשוק כרגע

המכשירים ממש לא מסורבלים, אולי רק כמו שאמרת בקטע של האייטונס אבל גם לזה אפשר להתרגל וגם בגלל זה נאמר שלא הכל מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הוא כך: אם אתה לא צורך הרבה אפשרויות, בשימוש היום יומי, האייפון הוא המכשיר הכי אינטואיטיבי בשוק ואין מחלוקת בזה. ככה שלטעון אבל אייטונס (שאגב אתה מוזמן להוריד שירים באופן חוקי) אבל לשנות ממשקים לא תופס כאן.

אם אתה רוצה אפשרויות עניינים אין באמת סיבה להיות האייפון. כל אחד הצרכים והעדיפויות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הוא כך: אם אתה לא צורך הרבה אפשרויות, בשימוש היום יומי, האייפון הוא המכשיר הכי אינטואיטיבי בשוק ואין מחלוקת בזה. ככה שלטעון אבל אייטונס (שאגב אתה מוזמן להוריד שירים באופן חוקי) אבל לשנות ממשקים לא תופס כאן.

זה הטיעון הכי מפגר ששמעתי. האייטיונס (זו סתם דוגמה) הופך את המכשיר ללא אינטואיטיבי. אם אתה לא צורך הרבה אפשרויות, אתה לא צריך ב-3000 ש"ח מינימום.

הורדת שירים באופן חוקי או לא זה בכלל לא קשור. יש לי ספרייה דיגיטלית ענקית שלקח המון זמן לעשות ריפ לכ"כ הרבה דיסקים.

לשנות ממשקים לא תופס? הרי זו פעולה פשוטה יותר מהוספת איש קשר.

אולי תקרא גם למטען ייחודי, יקר ומעצבן אינטואיטיבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת גיל, אם אתה עושה ריפים לדיסקים, אייטיונס דווקא מאוד נוחה...

וגם למוזיקה "לא מדיסק ולא מחנות" *אהמ* אם "משיגים" ממקור טוב, עם שם האומן והאלבום מסודר, אייטיונס יקבל את השירים בשמחה.

עכשיו עשיתי ריפ ישר לאייפון של Greatest Hits I של קווין :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...