Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים

djelectric

Recommended Posts

עכשיו הלכתי לאמזון עשיתי חיפוש על ה 980 של גיגבייט

הוספתי אותו לסל + שילוח לארץ עד הבית יצא 674 דולר = 2450 שקלים (לא הזמנתי ביטלתי בסוף כמובן)

עדיין יותר זול מלקנות בלינק של פלונטר 3000 שקל 980 של גיגבייט

תכף נבדוק 970

970 G1 של גיגבייט יוצא באמאזון 453 דולר - 1650 שקלים

פלונטר אותו כרטיס 1950

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
עכשיו הלכתי לאמזון עשיתי חיפוש על ה 980 של גיגבייט

הוספתי אותו לסל + שילוח לארץ עד הבית יצא 674 דולר = 2450 שקלים (לא הזמנתי ביטלתי בסוף כמובן)

עדיין יותר זול מלקנות בלינק של פלונטר 3000 שקל 980 של גיגבייט

תכף נבדוק 970

970 G1 של גיגבייט יוצא באמאזון 453 דולר - 1650 שקלים

פלונטר אותו כרטיס 1950

אם זה אכן הסכום הסופי אחרי כל המיסוי, ייתכן ואני אזמין 970 מאמזון.

אני רק מחכה שהכרטיסים יגיעו לעוד כמה חנויות בארץ חוץ מפלונטר, אולי יהיה צדיק בסדום שימכור ב1700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה אכן הסכום הסופי אחרי כל המיסוי, ייתכן ואני אזמין 970 מאמזון.

אני רק מחכה שהכרטיסים יגיעו לעוד כמה חנויות בארץ חוץ מפלונטר, אולי יהיה צדיק בסדום שימכור ב1700

כשהם רואים שפלונטר מוכרים בכזה מחיר,אין להם סיבה להוריד,בטח לא 200 שקל,מה גם שפלונטר רוב הפעמים זולה יותר מהמתחרות אז לא הייתי מפתח תקוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שלאירופה שולחים במרוכז כמויות ענקיות לעומת משלוח מיוחד לישראל בכמויות קטנות.

חוץ מזה שהתמחור כאן שונה בגלל היבואנים - אם בכל מיני מדינות תראה 5 דגמים שונים של כרטיס מסך X באותו מחיר בדיוק, כאן המחיר שונה בין כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגושים הגדולים יש msrp ומקביליו שבאמת מתיחסים אליהם, NVIDIA/AMD/כל חברה אחרת אומרות מה המחיר שהכרטיס אמור לעלות ובדרך כלל זה גם המחיר שיהיה בחנויות לדגמים הבסיסיים. בארץ אין באמת מחיר מומלץ לצרכן, כל אחד עושה מה בזין שלו והתוצאה בהתאם. במקום להתחרות מי יהיה הכי זול מתחרים מי יגנוב יותר כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שצריך להתעלם מדרישות יצרן, זאת המלצה גורפת שלי כלפי כל דרישות חשמל של כרטיסים, והדוגמא שהבאת קלאסית. גרסאות GTX970 למיניהן צורכות כ-50 וואט יותר מ-7850 (כ-175 וואט). את זה אף יצרן לא יציין לך, יציינו לך מהי דרישת כיסוי התחת שלהם.

מה שחשוב לבדוק הוא כמה הכרטיס צורך עם שאר המערכת בנוסף. במידה ויתאים, יתאים. על ספקי 30A קלאסיים דוגמת S12II ו-SS400ET או יתאים במידה והחומרה שאיתו חסכנית בחשמל. אני לא מצפה לראות משתמש מצמיד GTX 970 ל-FX8350 או 5960X וכו'.

למרות זאת, כדאי לחכות לאחיו הקטן של ה-GTX 970 שיושק בקרוב. הוא צפוי לשאת מחבר 6PIN חשמל בודד, כח גרפי דומה לזה של 280X או GTX 770 ולשאת מחיר של סביב 1100 שקלים. מקווה שצריכת החשמל שלו לא תעלה על 140 וואט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא יתאים לי יותר מבחינת התקציב. אפשר עוד קצת פרטים על האח הקטן?

בנתיים יש רק שמועות והדלפות, יהיו פרטים קונקרטים לקראת אוקטובר.

http://wccftech.com/nvidia-geforce-gtx-960-track-release-month-simulated-benchmarks-surface/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שפספס ודואג שיעבור הרבה זמן עד ש AMD יגיבו כנראה שהם יראו מעבדים וכרטיסי מסך חדשים ב 25 לחודש (העובדה שהם הודיעו על זה רק אתמול טיפה מדאיגה)

http://www.overclock3d.net/articles/misc_hardware/what_are_amd_teasing/1

שנה שעברה ב 25 היה GPU14, לא נראה כאילו הם עושים משהו גדול הפעם, בטוח משהו היה דולף או אנשים היו מעלים תמונות של הזמנות מוזרות.

לי יש גם תרגום אחר לתמונה של ה NO PILLS, סוף סוף יוציאו שקטים שאפשר להשתמש בהם בלי כדורים לכאב ראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...