האייפון 6 שובר שיאים: ארבע מיליון יחידות ביממה - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האייפון 6 שובר שיאים: ארבע מיליון יחידות ביממה

taltarablus

Recommended Posts

האמת שזה דיי צפוי.

המון אייפוניסטים חיכו לגודל מסך נורמלי לפני שידרוג. בעלי 5, 4S ואולי אף 4.

סה"כ למרות האיחור האופנתי של בהצגת מכשירים עם גודל מסך נורמלי, הצעד הזה יציל אותם בטווח הקצר-בינוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מכשיר סלולרי שעושה את העבודה הכי טוב בשוק ללא מתחרים, לפחות לדעתי. כל עוד החומרה והתוכנה מתאומת בצורה הכי מדוייקת, אין צורך ב - 8 ליבות ו - בצורה מוגזמת. מכשיר האייפון מוכיח שנה אחרי שנה את העליונות שלו על מכשירים שהם עם מפרטים חזקים יותר על הנייר, אולם השורה התחתונה היא שהאייפון מהיר יותר לרוב.

האפליקציות האיכותיות, המסך המדהים, המערכת הפעלה הידידותית והקלילה מביאה לידי מצב של שבירת שיאים חדשים בכל פעם מחדש וזאת עובדה. יש אנשים שמעדיפים מכשיר בעל אופציות מעט מוגבלות, אך מכשיר שיודע לעבוד ולהציג את הביצועים הגבוהים ביותר בשוק, ולכן השיאים נשברים וישברו.

אפשר ללגלגל על האייפון עד מחר ולהגיד שישנו "עדר", אבל זה השקר הכי גדול שלכם.

כל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוסיף לתוכנה והיא מעבירה למכשיר, ואז נגיד בא לך למחוק שיר במכשיר הוא יעתיק את זה בחזרה כי התוכנה שולטת. יש אופציות לבטל את זה ואז נוצרות בעיות אחרות, כמובן שאי אפשר להעתיק מוזיקה וסרטים ישירות למכשיר ומהמכשיר כי החליטו שאתם חייבים להיות אבירי זכויות יוצרים. זה מטרד וגנון. היתרון של שהמכשירים עובדים פיקס מהקופסא, בלי שינוי בוטלואדר, קרנל, רום וכו' מה שבהחלט אי אפשר לומר על כל מכשירי האנדרואיד, סביר להניח שעבור רוב המגיבים פה זה לא בעיה כי הם נהנים להתעסק עם זה אבל עבור רוב האנשים זה לא כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"

אתה מוסיף לתוכנה והיא מעבירה למכשיר, ואז נגיד בא לך למחוק שיר במכשיר הוא יעתיק את זה בחזרה כי התוכנה שולטת"

יכול להיות, אבל באייטיונס יש כמה הגדרות של אופן הסנכרון שלא עובדות ככה.

יש sync only checked songs and videos. זה מעתיק רק מה שמסומן - אני מניח שאם תמחק משהו מהאייפון בסנכרון הבא אייטיונס יסנכרן את ההגדרה ויבטל את הסימון מהשיר. לא בדקתי לא יודע.

ויש manually manage songs and videos שזה מה שאני משתמש בו. אין שום סנכרון, אני רוצה להעביר שיר אז אני גורר אותו לאייקון של האייפון באייטיונס. ואם אני מחבר את המכשיר למחשב אחר, אז הסנכרון לא יימחק לי את כל השירים כמו שבד"כ קורה, אלא אני יכול להעתיק בנוסף. אותו הדבר עובד גם על אפליקציות.

ונכון, זה כן חד כיווני. אין אפשרות להעתיק מהאייפון בחזרה למחשב (למרות שיש תוכנות שעושות את זה ונראה לי שראיתי כאלה גם בלי צורך ב- jailbreak)

אבל להגיד לך את האמת, זה כל כך לא מפריע לי. אני פשוט מעתיק פעם בכמה חודשים כמה שירים למכשיר וזהו, לא נוגע יותר באייטיונס, לא מסנכרן לא כלום. icloud דואג לסנכרן לי את את הסימניות, מיילים ואנשי קשר עם המחשב ומחשבים נוספים שהגדרתי עליהם את החשבון שלי וכולל גם גיבויים למקרה ו...

אני גם מדבר כבעל לשעבר. אני לא אגיד שלא נהנתי להתעסק עם המערכת, כל האפשרויות פתוחות בפניך אם אתה רוצה ויש לך כוח להתעסק בזה. אבל כאן אין לי ממש צורך להחליף רומים, לשנות את המערכת ולעצב אותה וסה"כ האייפון מספק לי כל מה שאני צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...