ספק כוח seasonic מפיק צלילי תקתוק - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח seasonic מפיק צלילי תקתוק

IlanF

Recommended Posts

פתאום הספק כוח שלי seasonic ss-520gm/m12ii-520bronze התחיל להפיק צליל תקתוק, אני מצרף וידאו

למישהו יש מושג מה זה, מה פתאום קרה? ואיך אני נפתר מזה?

עריכה

לא נראה שהמאוורר פוגע במשהו, ואם אני מנתק את הכבל/מעביר את הכפתור למצב כבוי התקתוקים נעלמים באותה השנייה בעוד שהמאוורר ממשיך להסתובב קצת עד שהוא מגיע לעצירה מלאה

http://youtu.be/_cvb5WHp1ok

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה קורה אם אתה עוצר את המאוורר אם אזיקון מפלסטיק וכו' כשהמחשב עובד ?

כשהמאוורר תקוע אם אזיקון, פתח תוכנת benchmark שמאמצת את המעבד ו/או הכ מסך. האם יש שינוי מיידי בצליל כשהמאמץ מופעל או כבוי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את אותה בעיה, המאוורר עושה את התקתוקים האלה, רק שאצלי זה כבר נהיה בלתי נסבל... כרגע אין לי זמן לטפל בזה וכבר פתחתי כמה דיונים לגבי זה... תנסה לעשות מה שאמרו לך פה כדי לקבוע שזה באמת המאוורר ואם כן תממש אחריות או שתתקן בעצמך... משהו לא טוב עובר על סיסוניק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב על שני דברים 1. המאוורר נוגע במשהו(חוט כלשהו).

2. בתוך הספק יש מין פלסטיק שקוף שמנתב את האוויר כדי שיזרום דרך הספק ויקרר את הרכיבים, פיסת הפלסטיק הזו לעיתים מתחילה לרטוט מהרוח של המאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניחוש אפשרי : במאוורר במהירות נמוכה (שהורד אליה על ידייי הורדת מתח או PWM) נניח שהסליל מקבל הפסקות קצת יותר ארוכות במתח מידי פרק זמן - נניח שניה, ומכאן הצליל של התקתוקים. אם אתה מנתק את המתח, המאוורר יכול להמשיך להסתובב מהתנופה שיש לו אבל הוא לא מקבל מתח לכן לא יהיה את הצליל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטוח, אני כבר חודשיים שלושה עם הבעיה הזאת, בדיוק אותו רעש! ( לא תיקנתי או החלפתי מפאת חוסר זמן להתעסק עם הספק) ועשיתי בנצ׳מרקים לכלל חלקי המערכת( לבדיקת יציבות אוברקלוק) הכל עובד בסדר פלוס משחקים אינטנסיביים במשך שעות פלוס השארת המחשב דלוק לפרקי זמן ארוכים...התקתוק הזה אמנם נשמע כמו משהו חשמלי אבל זה בעיה עם המאוורר..אם תחפש בגוגל תראה שיש הרבה שחווים את התופעה בספקים של סיסוניק...תחפש Clicking sound

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא המאוורר, הייתי מחפש את הצליל על ידיי הפעלת הספק כשהוא פתוח והקשבה לכל רכיב בנפרד דרך צינור פלסטיק (לדחוף את הצינור ולא את הראש לתוך הספק). תיזהרו לא לגעת בכלום ולא להפיל כלום לתוך הספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...