ספק כוח seasonic מפיק צלילי תקתוק - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח seasonic מפיק צלילי תקתוק

IlanF

Recommended Posts

גם זה לא מחייב

יכול להיות שהליבה של איזה שהוא שנאי לא יצוקה בלכה עד הסוף וחופשית מספיק לתת את הצלילים האלה (לא שומעים את תדר המיתוג אבל אם יש תבנית שחוזרת על עצמה במיתוג כן ניתן לשמוע אותה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משהו רע עובר על seasonic ? חפש בגוגל seasonic click sound ו/או seasonic coil whine תראה דיונים של שנים על גבי שנים על דברים כאלו....

עכשיו השאלה היא האם זה באמת רמת QA ירודה או שפשוט זה יצרן מאוד פופולראי לכן יש יותר תופעות כאלו / דיונים כאלו לעומת יצרנים אחרים.

מה שבטוח זה לא מפריע פה לאף אחד להמליץ על ה m12II על ימין ועל שמאל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שלי כרגע לא מתקתק כל הזמן, מידי פעם יש לו יציאות שהוא מתחיל לתקתק ומפסיק אחרי דקה שתיים. לא מספיק זמן בשביל שאני גם אשים לב לזה (וכשיש רעש (מוזיקה, סרט, משחק וכו׳) קצת קשה יותר לשמוע את זה) וגם אבדוק מה קורה שם.

אם הוא יתחיל שוב לתקתק בקצב כמו שהיה לי בהתחלה ובווידאו שהעלית אני אפנה לחנות שקניתי ממנה ואממש אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסתי את זה עכשיו, עצרתי את המאוורר והתקתוק נמשך.

זה נראה שמתחיל כשיש עומס כלשהו על הספק, לדוגמה כשאני נכנס למשחק והכרטיס מסך מתחיל להתאמץ.

עכשיו זה ממשיך כל עוד אני בתוך משחק, ברגע שאני עושה alt tab לדסקטופ זה מפסיק כמעט לגמרי

ההמלצה במקרה כזה היא לממש אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהתגובות באינטרנט אומרות שגם החלפה לא אומרת שתיפול על דגם טוב (יש כאלו שהחליפו 3 פעמים ועדיין היתה להם את הבעיה). נסה לבדוק את מה שאמרתי עם הגדרות חסכון חשמל גם בביוס (לפעמים עדכון עוזר) וגם בחלונות (חפש בגוגל על זה בהקשר לרעשים מהספק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה נגרם מעומס (כמה קטן שלא יהיה) אז מן הסתם שלשחק בהגדרות חסכון חשמל ולהוריד את העומס הזה יטפל ברעש...

אבל זה לא פתרון. זה א' מפחית ביצועים של המחשב, וב' זה לא פותר את התקלה עצמה אלא רק מסווה אותה.

מחר בבוקר אני אצור קשר עם החנות ממנה קניתי את הספק ונראה איך אני ממשיך (ואני לא יכול סתם לפרק כדי לראות בפנים יותר טוב, יש על הספק מדבקה warranty void if removed על אחד הברגים ועל החיבור בין ה"מכסה" לגוף הספק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי את הספק לבדיקה ואם יש צורך החלפה.

עכשיו יש לי ספק חלופי לזמן עד שיחזור הספק שלי, אבל יש לו חיבור 12v עם 4 פינים בעוד שבלוח יש לי תקע ל 8 פינים ואין לי מתאם בנמצא. יש סיכון כלשהו לחבר רק 4 פינים ולאיזה מה 8 אני צריך לחבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש רק חיבור 4PIN הייתי יותר דואג מזה שלא בטוח שהספק יסתדר עם הכרטיס מסך. לא אמורה להיות בעיה עם חיבור של 4PIN בלבד, אם אתה עם OC יכול להיות שתאלץ זמנית לחזור לתדרים הרגילים אבל בכללי לא אמורה להיות בעיה. גם ללוח אם אפשרי לחבר רק 20PIN ולא 24PIN וברוב המקרים זה יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על זה עם הבחור בחנות, החלטתי שאני אנתק את ה 760 ואעבוד על המובנה בלוח אז לא אמור להיות יותר מידי בעיה. אין לי גם oc.

זה משנה לאיזה מה 8 פינים אני מחבר ל4 התחתונים או העליונים?

עריכה. טוב הסתכלתי טוב יותר על החיבורים, נראה שה-4 פין יכול להתחבר רק במקום אחד - למטה... מחבר ונקווה לטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם אקפוץ על העגלה...

שלשלום הספק שלי - מאותו סוג בדיוק כמו שלך, התחיל לעשות רעשים דומים.

הרעשים שהספק שלי מפיק יותר דומים לצרצור מאשר טקטוק, אבל גם אני שמתי לב שהם מופיעים בעיקר בעת מאמץ ואחרי סגירת משחק הם דועכים מהר מאוד. בדרך כלל תוך פחות מדקה.

בנוסף שמתי לב לכמה גליצ'ים שהתחילו להופיע לי בבטלפילד 3... אולי בגלל הספק ואולי בגלל באג במשחק... אין לי מושג.

ההופעה של הבעיה הזאת אצל מספר אנשים שונים בו זמנית די תמוהה... אולי הייתה איזו קפיצת מתח ברשת החשמל שגרמה לזה (סתם תאוריה של הדיוט).

תעדכן בבקשה כשתדע מה מקור הבעיה ואם ניתן לתקן אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...