אייפון 6: גדול יותר, סטנדרטי יותר - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפון 6: גדול יותר, סטנדרטי יותר

אורח טל טרבלוס

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה לא? הוא הרי סחב יפה בהתחלה? (בהנחה שמדובר על התקנה חדשה ורעננה)

מה שמעלה את תיאורית הקונספירציה (מגובה ע"י מחקר) שאפל בכוונה גורמת להאטה בדגמים ישנים בשביל שאנשים ישדרגו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, הנה התחלנו עם קונספירציות. יש לך משהו מבוסס לומר? אחרת, אין ממש טעם לדיון כזה.

בוא נסה להריץ את מערכת ההפעלה הנוכחית של על הגלקסי S1 המקורי, שיצא בערך באותו זמן כמו האייפון 4. או שאולי גם בעצם ארגנו קנוניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שלא צריך לפקפק, בטח שצריך. צריך להטיל ספק ולבדוק ולאו דווקא להאמין למה שנאמר ע"י תאגידים שמונעים משיקולים כלכליים.

אבל לתת כתשובה בדיון מקצועי תיאוריית קונספירציה, זה פשוט לא רציני. המרחק בין הדברים עצום.

אלפי מהנדסים ומתכנתים עובדים באפל על המוצרים האלה. אתם באמת חושבים שאם הייתה קנונייה להאט בכוונה מכשירים זה לא היה נחשף?

אתם באמת חושבים שאם היה בכך שמץ של אמת, לא היו פריצות לאייפון שמנטרלות את הקוד הזדוני ומאפשרות לאייפון 4 לטוס עם IOS7?

קחו לדוגמה את התרמית של יצרניות האנדרואיד לשיפור ביצועים בבנצ'מרקים השונים. כל היצרניות הגדולות (למעט נדמה לי, לא בטוח) חטאו בכך והכניסו קוד שברגע שהוא מזהה אפליקציית בנצ'מרק הוא מפעיל את כל הליבות על 100%. זה כמובן ניפח את התוצאות. ובכן, זה התגלה, ואפילו די מהר.

בעידן ה-Big data והזמינות הגדולה של אינפורמציה היום, אי אפשר באמת להסתיר דברים לאורך זמן. בטח שלא כאשר מעורבים בעניין מאות ואלפי עובדים. הדברים מודלפים ומתגלים בשלב זה או אחר.

אם יש הוכחה שאפל האטו בכוונה את האייפון 4, אשמח לראות אותה ואם היא רצינית - אף אאמין בכך. אבל כל עוד מדובר בשמועה פורחת ובתיאוריית קונספירציה שאינה מעוגנת בשום דבר בעצם, זה פשוט לא רציני ואף מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו ממש לא חייבת להיות קנוניה. הדרך היא פשוטה וחוקית

יוצרים מכשיר > מעדכנים תוכנה עם תוספות תוך השקת מכשירים מתקדמים יותר > מכשיר ישן נהיה איטי כתוצאה מעדכונים כפויים > לקוח רוצה לקנות מכשיר חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכך אנחנו תמימי דעים: אני מסכים שיש בעיה רצינית בעדכון כפוי שגורם למכשיר להיות לאגי, גם אם זה קורה 4 שנים לאחר שהמכשיר הושק.

זו בהחלט נקודה לרעת . עדיף היה לנהוג כמו יצרניות האנדרואיד ופשוט לא להוציא עדכונים למכשירים ישנים. למרות שיש לציין שמדובר בעדכון כפוי למחצה - לא חייבים להוריד ולהתקין אותו.

יחד עם זאת, את תיאוריית הקונספירציה של sting אני דוחה מכל וכול, אלא אם יש למישהו הוכחה לכך (ואז אשמח לעוד "נשק" נגד אפל). אני מאמין שאם הייתה הוכחה כזו, הייתי כבר קורא עליה באחד האתרים שאני מנוי עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית משתמש בגלאקסי אס 3, והוא פחות או יותר פסגת החדשנות של מבחינתי. משם הכל ירידות, וכמובן שמדובר במכשיר הסמסונג האחרון שאני קונה אם הם ממשיכים להרוס את חוויית האנדרואיד האותנטית עם ה-UI הנוראי שלהם, מצב שמכניס אותי לרומים בזבזניים בסוללה וגורמים לי לחזור ל-S-Lag רק בשבילה.

מחזק כל מילה. מהגלקסי 4 והלאה הם הפסיקו לחשוב על הPOWERUSERS וניסו לפנות לקהל הלקוחות של האייפון. אני לא רואה את עצמי קונה שוב מכשיר של בעתיד הנראה לעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שלא צריך לפקפק, בטח שצריך. צריך להטיל ספק ולבדוק ולאו דווקא להאמין למה שנאמר ע"י תאגידים שמונעים משיקולים כלכליים.

אבל לתת כתשובה בדיון מקצועי תיאוריית קונספירציה, זה פשוט לא רציני. המרחק בין הדברים עצום.

אלפי מהנדסים ומתכנתים עובדים באפל על המוצרים האלה. אתם באמת חושבים שאם הייתה קנונייה להאט בכוונה מכשירים זה לא היה נחשף?

אתם באמת חושבים שאם היה בכך שמץ של אמת, לא היו פריצות לאייפון שמנטרלות את הקוד הזדוני ומאפשרות לאייפון 4 לטוס עם IOS7?

קחו לדוגמה את התרמית של יצרניות האנדרואיד לשיפור ביצועים בבנצ'מרקים השונים. כל היצרניות הגדולות (למעט נדמה לי, לא בטוח) חטאו בכך והכניסו קוד שברגע שהוא מזהה אפליקציית בנצ'מרק הוא מפעיל את כל הליבות על 100%. זה כמובן ניפח את התוצאות. ובכן, זה התגלה, ואפילו די מהר.

בעידן ה-Big data והזמינות הגדולה של אינפורמציה היום, אי אפשר באמת להסתיר דברים לאורך זמן. בטח שלא כאשר מעורבים בעניין מאות ואלפי עובדים. הדברים מודלפים ומתגלים בשלב זה או אחר.

אם יש הוכחה שאפל האטו בכוונה את האייפון 4, אשמח לראות אותה ואם היא רצינית - אף אאמין בכך. אבל כל עוד מדובר בשמועה פורחת ובתיאוריית קונספירציה שאינה מעוגנת בשום דבר בעצם, זה פשוט לא רציני ואף מגוחך.

תתפלא, אבל באייפוד דור 2 תכננו את הסוללה בצורה כזאת שהיא תפסיק לעבוד אחרי שנה וחצי. הפרשה נחשפה על ידי מספר נערים מניו-יורק שרצו להחליף סוללה באייפוד ונתקלו בסירוב מצד . משרד עורכי דין הרים את הכפפה והסכים לייצג את הנערים בחינם. הם דרשו (וקיבלו) תוכניות של הסוללה והסתבר שהסוללה תוכננה בצורה כזאת שהיא תפסיק לעבוד אחרי שנה וחצי. בסופו של דבר הייתה פשרה מחוץ לבית משפט ואפל הסכימה להחליף בחינם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אני משלם בארומה עם googlePay . זה קיים כבר שלוש שנים. לא עשיתי על זה מסיבת עיתונאים ולא מוצא סיבה לחגיגה. זה עוד אמצעי תשלום בדרך לכסף הוירטואלי . ראה ביטקוין.

לגבי השעון... מה לעשות, למעט ספורטאים ,הצעירים היום לא הולכים עם שעון . ויש סיבה טובה : השעון כבר כלול בטלפון. למה לסחוב עוד משהו? אם השעון היה גם טלפון אז הסיפור היה אחר.

אני דווקא צופה עתיד טוב יותר למשקפיים.

ואכן נגררת ל swift אחרי שראתה את הפלטפורמה המתחרה עוקפת אותה בסיבוב. כן נח גורר אחריו קהילה אדירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קחו לדוגמה את התרמית של יצרניות האנדרואיד לשיפור ביצועים בבנצ'מרקים השונים. כל היצרניות הגדולות (למעט LG נדמה לי, לא בטוח) חטאו בכך והכניסו קוד שברגע שהוא מזהה אפליקציית בנצ'מרק הוא מפעיל את כל הליבות על 100%. זה כמובן ניפח את התוצאות. ובכן, זה התגלה, ואפילו די מהר.

אין לי בכלל ספק שהיצרנים מכניסים חומרה או תוכנה עם תאריך תפוגה למכשירים שלהם, אחרת הם היו פוגעים קשות ברווחים שלהם, כמה פעמים קרה לך שהמכשיר התקלקל בתקופה קצרה אחרי תום האחריות (לפעמים עוד לפני שהסתיימה).

אני מאמין שאתה מכיר את הסרט הדוקומנטרי The Light Bulb Conspiracy ? אם לא ראה בלינק -

http://topdocumentaryfilms.com/light-bulb-conspiracy/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חומרים שמתבלים בקצב מסוים זה משהו אחד, ואני מודע לכך שזה נעשה לעתים בלואו-טק.

תוכנה עם תאריך תפוגה זה כבר משהו אחר, שאני מאמין שמאוד קשה להסתיר מהציבור. בטח שלא במוצרים נפוצים ביותר כמו , שמהווים מושא לפריצות והאקינג ללא הפסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...