[נפתר] המחשב לא נדלק עם כרטיס מסך R9-280X וספק 620W - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[נפתר] המחשב לא נדלק עם כרטיס מסך R9-280X וספק 620W

איסתרא בלגינא

Recommended Posts

כן, כתבתי שניסיתי. אבל זה מצב ומצב UEFI, לא שני מצבי , ובכל מקרה, גם במצב הלא נכון, המחשב אמור להידלק - לצפצץ שאין לו כרטיס מסך אולי או לעבור למובנה, אבל משהו היה צריך לקרות. אצלי שום דבר לא קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב קרה לי היום בדיוק אותו דבר עם אותו כרטיס מסך ואותו ספק בדיוק.

חיברתי הכל באתי להפעיל ו.. כלום.

ואז התחלתי להתעסק וכשניתקתי את הכרטיס המחשב נדלק.

ואז התחלתי לשחק עם הכבלים של המתח וזה הסתדר.

אז מה שאתה צריך לעשות:

תבדוק את הכבלים של המתח שיוצאים מהספק ואת הכבל שמתחבר ללוח ליד המעבד הם נראים אותו דבר יש לך הרי חיבור בכרטיס מסך של 6 פינים ו8 פינים ועוד חיבור ליד המעבד של 8. אני פשוט הפכתי בין ה8 פינים של המעבד ל8 פינים של הכרטיס וכמו קסם המחשב נדלק.

כמו כן שים לב שיש במחבר שלהם חלק עם צורה מרובעת וחלק עם צורה של חצי עיגול זה קצת מבלבל אבל זה הפיתרון. מקווה שגם בשבילך!

תעדכן אותי אני ממש סקרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפתרה התעלומה! זה לא הכרטיס. זה לא הספק. זה אני :smiley7:...

כפי ששחר כתב, חיבור השמונה פין של המעבד וחיבור השמונה פין של ה- PCIe אינם אותו חיבור - סידור הפינים שם שונה. למרות שחלקם מרובעים וחלקם מעוגלים כדי למנוע חיבור שגוי, עדיין אפשר לחבר את השמונה פין של המעבד לכרטיס המסך אבל בגלל שהפינים שם בסידור אחר, נוצר קצר וההגנה בספק מכבה אותו מיד.

אז חיברתי לכרטיס את חיבור השמונה פין שכתוב עליו PCIe והכרטיס עובד. מי אידיוט של אימא? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...