מחשב לברוקר - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לברוקר

barak353

Recommended Posts

תקציב : עד4,000. ללא חריגה מהתקציב!

מטרות המחשב? אופיס, סרטים, גלישה, סקייפ בעיקר.

* גודל המסך? 15.6" .* רזולוציית המסך? פשוט שיראו טוב שיהיה זוויות צפייה רחבה ועדיף שיהיה מסך מאט כי אני עובד הרבה גם בחוץ.

*דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? מיקרופון ומצלמה טובים חובה! שיהיה גם רמקולים טובים. (רוב העבודה שלי הוא מול הסקייפ), שיהיה מאוד נוח להקליד מקלדת גדולה ולא צפופה ושיהיה משתח מגע איכותי ונוח לתפעול!

*משקל רצוי? עדיף כמה שפחות, לא מעבר ל-3 קילו.

*האם נדרש זמן סוללה ארוך? כן חשוב מאוד! (יותר חשוב זמן סוללה ארוך מהמשקל)

*האם יש צורך ביציאות מיוחדות? USB3,

*Bluetooth? כן

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? 1TB רג

יל*כונן אופ

טי? כן*האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא

*האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא, אך אחריות לשלוש שנים בארץ כן

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

*האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא עדיפות לצבע שחור חשוב שיהיה משהו איכותי חברה מוכרה וטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שביקשת מחשב 15.6, בטח בתקציב של 4000 שקל, הגבלת את עצמך לכל הפחות ל-2.3 קילו. אם תתפשר על גודל המסך אפשר לרדת מתחת ל-2 קילו (או להעלות את התקציב לכיוון ה-5 ספרות כמובן...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופציה אחת:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=25601

+ שדרוג ל3 שנות אחריות (300 שח).

היתרון - עומד בכלל הדרישות שלך.

החסרון - מסך לא טוב, איכות בניה בינונית

בקו התחתון - אופציה לא משהו אבל אם אין לך אפשרות להתפשר - זה הפתרון.

אפשרות שניה:

http://www.notebookcheck.net/Review-Update-HP-ProBook-450-G1-E9Y58EA-Notebook.112013.0.html

יש צורך לשדרג ל-3 שנות אחריות (300 ש"ח), מומלץ להוסיף עוד 4 ג'יגה ראם (200 שקל בשיטת עשה זאת בעצמך, 5 דקות עבודה). גם כאן מדובר במחשב עם מסך ברזולוציה נמוכה.

אפשרות שלישית:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=25402

ללא .

מסך שנחשב מהטובים בקטגוריה, מהטובות בקטגוריה, מעבד יחסית חלש לאחרים (חזק מספיק בשביל הצרכים שלך), "רק" 500 ג'יגה, "רק" 4 ג'יגה ראם (כמו המחשב הקודם, ניתן לשדרג תמורת 200 שקל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-3540 אין HDMI (!!!!)

בשאר המאפיינים הוא בסדר יחסית.

----------------------------

ממליץ על הדגם הבא:

http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?ProductID=14228

מסך טוב יחסית - מט וזויות צפייה טובות

זמן ארוך מאד

מקלדת מוארת

שלל חיבורים

מתאים לשימוש עסקי

תוסיף עוד סטיק של 4GB וזה יהיה מושלם עבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שלא המלצתי על ה-5540 היא שמדובר במסך עם זויות צפייה בעיתיות. נכון שגם ה-3540 מגיע עם פאנל TN, אבל זויות הצפייה שלו מצוינות לטובה. זה היה דגש בדרישות (פירוט תמצא בביקורות ב-notebookcheck).

לגבי - אכן פאק משמעותי, אבל מתאם VGA to עולה כמה גרושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה אמממ.. יואב - מדובר במסך בעל פאנל זהה בדיוק (עם הבדלים קטנים)ראה notebookcheck. :s0432:

AU Optronics B156HW02

כמו כן, מתאם VGA to לא עולה גרושים, כיוון שיש צורך במתאם אקטיבי כדי להעביר אותו אנלוגי לדיגיטלי ומסבך משמעותית את כל ה-"Plug and Play" שמחשב צריך להציע.

http://www.ebay.com/itm/HDV330-1080P-Audio-VGA-to-HDMI-HDTV-Video-Converter-Box-Adapter-FNRG-for-PC-DVD-/131077087773?pt=LH_DefaultDomain_186&hash=item1e84cda21d

אני בודק שוב את שתי השוואות זוויות הצפייה של שני המסכים ואני מוכרח לומר שאיכשהו רואים יותר טוב ב-5540, אפילו זוית הצילום בדוגמא שם חדה יותר (למעלה ולמטה) ועדיין הצבעים נראים טוב ולא "נהפכים" מה שנפוץ במצבים כאלה.

Dell E5540

blickwinkel.jpg

Dell 3540

csm_Latitude3540_Blickwinkel_170a5f4e61.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, המתאם לא גרושים. אולי אפשר למצוא מתאם USB TO .

נושא זויות הצפייה מאוד הפתיע גם אותי אני חייב לציין. זו הסיבה היחידה שהמלצתי עליו ולא על ה-E5540. ככלל, ה-E5540 עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח את התא התחתון בתחתית המחשב ושם את הזיכרון בסלוט הפנוי.

יש מלא סרטוני הדרכה ביוטיוב, כיוון שזיכרון זה משהו אוניברסלי בחיבור שלו באופן כללי, כל הדגמה/סרטון יתאימו. יש שני קליפסים וסלוט וזהו. פחות מ-5 דקות עבודה (במאמץ!)

IMG_1001.jpg

בסרטון תתייחס רק לפתיחת התא והתא הריק שבו אתה מתקין את ה-4GB הנוספים (או 8GB :) מה שבא לך, לדעתי כדאי להתאמץ לסטיק של 8GB אם התקציב יאפשר, כך שיהיה 12GB סה"כ).

אל תיגע בשום דבר אחר מלבד זה.

כמובן להוציא את הסוללה כפי שמודרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה הם יוסיפו לי זיכרון, עוד משהו, אני כל היום במחשב הרי זה העבודה שלי וחשוב לי שהמחשב יהיה ממש טוב ויתן ביצועים מהירים בהתאם לשימושים שרשמתי למעלה.

המחשב שנתתם לי יספק את הסחורה?

אני יודע שהSSHD נותן שיפור משמעותי אבל מכוון שהוא רק 8 ג'יגה הוא באמת יתן שיפור משמעותי למהירות? והמערכת הפעלה תגיע מותקנת על ה-8 ג'יגה SSHD?

מה ההבדל בין ל SSHD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונן הוא כונן בעל זיכרון פלאש (כמו שיש לך בדיסק און קי או בזיכרון RAM), שהרבה יותר מהיר (בלשון המעטה) והרבה יותר עמיד (פיזית) מכונן קשיח "קלאסי"ץ

SSHD הוא כונן רגיל לחלוטין שעושה קאשינג על רכיב , מה שמקנה לו יתרון מורגש אבל לא עצום על כונן רגיל. אין לך אפשרות להשתמש בזיכרון הזה ומערכת ההפעלה מותקנת על הכונן ה"רגיל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הם יוסיפו לי זיכרון" - מי זה הם? וכמה הם יגבו על ה"תענוג" של עוד 4GB מסכנים?

זו "עבודה" של דקות ספורות, אין סיבה שתשלם אקסטרא על מוצר שעולה 200 ש"ח בלבד. זה ממש ממש פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הכונן sshd הזה שומר לי עליו רק קבצים זמנים? הוא נותן שיפור משמעותי למהירות המחשב? אך לא שיפור משמעותי ברמה שכונן היה נותן לי?

זה המחשב הכי טוב שאתם יכולים להמליץ לי עליו שיתאים לי? ברדע שתתנו לי אישור אני מזמין.

תודה רבה לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...