ניתן לשדרג כרטיס מסך/כרטיס זיכרון למחשב נייד? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתן לשדרג כרטיס מסך/כרטיס זיכרון למחשב נייד?

or756

Recommended Posts

לפני כמה חודשים קניתי מחשב נייד Probook g450 בהמלצת Chevy (מרוצה ממנו מאוד, תודה!)

לא ממש קיים צורך לכרטיס מסך, אבל אני תוהה האם זה אפשרי ? הרי המחשב נייד הגיע עם כרטיס מובנה של , אני סבור שאי אפשר, אבל בכל זאת קיים בי הספק הזה.

מה לגבי כרטיס זיכרון? יש לי 4GB וכרגע זה יותר ממספיק לי, אבל יותר מדי אנשים מהסביבה אומרים שההבדל בין 6 ל4 הוא תהומי, ושכדאי לשדרג כרטיס אחד (כי כנראה ה4GB מחולק ל2-2) ל4GB וככה להגיע ל6GB סה"כ.

זה אפשרי? כדאי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- כרטיס מסך לא.

- זיכרון פנימי כן, יש לך 4GB בסטיק יחיד ולא 2+2 (אתה מוזמן לפתוח את המחשב ולראות בעצמך או להעזר בתוכנות שונות לכך).

המחשב תומך עד 16GB, 8+8, אם אתה רוצה אתה יכול לקנות כרגע סטיק של 4 או 8 ואז יהיה לך 8 או 12 בהתאמה, מחירים - 190 עד 360~ בהתאמה לשדרוג הזה.

אני דווקא כדי לשפר את המחשב הייתי משקיע ב-, למחשב יש תא בחיבור MSATA שיאפשר לך בנוסף לכונן HDD הרגיל להוסיף כונן מהיר (עלות של כ-400 ש"ח לכונן 128GB MSATA SSD)

צריך לבדוק פיסית אם אכן קיים החיבור - כי יש דגמים שכן ויש שלא (אם האפשרות מעניינת אותך, תצלם את פנים המחשב)

כי צוואר הבקבוק הראשי בביצועי המחשב זה הדיסק קשיח המכני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- כרטיס מסך לא.

- זיכרון RAM פנימי כן, יש לך 4GB בסטיק יחיד ולא 2+2 (אתה מוזמן לפתוח את המחשב ולראות בעצמך או להעזר בתוכנות שונות לכך).

המחשב תומך עד 16GB, 8+8, אם אתה רוצה אתה יכול לקנות כרגע סטיק של 4 או 8 ואז יהיה לך 8 או 12 בהתאמה, מחירים - 190 עד 360~ בהתאמה לשדרוג הזה.

אני דווקא כדי לשפר את המחשב הייתי משקיע ב-SSD, למחשב יש תא בחיבור MSATA שיאפשר לך בנוסף לכונן HDD הרגיל להוסיף כונן SSD מהיר (עלות של כ-400 ש"ח לכונן 128GB MSATA SSD)

צריך לבדוק פיסית אם אכן קיים החיבור - כי יש דגמים שכן ויש שלא (אם האפשרות מעניינת אותך, תצלם את פנים המחשב)

כי צוואר הבקבוק הראשי בביצועי המחשב זה הדיסק קשיח המכני.

הייתי בטוח 2+2, יצרני מחשבים תמיד אוהבים ללכת בדרך הזו, מעניין.

מניח שאני אקנה בעתיד עוד סטיק, כרגע אין לי ממש צורך, המחשב מריץ את התוכנות שאני משתמש בהם בהצלחה , אולי בעתיד הלא רחוק אבדוק אופציה של לייבא כרטיס מחו״ל, ימים יגידו.

עד כמה ארגיש הבדל עם ssd ? אני מעוניין שהמחשב ירוץ כמה שיותר חלק, הוא והתוכנות שרצות עליו , בין היתר שסרטים ירוצו חלק . אם יש משהו שמביא לי קריז, זה סרט עם לאגים.

אני זוכר שבשביל כונן כזה דרוש להסיר את הצורב, לא ? כי אני די משתמש בו...

המחשב שלי הוא probook g0 , יש דרך לדעת אם קיים מקום ללא פתיחה פיזית ?

נניח וקניתי כונן , אני צריך לפרמט את המחדב ולהתקין עליו את רכת ההפעלה, לא ? איך אני מנצל אותו כמו שצריך?

מצטער על השאלות הרבות, תודה רבה לך על המענה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה לפתוח? אפילו מברג לא צריך, מנתקים את הסוללה ואז עם שני לחצנים שמזיזים פותחים את הפאנל. תוך שניות אתה מבין מה יש לך.

בעיקרון אם הדגם הספציפי נכון זה אמור להיראות כך - http://www.notebookcheck.net/Review-HP-ProBook-450-H0V92EA-Notebook.102727.0.html

בעניין הזיכרון - אוקיי.

SSD - כן, יתן שיפור כמובן בכל הנוגע לזריזות וההרגשה הכללית שלך עם המחשב.

כאמור, אם תאמת שיש לך תא MSATA במחשב ה-SSD יהיה בנוסף ל-HDD הקיים.

אתה יכול לפרמט ולהתקין מע' הפעלה מההתחלה, או לבצע שכפול של כונן C אל ה-SSD (כמובן לוודא שהוא פחות מ-100GB~ כדי שיוכל להיכנס לכונן של 128GB כפי שרשמתי למעלה), אחרי השכפול להגדיר ב- העלאה מה- וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה לפתוח? אפילו מברג לא צריך, מנתקים את הסוללה ואז עם שני לחצנים שמזיזים פותחים את הפאנל. תוך שניות אתה מבין מה יש לך.

בעיקרון אם הדגם הספציפי נכון זה אמור להיראות כך - http://www.notebookcheck.net/Review-HP-ProBook-450-H0V92EA-Notebook.102727.0.html

בעניין הזיכרון - אוקיי.

SSD - כן, יתן שיפור כמובן בכל הנוגע לזריזות וההרגשה הכללית שלך עם המחשב.

כאמור, אם תאמת שיש לך תא MSATA במחשב ה- יהיה בנוסף ל-HDD הקיים.

אתה יכול לפרמט ולהתקין מע' הפעלה מההתחלה, או לבצע שכפול של כונן C אל ה-SSD (כמובן לוודא שהוא פחות מ-100GB~ כדי שיוכל להיכנס לכונן של 128GB כפי שרשמתי למעלה), אחרי השכפול להגדיר ב- העלאה מה- וזהו.

לא צריך מברג?

הוצאתי ת'סוללה, זה מה שאני רואה

q03kmtwymyen.jpg

אין שום קליפסים כדי לפתוח את שאר המחשב, יש שם ברגים לעומת זאת ..

הדגם המדוייק הוא ProBook 450 G0 H6P51EA#ABT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מולך יש 2 קליפסים! :D

ראה דקה 4:30

הקליפסים פותחים את הסוללה

שברתי ת'אצבעות עליהם עכשיו, לא נפתח שום דבר

עריכה:

עזוב, אני עייף מדי חחחח, הצלחתי

mynzxnwg3dce.jpg

הכרטיס הירוק הזה זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.

וואלה, נדיר!

איך אני בוחר כונן איכותי?

בישראל משום מה המחירים מוגזמים, באיביי הם הרבה יותר שפויים .. רק ששם הסיכוי ליפול על איכות זבל הוא גדול הרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו על אותו עמוד מבחינת מחשבה??

מה שאני ויואב מציעים זה לקנות כונן MSATA שיכנס לתא הריק במחשב שלך ואז לא תצטרך לוותר על הכונן המכני שלך (500GB או כמה שיש לו...).

אתה מצידך איך שאני מבין - רוצה להוציא לגמרי את הכונן המכני הקיים ולשים במקומו כונן סטנדרטי בנפח 128GB ולהיות מוגבל בנפח הזה במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו על אותו עמוד מבחינת מחשבה??

מה שאני ויואב מציעים זה לקנות כונן MSATA שיכנס לתא הריק במחשב שלך ואז לא תצטרך לוותר על הכונן המכני שלך (500GB או כמה שיש לו...).

אתה מצידך איך שאני מבין - רוצה להוציא לגמרי את הכונן המכני הקיים ולשים במקומו כונן סטנדרטי בנפח 128GB ולהיות מוגבל בנפח הזה במחשב.

כמובן, אין לי שום כוונה להסיר את הHDD הקיים, מיותר לכל הדעות.

האמת שאני די בעניין של הכונן הזה, אבל די מתלבט.

נניח שהתקנתי את הכונן ועליו מערכת ההפעלה שלי (לאחר פירמוט לצערי)

מה הלאה? כל שאר הקבצים כנראה ויהיו שמורים על הHDD הרגיל, הם יעלו לאט , ואז לא עשינו בזה כלום, לא? באמת יש לזה יתרון?

וכמה לדעתכם זה נפח מומלץ ל SSD? אני לא חושב שיש לי יותר מדי מה לעשות עם 128GB כשיש לי 500GB כמעט פנויים (זה מחשב ללימודים, חוץ מהרצאות וסדרות אין לי שם יותר מדי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...