מעבד + לוח אם, מקסימום גיימינג בהכי פחות כסף - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד + לוח אם, מקסימום גיימינג בהכי פחות כסף

anthrax88

Recommended Posts

הלח לי הלוח אם קניתי לוח אם חדש h61m-e (זה מה שהיה במלאי) היה לי מעבד איי5 2320

אחרי בדיקות הלכו לי הזכורונות והמעבד גם , (לגבי הלוחות אם, החדש הנ"ל והישן p8z68 vlx לא יודע אם תקינים, לזכורונות יש אחריות לכל החיים אז מקווה שמחר יחליפו לי אותם, 2 סטיקים של 4 גיגה משל גייל מסדרת קורסה).

אז אני צריך + מעבד למקסימום גיימינג, נשאר לי כרטיס מסך 290X וזכרונות, וספק

אין לי יותר מדי תקציב כי כבר ביזבזתי 300 שח על הלוח אם הנ"ל שהוא מיקרו ATX והוא ממש מבאס

הצעות ?

יד 2 אולי מישהו מוכר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת את עצמך למה הלכו לך לוח, מעבד וזכרונות? להחליף את כולם לא יפתור את הבעיה, למרות שהספק של חברה אמינה אולי הוא הגורם לבעיות, בן כמה הוא?

האם הרכיבים התקלקלו לאחר הוספת כרטיס המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/community/threads/550242-%D7%A2%D7%96%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%95%D7%97-%D7%90%D7%9D-%D7%A6%D7%99%D7%A4%D7%A6%D7%95%D7%A3-%D7%A9%D7%9C-%D7%96%D7%99%D7%9B%D7%A8%D7%95%D7%9F

פתחתי את הספק הוא נראה סבבה, יש ברשותי עוד ספק מסוג צ'יפטק 500

- - - תגובה אוחדה: - - -

ספק מעבד והלוח אם נקנו במאי 2012

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

antec vp550p

נקנה בחודש מאי בשנת 2012, בן שנתיים ו 3 חודשים

הבעיות התחילו לפני כחצי שנה שעידכנתי את הביוס, ציפצופים שהוא לא מוצא את הזיכרונות, הייתי מרסט את המחשב מיליון פעם עד שהוא היה מפסיק לצפצף ונדלק וככה הוא היה עובד רצוף שבועות עד לכיבוי הבא (ואז עוד פעם חצי יום ריסטים עד שידלק)

את הכרטיס המסך קניתי ב 16 לאוגוסט השנה (לפני כשבועיים)

בעיות הציפצופים המשיכו, החלטתי לפרמט את המחשב, אחרי הפירמוט והתקנה של וינדוס, אחרי ההדלקה הראשונית של הוינדוס החדש, המחשב "מת"

לפני ה r9 290x היה לי hd 6850

אם ממש לדייק, אחרי שהוינדוס החדש שהתקנתי עלה בפעם הראשונה (7 64 בחט, לפני כן היה לי גם וינדוס 7 64 ביט), הכנסתי דיסק און קי כדי להתקין את הדרייבר של הכרטיס , המחשב נתקע כשניסה לזהות את המחשב, אני לא זוכר אם הוא נכבה לבד או אם אני כיביתי אותו בגלל שהוא נתקע, לאחר מכן המחשב הפסיק לצפצף אחר ישניסיתי להדליק אותו ולא נדלק, ראיתי רק שהמאוררים של המעבד ושל שאר הרכיבים מסתובבים ושום דבר לא קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...