Core i7 5960X בביקורת: המעבד השולחני החזק ביותר בעולם - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Core i7 5960X בביקורת: המעבד השולחני החזק ביותר בעולם

djelectric

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה של ביקורת ליאור, ממש אהבתי שבדקת מולטי של BF4 !!!

עצם זה ש-5960X קיבל 16 FPS מינימליים על 4700K מראה ש-8 ליבות פיזיות במשחקים שתומכים ריבויי

ליבות זה העתיד (מה שבאמת הרשים אותי זה תדר הפעולה הנמוך של 5960X שהניב כמות לא מבוטלת של FPS מינימליים).

מחכה בקוצר רוח לתוצאות על לוחות X99 של המתומן ולאחר מכן בדיקת BF4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהניתי לקרוא,

מישהו מהוותיקים יודע להגיד עד כמה ההבדל בביצועים בין DDR3 ל DDR4 דומה להבדל בין ל ?

מהביקורת ההבדלים נראים מרשימים מאוד, השאלה אם הם היו מרשימים בסדר גודל כזה פחות או יותר בזמן DDR2\DDR3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהנתי לקרוא. בטוח שאתה נהנת להניח את המעבד בסוקט :-).

- - - תגובה אוחדה: - - -

נ.ב אם נדבר שנייה על מה ששואל avlk, הlatency של הDDR4 הקיימים גבוה יחסית, יכול להיות שאני טועה אבל לדעתי השיפור בין לDDR4 כרגע לא נראה כזה עצום. Frequency על חשבון latency (כמובן שזוהי עדיין קפיצה אין ספק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הביקורת.

נראה שההבדל נובע יותר מDDR4 מאשר המעבד החדש.

בדורות האחרונים ראינו שיפור של 10-15% (בערך) בין דגם מדום אחד לאותו דגם מדור שני

פה אנחנו רואים שיפור של 25% בערך שזה די הרבה אבל אם מכניסים למשוואה את השיפור שנובע מהDDR4 אז מקבלים בערך את אותו שיפור מהמעבד.

תקנו אותי אם אני טועה אבל ככה זה נראה.

בכל מקרה עצה קטנה ליאור. את המסקנות/ניתוח של כל מבחן נראה לי עדיף לשים ליד תוצאות המבחן עצמו ולא בעמוד נפרד. ככה אפשר לקרוא את הניתוח שלך ולחזור לגרף לראות על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...